Eşime bir şeyler oluyor....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Phi1618 tarafından 16 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Phi1618
  1. Phi1618

Phi1618 askim~ben~bebegimiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar kendimi iyi hissetmiyorum esimle 1 senedir evliyiz sanki sogudu benden aslinda tam olarak da emin olamiyorum yani her dedigimi yapar fln hala oyle ama simdi biraz degisti gibi mesela eskiden ben bilgisayar basinda oturunca benle ugrasirdi laf atardi fln gelir sarilir operdi ben kustugumde yuzum asildiginda devamli ustume duserdi...simdi yeni disardan geldik disarda actim konuyu bi sorun mu var fln dedim yok diyor bi ay sonra ben memlekete gidicem bi sure ayri kalcaz onu dusunuyormus ama yalan soyluyor sanki beni ozleyecegi icin uzulse benle daha iyi vakit gecirmeye calasirdi... Ben de simdi mesefeli davraniyorum eskiden olsa sirnasip dururdu simdi hic sallamiyor oturdu tv izliyor sinir ediyor beni. . Bi ornek daha verim yemeklerimi cok sever kendisi her defasinda durmadan super olmus fln derdi afiyet olsun demekten bile bikardim durmadan bole sevgi gosterisi fln yapardi. simdi ben soruyorum nasil olmus diye cok guzel eline saglik diyor bu kadar... Cok uzuluyorum neden boyle oldu ki.........mafoldumben

2. 16 Mayıs 2010
  3. Phi1618

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bi de unutmusum yazmayi bugun bagristik biraz her zaman ki tartisma konusu sacma gelecek biliyorum ama anlaticam. esim iran azerisi benim de anne tarafi cerkes baba tarafi turk. Mesela tvde bisey izliyoruz Turkce bi kelime duyuyor dalga geciyor fil disi sahilleri filin disinin sahili ne komiksiniz bilmem ne baslarda bisey demiyordum ama abartmaya basladi bi yemek yiyoruz bunun en iyisi iranda sunun en iyisi iranda defol git o zaman irana diyesim geliyor cerkeslere de laf atiyor azeri muzigi daha iyi sizinkiler cok komik fln sinir oluyorum bugun yine biseyler dedi tavlayi en iyi turkler oynarmis ama irandan cikmis fln ben de dedim yok bi yanlislik vardir kesin iranlilar iyi oynuyordur senin bole bisey demen imkansiz fln dedim bana bagiriyor dalga geciyormusum ... ne bu simdi... tamam esim ama ben ne turkluge turkbayragi ne cerkeslige laf soyletmem saka bi yere kadar olur... Bunun yaninda da Ataturk asagi bi insan Ankara`ya ayak basar basmaz Anitkabir`e gitmek istedi mesela.. Hic bisey anlamiyorum neden boyle yapiyor......... bilmiyorumkismile

4. 16 Mayıs 2010
  5. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım eşin hiç normal değil okuduğum kadarıyla tabi.....endişelenmekte haklı gibisin bir değişim söz konusu etrafında başka bir kadın olabilir mi? acaba tamam aşırı bir şeyi yok sana karşı belki ama ben nedense öyle hissettim çevremdeki tecrübelerden içine kurt düşürmek istemem ama bi göz kulak ol istersen ...
    yok öyle bişey diyosan da adam akıllı al karşına konuş rahatsızlıklarını söyle beğenmiyosan bitsin de emin ol kendine gelir seni kaybetmek istemiyosa ..eğer umrunda olmazsa kararını vermek zorunda kalabilrsin canım ....
    şuda olabilir belki senin bunlara alınacağını içine dert edeceğini düşünemiyor olabilir ..erkekler bizim gibi ince düşünemiyo malesef ....inşallah düzelir diyorum en kısa zamanda sorun neyse ....kendinide çok sıkma herşey olucana varır nasılsa ...

6. 16 Mayıs 2010
  7. yusufun_annesi

yusufun_annesi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Aranızdaki memleket meselelerinden atışıp bozulmalar ayrı bir konu ama diğer anlattıklarında ben fazla bir vukuat göremedim.
    Şöyle ki;zamanla eski ilginin kalmıyor olması ya da eski şımartma ve gönül almaların olmaması bişeylerin ters gittiği anlamına gelmez illa ki...

8. 16 Mayıs 2010
  9. Phi1618

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla ole bisey yok gibi cunku okulumuz ayniydi 24 saat beraberiz nerdeyse simdi okul bitti devamli evdeyiz sabahtan aksama kadar bilgisayari bile en fazla 1 saat alir eline telefonu devamli acik ortada markete fln giderken bile almaz yanina face sifresi fln hepsini benim ole bi talebim olmadigi halde soledi bana aslinda cok iyi bi insan mesela dun canim kahve istedi evde kalmamis 1 saat sonra flnda disari cikcaz beraber disarda icersin dedi ben dedim canim simdi istiyo o zamana kadar istegim gecer hemen gidip aldi - ki yarim saat once gitmis markete... Sabah uyanirim kahvaltim hazir bunlarin hepsini hala yapiyor ama konusmuyor fazla durgun gibi konusmaya calisiyorum bisey yok diyor sen gidince napicami dusunuyorum diyor ... ama uzun bi sure gitmicem ki 3 hafta en fazla bunun icin bole davranmasi inandirici gelmiyor bana... offf... tavir mi yapsam yoksa konusmaya mi calissam bilmiyorum...

10. 16 Mayıs 2010
  11. Phi1618

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bunu da dusuyorum ama bi anda bole oldu son zamanlarda... yavas yavas deil yani. Cok mu abartiyorum bilmiyorum. Belki de asiri ilgiye alistigim icin bi anda bole olmasi zor geldi ... ya da baska bi derdi mi var ... bakislari bile degisti devamli uzgun kara kara dusunuyor...

12. 16 Mayıs 2010
  13. eftelya24

eftelya24 Sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım esımde bu sıralar oyle,bi tuhaf..

14. 16 Mayıs 2010
  15. Phi1618

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dun yine tartismistik aklima geldi sinir oldum yine.. Olaya bakar misiniz.. Ben sakal birakmasini seviyorum o fazla hoslanmiyor ama birakmisti su an izmirdeyiz sahile indik yurumeye ben de hafif makyaj fln yapmistim oturduk cay iciyoruz bu yine garip garip davraniyor noldu dedim senin yuzunden magara adamina dondum sakal sakal dedin millet bi bana bi sana bakiyor bu kizin yaninda bu adam nasil olur diye diyor bu yuzden kavga cikardi zehir etti tum aksami. . . ikide bi kime bakiyosun o sana mi bakti bu sana mi bakti bilmem ne... Kendi sakali yuzunden bile bana bagiriyor ya sacma sapan biseye donustu bu...Sanki ben silah dayadim kafasina. dengesiz dengesiz davraniyor

16. 16 Mayıs 2010
  17. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    canım zamanla tum erkeklerde bu tarz seyler oluyor

yada aslında hep oylelerdıde bız gormuyorduk

ask gozumuu kor etmıs ondna mesela

18. 16 Mayıs 2010