Eşim ve ben...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve why_be tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : why_be
  1. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    meraba arkadaşlar
    şuan çok üzgünüm.. bugün hastaneden hamile olduğumu öğrendikten sonra eşimin iş yerine gittik.. kapıda iş arkadaşları vardı konuşuyolardı kendi aralarında.. aralarında eşimin eski kız arkadaşı vardı kız beni görünce şoke olmuş gibiydi. yüz şekli değişti birrden..içeri girerken eşim arkadaşlarına slm verdi ben kıza uyuz olduğum için hiç bişey söylemeden girdim içeri...:kızgın:
    ewe gelincede eşim bana kızdı niye slm vermedin diye. bende o kızı görünce vermek istemedim dedim çok bozuldu bağırdı çağırdı ve şimdi de gitti :KK43: senağlama
    sevincimi bile yaşayamadım çok sinir etti beni ne kadar gereksiz bir konu yüzünden sevincimi kursağımda bıraktı...senağlama

2. 22 Aralık 2008
  3. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hey allahım bu erkelrın takıntıları ne zman bıtecek aslında selam verseydınde kızz patlasaydı ıyıcene

4. 22 Aralık 2008
  5. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu erkekleri anlam ne kadra zor sudan sebelerden dolayı insannın kalbinin kırıyorlar

6. 22 Aralık 2008
  7. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    :mymeka:Ne demek ya eski kız arkadaşına selam vermedin diyemi üzdü seni
    Hay Allah'ım bu erkekler ne kadar dengesiz varlıklar oluyorlar bazen:nazar:
    Sıkma canını,elbet hatasını anlayacaktır canım benim..
    Gözün aydın olsun canım,Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bebişinia.s.

8. 22 Aralık 2008
  9. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım sen kadınca bir harekette bulunmuşsun. Herhaldde ben de olsam o anda ne yapacağımı bilemediğimden selam vermeden geçebilirdim. Ya da inadına selam verirdim. Eşin niye bu kadar tepki gösterdi? Selam vermedin diye bağırıp çağırdığını düşünmek istemiyorum. Hem de baba olacağını öğrendiği bu güzel günde... Hata etmiş ve saçmalamış..Hatasını anlayacağını umuyorum.

Son düzenleme: 22 Aralık 2008
  10. 22 Aralık 2008
  11. why_be

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

ewet o bana slm vermedim diye kızıp çok üztüme geldi bana laf gelir filan dedi ben görgüsüzüm anlamam kibarlıktan. bi kerede görgüsüz bi karısı varmış desinler dedim bıraktı gitti işte pişman olacağını sanmam sürekli hatalı olan benim çünkü onun gözünde senağlama

12. 22 Aralık 2008
  13. sara1

sara1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oy oy oy eşin iş yerinde halen eski kız arkadaşıylamı çalışıyor ..walla zor bir durum eşinin tepkisi bana açıkcası çok saçma geldi..adama bak ya karnında çocuğunu taşıyan karısına...iş arkadaşlarına üstüne üstelik eski kız arkadaşınında bulunduğu bir ortamda selam vermedi diye tepki verip
    zeytin yağı gibi üste çıkma çabasıda ayrıca bir enteresan
    bir durum.şekerim walla eşinle aranda olan bir durum ama şahsen benim
    eşim bunu yapacak burnundan getiririm.bide en mutlu günümde tüm hayatımızı etkileyecek bir müjde aldığımız halde walla bende afalladım şimdi sana ne dersek yanlış olacak gibi
    geldiğinde açma kapıyı.yada akrabalarını çağır eve hiç bişey yokmuş gibi oturun ..ne bilim yaw allah yardımcın olsun..

14. 22 Aralık 2008
  15. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence selam ver,gerektiğinde konuş,mutlu olduğunu hissettir,böyle davranırsan yanlış anlayabilir.Bu arada hayırlı olsun canım,tebrik ederim.

16. 22 Aralık 2008
  17. why_be

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim canım ben sevincimi bile yaşayamadım ki doğru dürüst. çok sinirlendim ya elimde olsa bi kaşık suda boğabilirim onu da o kızıda

18. 22 Aralık 2008
  19. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bence öyle kapıyı açmamakla burnundan getirmekle çözülecek bir durum değil. Bu işleri daha kötüye götürür diye düşünüyorum. Eşin nasıl bir insan bilemiyorum ama konuşarak anlaşmaya çalışılmalı... Saygınızı yitirmeden, izah ederek..
    Bu erkekler niye böyle. Kendisini koysun bakalım senin yerine.Sonucu düşünmek bile istemiyorum. Ben inanıyprum ki anlayacak hatasını..
    Daha önceden olmuş muydu bu konuyla ya da bu bayanla ilgili bir hadise?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.