Eşime karşı duygularımdan emin değilimmm:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

19 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

MERHABA YİNE BEN BENM EŞİM ÇOK YAKIŞIKLI İYİ HUYLU VE BİR DEDİĞİMİ İKİ ETMEMEYE ÇALIŞIR AMA YİNEDE GÜNDEN GÜNE BİRBİRİMİZDEN UZAKLAŞTIĞIMIZI HİSSEDİYORUM.ona karşı hissettikerim günden güne değişiyor.kafam çok karışık.sizce bu durumdan nasıl kurtulabilirim.birde maddi sorunlar yaşıyoruz...sizce bunun da etkisi olabilir mi
    :çok üzgünüm:

2. 19 Ocak 2009
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    maddi sorunların etkisi olabileceğini düşünüyorum, bu çok etkili...bizim ilişkimizde de maddi durum etkili oldu...başbaşa bir yemek bir tatil, hediyeler ilişkiye renk katan şeyler ama bunları kısıyorsun...sonuçta herkesin duyguları ilk gün gibi olmuyor....ama evlilik paylaşımdır....geçici bir durum da olabilir.

4. 19 Ocak 2009
  5. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    konuyu çok mu acele yazdın bi küçük bi büyük yazı kafamçokkarıştı
    daha açıklamalı yazsan daha iyi yardımcı olabilirdik sana :nazar:
    maddi sorunları bi tek siz değil hepimiz yasıyoruz malum kriz döneminde ama bu eşlerle arayı soğutmaz mirmirmirmir

6. 19 Ocak 2009
  7. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    tabi ki maddi sorunlarda olabilir ama
    eşin dört dörtlükse neden soğuyor ve uzaklasıyorsun anlamadım
    bebek istiyorum diye yazan sen değilmiydin :uhm:
    hem eşine karsı duyguların tam değil hemde bebek istiyorsun

8. 19 Ocak 2009
  9. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    uzun süreli maddi sorunlar maalesef iliskiyi de etkiler... samanlik seyran olur diye delice severek evlenen bircok cift maddi zorluklar yüzünden zamanla sevgiyi göstermeyi birakiyor ve sonuc ayrilikla bitiyor.

bu demek degil ki sizde de böyle olacak. bu günleri atlatinca yasayacaginiz güzel günleri düsünüp esinizle omuz omuza verin ve birbirinizi yipratmayin... esinizin iyi huylu oldugunu ve bir dediginizi iki etmedigini yazzmissiniz. emin olun bu zamanda böyle es bulmak kolay degil :) kiymetini bilin ve destek olun yerimseniben

10. 19 Ocak 2009
  11. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    sevgili yasemin90 ben bir şeyi merak ettim.hem bir konu açıp eşime karşı duygularımdan emin değilim yazıyorsun.başka bir konu açıp bebek için çok mu erken diyorsun.ben anlayamadım da açıklarsan sevinirim.eşinden emin değilsen neden bebek istiyorsun?,bebek için erken mi diye sorarken de eşim ve ben bebek istiyoruz diyorsun.birbirimizden uzaklaştğımı hissediyorum diyorsun.bence senin kafan karışmış bu aralar

12. 19 Ocak 2009
  13. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    geçici bir durumdur canım
    emin ol buna..
    sonra farklı düşünürsün..
    maddi sıkıntılar bence cok büyük etken..
    bu arada eşinlede aran bozuksa böyle düşünmen cok normal...

14. 19 Ocak 2009
  15. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya canım 2 tane konu açmışsın ama ikiside birbirinden alakasız yani hem bebek istyosun hem eşine karşı duygularından emindeğilsin açıkçası ben nediyeceğimi bilemedim sana daha net yazarsan belki yardımcı oluruz olurmu canım

16. 19 Ocak 2009
  17. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    bebek mi istiyuon eşini mi seviyon anlamış değilim laelaelaelaelae

18. 19 Ocak 2009
  19. EU1

EU1 Guest

tabi hemen açıklıyım sevgili ecem:eşimle aramız bir iyi bir kötü o iyi olan zamanlarda herşey mükemmelmiş gibi görünüyor ama bazı konulardaki davranışları beni hayal kırıklığına uğratıyor ve ne bebeği ya biz daha evliliğe bile alışamamışız diye düşünüyorum.evet kafam çok kaışık...ortada hiç bişey yokken aşırı alıngan olup eşime bağrıp çağrabiliyorum..ama yanımda olduğunda ve sevgisini hissedebildiğimde 'işte bu diyorum..hayatımı geçirmek istediğim adam.bir bebeğimiz olsa herşey daha da güzel olucakmış gibi....lütfen birbirimizi kırabilecek çıkışlarda bulunmayalım beni anlayabileceğinizi düşündüğüm için bu konuyu açtım.herneyse fikirlerini paylaşan herkese teşekkürler