esime bahsediimi bahsetmiyimmi bilemedim :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve incitanemtuana tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Mart 2009
    Konu Sahibi : incitanemtuana
  1. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    esimin kuzeni bana facebookdan arkadaslik teklif etdi kabul etdim ama sasirdim cünkü görüsmüyoruz normalde

mailim hep acikya bide bakdim kuzeni yazmis acik bölüme sizi icraya verdik haberiniz olsun hala borcunuz var sende evde oturcagina git calis hem borcunu ödersin hemde zayiflarsin bakiyorumda gittikce sisiyosun demis vs vs

okuyunca beynimden asa kara sular indi
    tmm hakklilik payi var esim ablasindan borc almis ama benim haberim yokdu sonradan oldu esim beni üzmemek icin o dönem dememisdi dogumda yasadiklarimdan dolayi piskolojim bozukdu cünkü

ama vermicez demiyoruzki aksilikler pes pese geldi esim ailesiyle birlikde bi market calisdiriyodu ve marketi kiralayanla sorunlar cikdi mahkemelik oldular adam isvicreli olunca davayi kazandi ve bir günün icinde kapatildi dükkan :KK43: sonrasinda esim 7-8ay issizdi o siradada ev kiramiz sigortamiz ödenmedi birikdi derken jeepimizi satdikda karsiladik

suan calisiyo allaha sükür ama o 7-8ay ve daha öncesi biriken borclarimizi anca karsiliyo malesef ve o el borcumuza sira gelemiyo

dedim ya belkide ne yazsa ne yapsa hakklidir ama o beni tanimiyo
    benim gecirdigim ameliyatlardan dolayi zaten calisma yasagim vardi yeni yeni ok dedi doktorum ve ariyorum is ama kolay diil bulmak mlesef
    ama bir beni cok kirdi cünkü ne olursa olsun ben borc istenirken yanlarinda diildim ve kefilde olmadim o ise ablasinin adina direk bana hakaret etdi istese esimi arayipta söyleyebilir bide sonunda sizi rezil etmek icin elimden geleni ardima koymicam diye yazmis

simdi size sorum su kizlar ne yapicami bilmiyorum o msj i esime göstersemmi göstermesemmi diye düsünüyorum
    gösterirsem garanti küplere binicek cünkü ne olursa olsun bana toz kondurmuyo bana laf söyletmiyo esim en cok ona kizicak kessin
    ama söylemesemde ben napicam nasil basa cikicam kime derdimi söylicem bilemedim suan cok kötüyüm anlatamam

bana akil verin ltfennnnnnnnnn

2. 5 Mart 2009
  3. gxuxz_gxuxzeli

gxuxz_gxuxzeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence maili direk gösterme, borçtan dolayı dediklerine değilde; sana dediklerine( şişmişsin vs vs.) sinirlenip kötü konuşabilir, ortalık daha da kızışabilir.

maili sil ve eşine icradan mutlaka bahset.

4. 5 Mart 2009
  5. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    vala karsı tarafın uslubu cok bozuk ve terbıyesızce
    herseyı soylemenın bı adamı var ya cok sınırlendım ben sahsen :kızgın:
    ben olsam kendım guzel bı cevap verırım kendısıne
    eşimede sakınce anlatırım boyle boyle oldu dıye Çok üzgünüm çoook

6. 5 Mart 2009
  7. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    bıse eşini en cok sen tanırsın canım
    oyle fızıksel sıddete fılan giderse olay tabıkı soyleme derım yınedefisfisfis

8. 5 Mart 2009
  9. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de söyleme bi süre bekle aynı patavatsızlığı tekrar tekrar yaparsa o zaman söyle yani... Kimsenin sana bu şekilde konuşmaya hakkı yok bu kim olursa olsun ve hangi sebepten olursa olsun...

10. 5 Mart 2009
  11. ne olursa olsun bu kadaç çirkinleşmemeliydi. eşine söylemelisin bence. ama önce hazırla eşini sakin davranması için. gerçekten çok çirkin böyle uluorta rezil etme çabaları..

12. 5 Mart 2009
  13. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Şahsen böyle şeylerin eşten saklanmasından yana değilim, mutlaka söyleyin eşinize, Allah kimseyi zorda bırakıp başkasına muhtaç etmesin.. Kişi haklı olarak borcunu isteyebilir, en doğal hakkı ama kötü laf kullanmış. Olmamış yani..

14. 5 Mart 2009
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    çok terbiyesizce yazılmış,hakaret içeren bir yazı bu.....
    ben kesinlikle söylerim. bu terbiyesizliği yanına kar asla kalmamalı ve haddi bildirilmeli...

16. 5 Mart 2009
  17. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ben mutlaka söylerdim.
    kuzeninin densizliğini bilsin.
    söylemezsen karşı taraf bakar ses çıkmıyor sizden sazı iyice eline alır bu sefer..

18. 5 Mart 2009
  19. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ben kesinlikle söylerdim hatta söylemez gösterirdim o mesajı da.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.