Eşim yüzünden hayal kırıklığına uğradım :((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cansucLk tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : cansucLk
  1. cansucLk

cansucLk Hayat ! Yorma beni !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kimse bakmasın böyle güçlü durduğuma..Hayır değilim :KK43: Son zamanlarda yaşadıklarım canımı iyice sıktı..Başımıza gelen olaylar vs vs...Ve eşimin dün akşam yaptığı kalp kırıcı terbiyesizlik beni iyice çökertti..Sadede geliyorum kızlar..Bahsetmiştim hastalandım hastanelere kadar gittik tamam buraya kadar sorun yok..Ben c.tesi gündüz annemin evine gittim bana o baktı o gün ve sanırım onada bulaştı.Dün bendeydi annem doğum günümü kutladık..herkes gitti tam yatıcaz annem aradı beni konuşmasını aynen yazıyorum..:

-kızım ben çok kötüyüm,ne ilaç içeyim ne yapayım ?

( Bu arada babam alkol alır benim ayık geldiği bir akşam olmaz şimdiye kadar ne annemin nede benim sağlık sorunlarımızla ilgilendi,ve o akşam babam eve yine gelmemiş,tekirdağda başka yakınımızda yok)

Telefonu kapattıktan sonra eşimin yanına gittim e dedimki annem çok kötü hastalanmış tel açtı headi dedim gel bi dolaşıp gelelim..

(Bu arada arabamız eşimin babasının üzerine kayıtlı ve bize zorla verir o arabayı neredeyse her verişinde de o arabanın başına birşey gelir ama bizim suçumuz olmadan)

Eşimde demezmi valla ben bi yere gidemem diye artık arabayı garajdan çıkarmaya korkuyorum diye :1shok:

Ben öylece kala kaldım.Keyfi birşey istemedim ki ondan,arkadaşları gelir onları evlerine kadar arabayla bırakır herseferinde,markete gider arabayla,gezmeye gider arabayla canı istedimi...bende ona dedimki keşke kendime ait arabam olsaydı da annemi hastaneye götürebilseydim diye..Ses çıkarmadı gitmek istemiyor yani
    Bende sinirlendim dedim kendi annene babana elini duvara çarpsa hastaneye götürüyosun ama dedim benim annem orda berbat ama olsun ben gidiyorum taksi tutar yinede götürürüm dedim..Bundan sonrada allah belamı versin ölecğimi bilsem o arabaya binmem dedim sende korkuyosan made sende binmezsin dedim..
    Bana ne yaptı biliyomusunuz ??
    O an pc başında oyun oynuyordu pc yi öyle bir koltuğa fırlatışı vardı ki dedi :
    öff beee aman tamam hadi gidelim dedi..

Dedim otur sen rahatını bozma annem orda iyileşir kendi kendine..Beni zorla kolumdan tutup arabaya bindirdi öfleye pöfleye inmek istemedim kilitledi kapıları olaylı bi şekilde hastaneye gittik...
    Annem orda ağlıyo acısından o bana surat yapıyo hala senağlamasenağlama

Derken Bayramda olan bi konu açıldı : Annem ben eşim ananemin köyüne gidicetik annem dediki bende benzin koyarım masrafları bölüşürüz diye nyse gittik geldik annem bana parayı uzattı al diye ben almadım (annemden para alacak değilim)

bana onun konusunu yaptı vay neden annem bize benzin parasını vermemiş :1shok::1shok:

birde onun tartışmasını yaptık dün gece of yaaa kızlar benim psikolojim çöktü sizinde kafanızı ağrıttım ama ne yapayım sizden başka anlatacak kimsem yok senağlamasenağlama
    bana akıl verin ne yapmam lazım ?? kalbim çok kırıldısenağlamasenağlama
    Hayal kırıklığına uğradım eşimden yana ben böyle şeyleri hayatta ondan beklemezdim.....senağlama

2. 22 Aralık 2008
  3. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya çok üzüldüm geçmiş olsun.....
    eşin gerçekten çok kaba davranmış....çok ayıp etmiş...
    zoraki yapmış ne yaptı ise...
    davranışları sözleri gerçekten adamı çok incitir...
    inşallah senden özürdiler...
    ve bir daha yapmaz

4. 22 Aralık 2008
  5. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    ve daha 5 aylık evlisiniz ....
    üzücü çok üzücü ve düşündürücü...

eşin çok saygısız ve kaba evlenmeden önce hiç ama hiç dikkatini çeken birşey olmadımı?
    yoksa oldu da düzelir mi diye düşündün?

amacım geçmişi kurcamak değil, "geçmiş geleceğin aynasıdır" da bunun için öğrenmek istiyorum

6. 22 Aralık 2008
  7. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Esinizin yaptigi hatali bi davranis...
    Bence olayi buyutme cunku bu yaptigini devamli yuzune vurursan hatirlattirsan
    olaylar daha da buyur..
    Bunu zamani geldiginde tatli bir dille hatasini anlat canim..
    Gecmis olsun..

8. 22 Aralık 2008
  9. cansucLk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evlenmeden önce hiç ama hiç böyle bierşeyini görmedim senağlama Herşeyimize koşar yetişirdi gıkını çıkarmazdı zaten son zamanlarda bir değişim var ama anlayamıyorum..Bu olayla patlak verdi işte..Çok kırıldım...Bir kaç gün önceye kadar bu adamdan deli gibi bebek isteyen ben artık ondan çocuk bile istemiyorum...O kadar kırgınım ve soğudum ki senağlamasenağlamasenağlama

10. 22 Aralık 2008
  11. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    canım allah kolaylık versin
    bu kabalık kolay kolay göz ardı edilemez
    gün gelir oda senin eline düşer elbet
    bence biraz burnunu sürt ki hatasını anlasın

12. 22 Aralık 2008
  13. cansucLk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Amin canım amin ama neyin ve kimin burnunu sürtüyorum :çok üzgünüm: beyimiz pişkin pişkin beni suçlamasınıda ihmal etmediki -tatlicadiarzu- ben onu öyle konular için yargılaıycakmışım o benimle konuşmamaya başladı -tatlicadiarzu- İyi de ben ne yaptım ki ??? -tatlicadiarzu- Ne yapabilirim ?=??

14. 22 Aralık 2008
  15. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldüm.annene de geçmiş olsun..
    bu erkeklerin hamurunda var zaten odunluk ya..
    kadınlar kadar narin olamiyorlar..
    belki eşini ailesi falan dolduruyor olabilir mi?
    onlardan etkileniyordur...

16. 22 Aralık 2008
  17. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    zaten en az 4 sene çocuk yapma....
    yalnız senin için değil yeni evli her çift evliliği rayına oturana kadar bebek yapmamalı diye düşünüyorum

eşinle akşam geldiği zaman yemekten sonra konuş ...
    bir bir bize yazdığın herşeyi anlat ama sert sert dik olarak değil çok kırıldığını çok üzüldüğünü ve ona yakıştıramadığını anlat.

bunları konuşmak zorundasınız, çünkü yenilir yutulur şeyler değil

18. 22 Aralık 2008
  19. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    hem suclu hem güçlü
    bence kendi duygularını bastırmaya calısıyor
    kendiside bal gibi biliyo suclı olduğunu