eşim ve kardeşim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve AYSEECE tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : AYSEECE
  1. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar yine ben.sıkıyorum sizi ama kafam çok kötü.sizden başkasınada danışamıyorum.gecen hafta kuzenimin düğünü vardı.memlekete gittik eşimle. eşimle kardesimde 1yıldan sonra ilkkez biraraya geliyolar.kardesim şehirdışında görev yapıyor ve 1yıldır bizde göremedik izin alamadı. neyse konuya geceyim. o gün kınagecesiydi. herkes bir taraftan içki içiyordu. eşimde normalde hiç içmez alışıkdeğil. ogün ortama ayak uydurayım diye gereğinden fazla içti. kardeşimde enişte çok içme gece evde devam edelim dedi. eşimde masada kuzenlerim falan var sanamı sorcam dedi.kardesim içme enişte dedikçe sanamı sorcam dedi. sözde şaka yapmış.içkinin etkisi ne yaptığını bilmiyomuş falan filan.kardesim çok üzüldü.eve gidip ağlamış annem diyor.bizde 2kardesiz kardesim benim çocuğum gibi. annem çalıştığı için ben büyüttüm diyebilirim. bu dünyada ençok sevdiğim kişi.evladım gibi..kabullenemiyorum böyle bir lafı. eşim ertesi gün bacanak kusra bakma özür dilerim ne dediğimin farkında bile değildim demiş.kardesim sorun değil abla hallettik diyor ama kırgın biliyorum. bana kalmaya geldi annem kardesimin bana gelmesini istemememiş bu yüzden. çok acı.şimdi diceksiniz ne var bunda ama ben aileme çok düşkünüm özellikle eşimin böyle bişey demesi beni çok üzdü. işin kötü tarafı masada kuzenlerim varmış hepsi duymuş.ailem eşimin üzerine titrer.ama yapılan gücüme gitti.kafamdan atamıyorum napıcam akıl verin lütfen

2. 5 Temmuz 2010
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    yapacak birşey yok.

Eşin özürde dilemiş, herkes eşinin o lafları söylerken içkili olduğunu gördü, uzatacaklarını sanmam.

4. 5 Temmuz 2010
  5. elefera

elefera Hosgeldin melegim (: Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    101
    Ickının etkısı ıle olmasa, ertesı gun ozur dılemezdı dıye dusunuyorum.
    Bence buna bu kadar takılmayın.
    Normal zamanlarda ne sekılde davranıyor, budur asıl onemlı olan.
    O vakıtlerde de kardesınıze kırıcı mı, uzak mı, asagılayıcı mı?
    Degılse gecen mevzuyu sorun etmemenızı onerırım.

6. 5 Temmuz 2010
  7. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    normalde hiç sorun yasamadılar. eşim görevi icabı pek konuşan bir insan değil. çok sıcak değildir. normalde bilinçli olmadan konuşur insanları kırar.bu hiç hoşuma gitmiyor

8. 5 Temmuz 2010
  9. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    çok sarhoş insanlar,bilinçlerini kaybetmiş gibi oluyorlar.bu yüzden onlar sarhoşken aksi bir şey söylemeyeceksiniz,çok çabuk yanlış anlayabiliyorlar ve tepkileri de sert olabiliyor.sinirlendirmeyeceksiniz.içmeyi bilmiyorsa da içmeyecek.
    ama,eşinizin yaptığı kötü bir hareket değil,hem özür dilemiş.

10. 5 Temmuz 2010
  11. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    şimdi eşim köy yerinde yetişmiş. çok kötü şartlarda.biraz garip bir ailede büyümüş. aksine benim ailem fazla çağdaş.güngörmüş bir aile. eşimde ayak uydurmaya çalışıyo ama batırıyo. ondan ayak uydurmasını isteyen yok. olduğu gibi osa daha iyi. bu tarz sorun sizde yasıyomusunuz aileniz ve eşinizle alakalı

12. 5 Temmuz 2010
  13. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    canım eşin içkiliymiş ve özürde dilemiş
    yani eevt kırılmış olabilir tabiki ama içkili insanın lafını pek kaile almamak laızm baya içmişti diyorsun yerimseniben

14. 5 Temmuz 2010
  15. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    birde ben ailesiyle iyi değil aram. önceki konuları okuyan varsa bilir. sürekli para isterler. onlara bakmak zorundaymışız biz onu hissettiririler.en son yine istediler vermedim.onlar ister biz vermeyiz. küstüler beni aramadılar hiç. 2ayı gecti. bende aramadım hep benmi arıcam. kardesleri falan hoşlanmıyolar benden.onlar gibi olmamı bekliyolar olamamki.tarlada biver toplucam ot yolcam.bilmemne. nasıl yapayım.giremem ben tarlaya falan .eşimde onlarla sorunum olduğu için bilinçlimi yaptı diyorum bazen. ama eşim yok öylr bişry. nr dediğimi bilmiyorumki ben diyor.

16. 5 Temmuz 2010
  17. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ay ne bileyim aysencim.ailesinden dolayı evliliğimiz mahvoldu. birde üstüne eşimin bu lafı eklenince.

18. 5 Temmuz 2010
  19. elefera

elefera Hosgeldin melegim (: Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    101
    Bu vakte kadar sorun yasamamıslar
    Su an sorun yasamalarının tek nedenı ıse esınızın sarhos olusu
    Sarhosken ettıgı sozden dahı pısmanlık duyup, ozur dılemıs.
    Bence daha fazla uzerıne dusmeyın bu konunun.
    Muhım bır konu degıl, ınanın.
    Allah baska sorunlar yasatmasın.