Eşim ve erkek kardeşi :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve e_pack tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : e_pack
  1. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba arkadaşlar
    28 haziran 2008 de evlendim...mücizeydi eşim benim için...onu tanıyana kadar allah'ın beni bu dünyaya ağlamak ve mutsuz olmak için gönderdiğini düşünürdüm taki eşim karşıma çıkana kadar...herşey çok güzel başladı halada güzel ama eskisi gibi değil :çok üzgünüm:
    benim eşimden küçük ama evli ve 2 çocuk babası bi Kaynım var...ve eşim bu kardeşine çok düşkün.o ne hata yaparsa yapsın ona tepkisini gösteremiyor.ve ben kişilik gereği yalana ve haksızlıa tahammül edemeyen bir olarak eşimin hiç bişe olmamış gibi kardeşiyle iyi olmasına dayanamıyorum.ve böyle oluncada kavga ediyoruz eşimle 1 hafta içinde 3 defa çok büyük kavgalar ettik ...ve ben çok üzgünüm. olayın çıkışını da anlatayım sizlere arkadaşlar .
    biz izmirde yaşıyoruz.eşimin ve benim ailemde bizden 1000 km uzakta. bu bahsettiğim küçük kaynımlar bize geldiler. evimizi görmeye yeni evlendik ya ...herneyse ben ailemden aldığım görgü ve terbiye ile onları çok güzel ağırladım. bunlar evlerine dönünce kavga etmişler .ben eltime kaynanamla ilgili bişe demiştim..(-------bu dediğim şeyi kaynanamda biliyor eşimde biliyor.ben sırf eltimi denemek için dedim onuda yani onu oyuna getirdim bunu yapmamdaki amaç ise eşim aileme güven eltime güvenmemi söylüyordu sırf bunu ispat etmek için yaptım -----oda tutmuş bunu kaynıma anlatmış söyleme dememe rağmen!güya bunun üstüne kavga ediyolar.ama olay çok farklı buraya geldiler kıskançlığını belli etti eltim.işte niye bu kadar eşya almışızda borca girmişiz falan filan.kendisi eşinin okulu biter bitmez evlenmişler ve sadece 1 yatak odası ile!!!yani kıskançlığı burdan başlıyor hanımefendinin...ama saçma kıskançlık eşim kendi kazandığı para ile yaptı düğünümüzü ailesinden 1 lira bile destek olmadı inanın kızlar. diğer eltilerime altınlar inciler ama bana bişe olmadı ha eşim eksik ettimi hayır ama işte bunu bile kıskandılar ... herneyse benim tahminim eltim beni kıskandığından kavga çıkardı kaynımla...sonra ben aramadım bunu 1 ay kadar ondan bekledim çünkü ben onu denedim ve haklı çıktım .neyse oda beni aramadı...aradan 40 gün geçti ben amcamın vefatının haberi ile sarsıldım.ve eşim küçük kaynıma aramış söylemiş işte amcası öldü diye ama ogün ne kaynım ne eltim aradı beni...ölümde bile küslük yaptılar.akşamında eşim kızdı aramadıklarına bende boşver dedim ama yarın ararlarsa ben kırgınlığımı bildireceğim dedim oda okeyldi.sonra ertesi gün eltim aradı başın sağolsun duymadım dedi ama YALAN.bende yalan söyleme dedim kaynım sana herşeyi anında anlatır dedim ve itiraf etti ben aramak istemedim dedi... tamam dedim sen aramaya bilirsin ama kaynım ne olursa olsun aramalıydı ben onun abisinin eşiyim çünkü dedim...sonra o bana dediki ben mayısn başında ailemin yanına gitiştim ve benim onlara gitmediğim için kaynımın aramadığı yalanını attı.ben sinirden gülüyorum tabi...gene eşim kaynımı arıyo ve eşim gelidi kayseirde diyo normali onların beni aramasıdır dimi ama aramadılar aramayıncada ben de gitmedim onlara ...her neyse bu eltim sıkıştı ya başlad beddualara kimseye iyilik yapmıycam iyilik yapınca böyle oluyo allah iyilik yaptığım herkesin burnundan getirsin dedi...biz okadar para harcayarak size geldik ... hediyemizle geldik çocuklarımın kulağı patladı uçakta diye saçmaladı ...her neyse ben getirdiği DVD yi kırdım paramparça ettim. eşimi aradım ve herşeyi anlattım sonra aradan 3 gün geçmiş kaynım aramış eşim anlatınca böyle böyle diye oda inanmamış. snra eşim kaynımı 3 hafta aramadı çünkü çok sinirliydi.kızgındı 3 hafta snra ben deimki kardeşini ara onun karısının istediğini yapma koparma bağlarını dedim ve kardeşini aradı...ve kaynımla ne konuştuysa onları haklı ilan etti..kaynım eltimin gelirken o kadar para harcadık lafını tamamen iyi niyetle dei demiş ne ii niyetiyse artık :) o gece ben eşimle tartıştım ... o haksız karısını savunsun sen hala sus dedim biraz hakkını ara dedim ve tartıştık...oda karışma benim ailemle olan muhabbetime dedi .bu benim çok zoruma gitti. snra dünde gene kaynım aramış napıon senden bahsettikde abimle arayayım dedim demiş ve ben gene dayanamaadım dedimki 3 hafta boyunca kimse senden bahsetmemiş mi aramamış seni dedim!!! sen ona hala hatalarını söylemede tepemize çıksınlar dedim ve gene tartıştık vebüyük kavga ettik... ben bu ay bebek yapmayı düşüüyordum ama ne yapacağıma karar veremedim bana yardımcı olurmusunuz ... bebek yapıyıımmı ...eşimin kardeşi ile olan muhabbetine ne tepki veriyim şaştım kaldım inanın kızlar .... çok mutsuzum çok :çok üzgünüm: :a015: :a015: :a015:

