eşime çok kırgınım ama o kendini haklı görüyor.............

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve feryalcan tarafından 23 Nisan 2010 başlatılmıştır.

23 Nisan 2010
    Konu Sahibi : feryalcan
  1. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşimle bugün tartıştık aslında ufak bir şey ama bu ufak şeyler büyüdükçe dağ oluyor işte eşim bugün arkdşaıyla konuştu tamm akşam görüşürüz dedi bugün tatilimdi resmi tatil yani beraber çıkarız zaman geçiririz diye düşündük tamm dedi 14.30 gibi çıkacaktık ama arkdaşıyla konuşunca çok kızdım...
    eşim bana zaman ayırrken 2-3-4 saat biçmesi yani zaman sınırlaması beni çok üzüyo 8 ayı geçkin evliyiz bir tam günü bana ayırmamış illaki arkdşalra da bir görüncek bi gün tam gün evde kalıcaktı boğulyomuş yine gitti 1 bçuk saat dışarı...
    bunlardan ziyade tartışıtığımz tek konu bu ve her tartışmamızda keşke evlenmeseydim hadi git bitsin beni bunlar yaralıyo benimde ağzıma her kelime geliyor ama söylemiyor aramızda bu sözler yüzünden uçurumlar oluşmasın diye....ben haksızmıyım abartıyor muyum birde annesi her tartışmamıza karışır çünkü giderdertlenir eşim bana geç kaldığımda surat yapıyor diye onlarda aman oğlumuz üzülmesin bu kız burda ailesi yok ne olursa oslun mantığındalar her tartışmda beni annem içağıracak gelip burda kalsın şeklinde tehtit eder yaa inanın o kadar çok şey var o kadar doluyum ki...

2. 23 Nisan 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.427
    Ödül Puanları:
    363
    Gerçekten kendi aileniz destek olmuyorsa tüm bunları çekmenizi anlayabilirim..
    Çok zor durum,Allahım yardımcınız olsun inşallah..
    Tüm bu acı sözleri duymanıza rağmen ayrılmadığınıza göre onu umursamayın,sizi ilgi,sevgi gösterecek diye beklemeyin bence..Bir iş bulun,çalışın,arkadaşlarınızla çıkın,gezin siz de onun gibi..
    Belki sizin onu umursamadığınızı görmesi aklını başına getirir..
    Yok yine de sizle ilgilenmezse en azından sizin beklentileriniz azaldığı için daha az üzülürsünüz..

4. 23 Nisan 2010
  5. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy yazdıklarında kendimi buldum bizde 8 aylık evliyiz ve dediğin gibi bir gununu bana ayırmamıştır evde boğuluyomus allah tan kaynanamlarla sorunum yok onunla ilgilenmemeyi denedim yani bende arkadaşlarımla gezdim filan ama inan ban kafama göre takılayımda gerisi mihim değil havasında bana zaman ayırmıyo yani bıraksam gidip arkadaşlarında yaşayacak aramızda başka sorun yok evde olduğu süre içinde iyi anlaşıyoruz ama gerçekten kendimi çok yalnız hissediyorm..... o yüzden bulursan bi çaresini bana da haber ver

6. 23 Nisan 2010
  7. mawro

mawro biraz ayrılık biraz hüzün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kocada dışarı bi çıktı mı eve gelmek bilmez işi dolayısıyla ama...

8. 23 Nisan 2010
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşları bekar galiba
    evli erkeklerin bekarlarla takılması böle sonuçlar doğuruo genellikle

10. 23 Nisan 2010
  11. conal222

conal222 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yeni evliyken oluyo böle şeyler.hala bekarlık havasındalar..hem evli kalmak hem bekar yaşamak istiyolar.
    canım hiç dert etme bunları..böyle ufak şeylerden de kırmayın birbirinizi.
    zaman geçtikçe herşey oturuyor rayına..size evliliğine yuvasına alışıyor..
    herşey gönlünce olsun güzelim

12. 23 Nisan 2010
  13. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gerçekten kendi aileniz destek olmuyorsa tüm bunları çekmenizi anlayabilirim..
    Çok zor durum,Allahım yardımcınız olsun inşallah..
    Tüm bu acı sözleri duymanıza rağmen ayrılmadığınıza göre onu umursamayın,sizi ilgi,sevgi gösterecek diye beklemeyin bence..Bir iş bulun,çalışın,arkadaşlarınızla çıkın,gezin siz de onun gibi..
    Belki sizin onu umursamadığınızı görmesi aklını başına getirir..
    Yok yine de sizle ilgilenmezse en azından sizin beklentileriniz azaldığı için daha az üzülürsünüz..

ailem bana çok destek olur ama eşim bu sözleri kullanırken normalmiş gib kullanıyo ve alışkanlık halnie getirmiş gerçekten gitmemi istedği içn değil ama ağzına çok kolay alıyo bu sözlerin bütün bunların üzerine bide annesi mayadanoz olunca sinirlerim daha çok bozuluor yani belik okarşımzsa eşimde adam olur biraz..

14. 23 Nisan 2010
  15. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy yazdıklarında kendimi buldum bizde 8 aylık evliyiz ve dediğin gibi bir gununu bana ayırmamıştır evde boğuluyomus allah tan kaynanamlarla sorunum yok onunla ilgilenmemeyi denedim yani bende arkadaşlarımla gezdim filan ama inan ban kafama göre takılayımda gerisi mihim değil havasında bana zaman ayırmıyo yani bıraksam gidip arkadaşlarında yaşayacak aramızda başka sorun yok evde olduğu süre içinde iyi anlaşıyoruz ama gerçekten kendimi çok yalnız hissediyorm..... o yüzden bulursan bi çaresini bana da haber ver

valla ben tartıştım iyilikle davrandım her ikiside kar etmedi aslında annesi dediğim gin maydanoz olunca ondan güç alıyor birdeannemi eve getirrim bizde gece yatıya kalır diye tehtit ediyor...

16. 23 Nisan 2010
  17. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.402
    Ödül Puanları:
    238
    yapacağın basit o arkadaşlarına vakit çok ayırıyorsa sende arkadaşlarına vakit ayırCAKSIN

SANKı BEKARMIŞ GıBı eşinide kafana takmayacaksın günü gün et bak o vakit seni
    önemser ,sen üstüne düşdükçe şımarıyor sıkma sende telden arayıp durma yemeğini yap

gez veya kurslara katıl senin yokluğunu hissetsin desin ki biz evliyiz !!!

takdik önemli ağlaman sızlaman önemli değil !!!
    olumunekankayizsmile

18. 23 Nisan 2010
  19. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kocada dışarı bi çıktı mı eve gelmek bilmez işi dolayısıyla ama...

benmki keyfine canım...

arkadaşları bekar galiba
    evli erkeklerin bekarlarla takılması böle sonuçlar doğuruo genellikle

aksine hepsi evli ama kabulenmişler bu durumu o da öyle olmamı istiyor