Eşimden uzaktayım hayat zor ve çekilmez...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve garfieldim tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : garfieldim
  1. garfieldim

garfieldim aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşimin işi dolayısıyla evli olmamıza rağmen uzağız birbirimizden.Balayımızı bile yaşayamadık topu topu 2 gün yanımdaydı düğün sonrası.Ben yalnız yaşamaya katlanamıyorum ..işi dolayısıyla da buraya gelemiyor gerçi işi de sallantıda ama ya işini bırakıp gelecek yani istifa aylık ödememiz gereken yüklü miktar borç var bırak gel de diyemiyorum inanın öyle üzülüyorum ki ne olacak halimiz bilmiyorum ama bildiğim tek şey ben ağlama krizlerine giriyorum

Son düzenleme: 13 Ekim 2009
  2. 13 Ekim 2009
  3. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ah canım seni çok iyi anlıyorum..benim eşimde askeri personel ve bizde cok ayrı kaldık..ne demek oldugunu cok iyi bilirim..allah yardımcın olsun..kendıne ugraşlar bul..akşamları arkadaşlarınla cık gez..yoksa başka türklü geçmiyor inan..biz suan aynı sehırdeyız ancak eşimin çalışma düzeni nedenıyle ayda sadece 12 gün görüşebiliyıoruz o da ben calsıtıgım ıcın sadece aksamları..zor yani zor...

4. 13 Ekim 2009
  5. orabel

orabel Guest

allah yardımcınız olsun ayrılık zor. benım beyımde cesıtlı zamanlarda yurt dısı ve sehırlerarası calıstı bılırım yanlızlığı. ne kadar başıma gelsene hala alısamadım.evlı olunca ınsan her zaman eşini yanında ıstiyo ama ne yapıcan hayat geçim zor mecburıyetlıkler var herkeze sabır dılıyorum tabıı banadavereliniortak

6. 13 Ekim 2009
  7. ocean_girl

ocean_girl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    ahh ahh yarama bastın tatlım benim eşimde askeri personel ve eşim 15 günde sadece 2günlüğne geliyo hakkari gibibi yerdeyim 4 aylık kızım var ve tek başıma bakıyorum
    hayat zor geçick bu günler canım biraz sabretcez bende ewliğimden bişey anlamadım hep ayrıydık ama
    inanıyorum ilerde bu günleri gülümseyerk anıcaz

8. 13 Ekim 2009
  9. garfieldim

garfieldim aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yalnızlık zor şey..geceleri bazen korkuyorum tek başıma koca evde...etrafa yalnız kalmadığımı hissettirmemek te cabası..ne kadar sürecek bu böyle allahım yardım etsinn hepimize kızlar

10. 14 Ekim 2009
  11. orabel

orabel Guest

eger bastan boyle başlarsa boyle devam edıyor ben 27 yıllık evlıyım evlılığimin ilk yılında beyım yurtdısına gıttı hamıleydım ve yanlızdım pek kımımız kımsemızde yok.buraya parada yollayamayınca ben cok zor durumda kaldım mecburen gelmek zorunda kaldı esım 8 ay kaldı ama o ara ben dogumumu yanlız yaptım komsular yardımcı oldu.sonra iş bulamayınca şehırler arası calıstı arada gene yutdısı.arada bıyerde en uzun calıstıgı yer 12 yıl calıstı emeklı oldu ve gene yurtdısı.geldı yıne sehırler arası yanı hep yanlızlık hep yanlızlık dedımya nasıl baslarsa oyle gıdıyor hayat sabır sabır cok sevdıgım ıcın kocamı dahada zor beklemekopuyorumnanaktan:1no2::

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ekim 2009
  12. 14 Ekim 2009
  13. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    eğer bu bir süreçse bu süreci çekmelisin...hayat beraberce katlanmak yaşamaktır

14. 14 Ekim 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    evleneceğiniz zaman bunun böyle olacağı belli değil miydi?

evlenmek için acele etmeseydiniz o zamankafamçokkarıştı

madem bi işe kalkışmışsınız üstesinden gelmelisiniz... sayılı gün çabuk geçer diyerek avutun kendiniz , iyi gelir:nazar:

16. 14 Ekim 2009
  17. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    seni anlayabiliyorum canım.benim de erkek arkadaşım hep uzakta.ilk tanıştığımızda ayrı şehirlerde yaşıyoduk.o istanbulda ben bursada.ama haftada 1 görüştüğümüz için çok problem olmuodu.bu sadece 2 ay sürdü.sonra iş için doğuda bir şehire gitti ve yaklaşık 1 yıl orda kaldı :KK43: ve şimdide yine doğuda ve askerde.ocakta gelicek Allahtan.bazen diyorum bizim kaderimiz uzaklık :) hiç kavuşamıcaz galiba :KK43:((
    ben bile bunları yaşarken senin evliyken ne kadar zorluk çektiğini anlayabiliyorum.çünkü insan bazen gerçekten çok özlüo ve yanında sadece onun olmasını istio.onun geleceği güzel günleri düşün,oyalanacak bişiler bul kendine.

18. 14 Ekim 2009
  19. aresim

aresim prensesim ben ! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende bekarken ist.da, eşim samsundaydı ve samsun ist su yolu olmustu hiç kavusamıcaz biz hep hasretlik cekeceğiz sanıodum evlendim 16 ay oldu şimdi sanki hep onunlaydım eskiden o zor günlerimi o kadar cabuk unuutmusum ki insan rahata kolay alısıo senin ve ark.ların yazdıklarınızı okuyunca eski günlerim geldi aklıma bende cok agladım allah sabır versin