Eşime gece yarısı mesaj!:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Calma tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Calma
  1. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlar
    Ben daha yeni evliyim,dün gece eşimle uyuyoduk ve saat 3-4 sıralarında bir mesaj geldi onun telefonuna,onun da telefonu mesaja bakılmayınca sürekli ötüyo.ben de uyandım rahatsız oldum telefonun sesinden.onu da uyandırdım telefonunu sustursun diye.mesajı okudu uyumaya devam etti.ama benim kafama takıldı tabi,sabah o uyurken telefonunu alıp baktım kimmiş diye.numara yurtdışı numarası ama rehberde kayıtlı değil ve mesajda "ben galiba seni seviyorum" yazıyo.eşim beni daha tanımadan 1 sene yurtdışında yaşamış ve orda bir kızla çıkmış 3 ay ama kavuşamamışlar aileleri istememiş falan.ama o kız olsa böyle bi mesaj atmaz galiba.bilmiyorum bu kim.eşime sordum sabah tanımıyorum dedi ama tanımıyosa telefon numarasını nerden biliyo yurtdışındaki bir insan....bilmiyorum kafam çok karışık.küsüm şuanda.ne yapmalıyım kızlar bi akıl verin çok kötüyüm.senağlama

2. 18 Nisan 2009
  3. Arsiz Gxoxnlxuxm

Arsiz Gxoxnlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben olsam numarayi alir arardim kimmis diye
    ortaya cikardi
    ara bakalim kimmis
    yada ben yurt disindayim ver numarayi bi arayim bakalim bu süpriz kisi kimmis

4. 18 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

opsssssssss ne dicemi bilemedim cnm ya hemen eşine ne diye söyledin aynı mesajı kendine göndercektin numarası görnür şekilde silcektin arıcaktın cvp falan yazsaydın eşinin cebinden anardın söylemişsin şimdi eşine senin bildiğini biliyorr.. ozamn anlardın yanlışmı değilmi

nelfn bunu beğendi.
  6. 18 Nisan 2009
  7. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben onu düşünemedim kii numarayı almadım ablacım ya:KK43: akşam eve gelince yine telefonunu ele geçirmem lazım.

canım ya öyle kötü hissettim ki bianda kendimi hemen söyleyiverdim,biraz soğukkanlı olsaydım keşke dediğin gibi:KK43:

8. 18 Nisan 2009
  9. Arsiz Gxoxnlxuxm

Arsiz Gxoxnlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sen ver numarayi bana ben bi arayim :ecrin_bebek:
    bakalim derdi neymis,
    tabiki mesaji kocan silmediyse
    telefonu gözünden ayirma caktirmadan takipe al bakalim

10. 18 Nisan 2009
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    eşinizde pek bir rahatmış..
    biri, ben galiba seni seviyorum diye mesaj yolluyor. o da hiçbirşey olmamış gibi, uyumaya devam ediyor. insan bir şaşırır. bu kim ya der. ne bileyim bu kadar tepkisizlikte, ilginç.:nazar:
    yurt dışıysa,o kızın olma ihtimali yüksek.
    o numarayı arayın ve kimsin sen deyin..

12. 18 Nisan 2009
  13. şayet eşiniz mesajı okuyup silmeden korkusuzca uyumaya devam edecek kadar pişkinse bilemem ama o kadarda pişkinlik olmaz ki yaa...CADIARZU

14. 18 Nisan 2009
  15. EU1

EU1 Guest

üzülme cnm ya dur daha biey yok .. bende söylerdim hemen zaten soğuk duramazdımda bu msjlar evli adamlara geleleri hazmedemiyorum

16. 18 Nisan 2009
  17. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Calma , öncelikle hayırlı olsun arkideşim ne zaman evlendin:1hug:
    Hiç duyurmadaın KK da evliliğini haberim yoktu tatlişim:kahve:
    O numarayı arayıp kim olduğunu öğrensen.. Kimbilir belki de yanlış numaraya gönderilmiş bir mesajdır..

18. 18 Nisan 2009
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yok bence piskinlik degil bu seldacim.....böyle rahat olmasinin sebebi saskin olmamasindan kaynaklaniyor...:kahve:

Yani hic sok olmamis kimden geldi bu mesaj diye....bu demektirki herseyin bilincindeCADIARZU

Güzelim insan o numarayi hemen bir yere yazmazmi? Bu KK da hicmi birsey ögrenemediniz? Tüh ya...ya sildiyse simdi:nazar:

nelfn bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.