Eşimden bunu beklemezdim...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve minik_fare tarafından 6 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : minik_fare
  1. minik_fare

minik_fare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Az önce birşeylere bakmak için eşimin bilgisayarına girdim, dosyaları ararken bir de baktım ki eski kız arkadaşının bikinili fotografı !!! :1shok::1shok::1shok:
    2008 temmuzunda çekilmiş 2009 nisan da yollanmış gibi duruyor resim bilgisinde.

içim kalktı...

neden... tamam konuştuklarını biliyorum o ikisinin. Ama bunu hiç beklemezdim. :1shok:

belki gene birşey yok ortada olan, olması da mümkün değil, kız dünyanın öbür ucunda başka bir ülkede...ama benim içim kalktı bir defa. Şimdi sorsam soramam da, çünkü niye bilgisayarımı karıştırdın diyecek bu sefer.

çok kötüyüm. eve gelince yüzüne basıl bakacağımı düşünüyorum.

2. 6 Mayıs 2009
  3. EU2

EU2 Guest

sende ikisinin konuştuğunu biliyorum diyosun nasıl müsade ettin böyle bişeye

ne konuşuyolarsa artık ne işi var o fotonun her neyse eşin zeytinyağı gibi üste çıkamaz heralde

söyle bence..

4. 6 Mayıs 2009
  5. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    alla alla
    eşiniz size pc karıştırdınız diye kızacağını düşünüyorsanız,konuyu hiç açmayın.benn olsam akşama beklemez eşimi telefondan hayat bagını koparırdım.ama siz diyorsunuzki konuştuklarını biliyordum. pc de resmi olduğuna göre aklında ve kalbinde olmadığını nerden biliyorsunuzzz????

6. 6 Mayıs 2009
  7. gamzeH

gamzeH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence konuş arkadaşım....susma elbet bir açıklaması olacaktır.

8. 6 Mayıs 2009
  9. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benim anlayamadığım eski kız arkadaşıyla ne konuşabilirki??? çok saçma sizinle evlenmiş bitmiş gitmiş bir ilişki her ne kadar uzakta olursa olsun yaşanmış bir geçmiş var

10. 6 Mayıs 2009
  11. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ılginç...
    Ben eşimin pc sinde dosya araken o resmi görücem ve eşim bana nıye karıstırıyorsun dıye kızacak...
    Hem sucluluk hem güçlülük hali bu olsa gerek...
    Öyle bır resım bitmiş olsa bile pc sınde veya baska bır yerde olmamalı canım...
    Ve sana bunun acıklamasını yapması lazım...
    ıçinin kalkması normal...Kim kaldırabilir ki...
    Bence sakin bir anında söyle ve sesının tonu yuksek olmadan söyle canım...

12. 6 Mayıs 2009
  13. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    498
    Ödül Puanları:
    153
    ya canım nasıl eski arkadaşıyla konuşmasına izin veriyorsunuz hiç anlamadım ben ayrıca size neden kızsın bilgisayarına baktınız diye bence sor ve rahatsızlığını dile getir ben doğru bulmuyorum eskiyse eskide kalması gerekiyor ben şahsen izin vermem böyle bir durumlara:1no2::1no2:

14. 6 Mayıs 2009
  15. BaiLeyS

BaiLeyS 08.03.2012 Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bence konuşun hiç de kızmaya hakkı yok çünkü haklı olan sizsiniz bir açıklama yapması gereken de o

16. 6 Mayıs 2009
  17. minik_fare

minik_fare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    onlar iş anlamında görüşüyorlardı bu yüzden konuşmalarına sesimi çıkarmamıştım. Hem söylesem bile beni dinlemez.Herkes özgür ya...!!!

Boşanmak isterdim evet...hatta 1 dakika durmazdım... ama nereye gideceğim...
    ailemin yanına dönemem ben evlendikten sonra bazı düzenler değişti, annanemin yanında yer yok, senağlama annemle babam ayrı, babamın yanında yer yok, annem ise ona yük olacağımı söyler...çünkü gidersem iş bulamam...

yapacağı açıklamadan da korkuyorum.. ya evet seni sevmiyorum artık boşanalım derse...

18. 6 Mayıs 2009
  19. EU1

EU1 Guest

ee bi güzelim konuşmasına bişey demiyosunda bikinili resiminemi takıldın,ben olsam neden konuştuğunun hesabını sorarım demekki unutamamış okadar acı ama ğerçek