Son düzenleme: 19 Haziran 2009
  2. 18 Haziran 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadasim sen ne yapiyon öyle allah askina?

Üzerine vazife olmayan islere karismakla kendi mutlulugunu baltaladiginin farkindamisin allah askina?

Onlar kardes birbirinin suratinada tükürseler yumruk yumruga kavgada etseler yarin hicbirsey olmamis gibi Canim kardasim deyip yaglim ballim olurlar...senin diyecegin en ufak bir olumsuz kelime hicbir zaman unutulmaz.

Eltini ne kadardir taniyorsunda ona sir veriyorsun? Hemde Kaynanala ilgili?

Hic kusura bakma ama hata sende...esin dogru söylemis...benimle ailemle olan muhabbetlerime karisma demis...sende aynen öyle yap...bundan sonra karisma
    ve evlilgini zedeleme..

:kahve:

4. 18 Haziran 2009
  5. seaside

seaside Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    567
    Ödül Puanları:
    153
    bebek yapmayla yada yapmamayla ne alaka şimdi?? kafamçokkarıştı

6. 18 Haziran 2009
  7. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    birbirinizden uzakta olmanıza rağmen maşallah yetmişşniz birbirinize..
    keşke eltine sır vermek konusunda daha temkinli olsaydın
    elti,görümce,kayınvalide...bunlara sır verilmez,sır alınmaz..hep bir adım mesafede durmak gerekir
    dedi geçende bana annem..bu da size bir akıl ahçısı olsun..birdaha ona sır vermeyin..içinizi dökmeyin..
    söylediği saçma sapan şeylerde muhatap alıncak biri olmadığını gösteriyor..
    siz de sanırım biraz fevri davranıyorsunuz..habire kıskançlıktan bahsetmişşiniz
    evet kıskanmış olabilir...ozaman bırakın da kendi kendini yesin...sizin sorununuz değil ki bu..
    dvd kırmak falan da saçma geldi bana açıkcası..
    kaldı ki neden arayıp aramamasını sorun edip,böyle acılı bir zamanda eşinizle tartıştınız ki onu da anlamadım..kendinizi biraz fazla kasmışşınız bence..siz de bu kişilere karşı biraz relax olmaya bakın derim..a.s.

8. 18 Haziran 2009
  9. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    söylediklerinde çok haklısın çok teşekkür ederim ben acılı günümde eşimle tartışmadım ama eltime kaynıma kırıldım insan umduğu yerden bekliyor çünkü telefon...hatta eltime aramadın beklerdim dediğimde dedikisen arasaysın amcam öldü çok kötüyüm diye dedi ...o duyduğu halde aramıycak ama ben arıycam ....ah ah sinirlerim bozuldu yaaa

10. 18 Haziran 2009
  11. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım çek elini ayağını gitmede aramada böyle okudukça iyiki bide eltim yok diye dua ediyorum walla ama annem çok çektiği için bu mevzulardan iyi bilirim.Sen eşinle kardeşinin arasına sakın girme sen kötü olursun.Bırak takma da düşünmede ne halleri varsa görsünler sen hayatına bak.

12. 18 Haziran 2009
  13. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    ama içim içimi yiyor ... aldırış etmemeye çalışıyorum ama olmuyor :KK43: benim annemde eltilerinden çok çekti bende çekiyorum... çok teşekkür ederim cvp yazdığın için
    ayrıca herkese teşekkür ederim okuyup cevap yazanlara

14. 18 Haziran 2009
  15. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148

bence hiçte bekleme aramasını..aramazsa aramasın
    bukadar yüz göz olma..kendini rahat bırak..bunlar sana kimin ne olduğunu
    göstermiştir..hiç sinirlerini bozma..ne edersen kendine edersinyerimseniben

16. 18 Haziran 2009
  17. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım boşver işte ELti sonuçta bak el le başlıyo dimi hiç takma sadece uzaktan izle neler olup bitiyo.Anneciğim öyle buldu çareyi.Babamda amcamla görüşür ama annem görüşmez sinir de olmaz boş yere en güzeli.Sadece merhabanız olsun yeter ne git ne gelsin...

18. 18 Haziran 2009
  19. AYN

AYN SİDİKLİ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence çok abartma
    basit elti kavgaları bunlar
    boşver
    salla gitsinn