eşime severek aldığım parfüme dayanamıyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve demircool tarafından 7 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : demircool
  1. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    eşime çok severek ve begenerek aldığım parfüme dayanamıyorum.kokusu çok iğrenç geliyor.bu yüzden evde asla parfüm kullanamıyor benim yüzümden.bu ne zaman gecer.daha 9+1 yaolun basındayız.sizde de oluyormu böyle?:uhm:

2. 7 Temmuz 2008
  3. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hamileyken bende öyleydim ne parfüm nede kolanya kokusuna dayanamıyordum.eşim işe gitmeden önce balkonda sıkar öyle işe giderdi.ama doğumdan sonra geçiyor.sende evde sıktırma canım.mutlu kal.

4. 7 Temmuz 2008
  5. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evde sıkamıyor zaten canım.bizim balkon kapalı oldugu için hiç sıkamıyor:)bugün koydu cantasına işe götürdü heralde:):)

6. 7 Temmuz 2008
  7. zxuxm@rxuxt

zxuxm@rxuxt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aman aman bu kokuya !! hassaslaşırsan, doğumdan sonra bile devam edebilir bu durum iğrendiğin ne varsa uzak dur... kendimden biliyorum çünkü ben de zeytinyağlı biberdolmasından miğdem bulanmıştı ilk hamileliğimde inan yıllarca yiyemedim:sm_confused: ama çok severim biberdolmasını...mmmmyerimsenibenşu an bi problem yok yani

8. 7 Temmuz 2008
  9. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evet bende dayanamıyorum agır kokulara.tavuk ve et kokusuna da dayanamıyorum.ama normalde severim eti.

10. 7 Temmuz 2008
  11. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    benim ellerimizi yıkadığımız sıvı sabuna bile tahammülüm yok tu oysaki çok beğenerek almıştım.bu arada biraz sabred 12. haftaya kadar geçer canım.

12. 7 Temmuz 2008
  13. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ayy inşallah canım yaa.camasırlara koydugum parfüm bile tiksindirici geliyooooo.neyse bebeğim saglıklı olsunda artık ben katlanırım allahın izniyle.

14. 7 Temmuz 2008
  15. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    3 ay dolunca bu aşermeler sona eriyor ama bazı şeyler hamilelik sonuna kadar devam edebiliyor.
    İlk hamileliğimde hamsiden iğrenmiştim, doğum olana kadar da yiyemedim ki daha önceden kahvaltıda versen yerdim, o kadar çok severdim yani. doğumdan sonra geçti tabii..
    Bu hamilelğimdede yine tüm balıklardan iğrendim. Ama kendim pişirmezsem yiyorum.
    Yemem lazım ya hamilelikte daha fazla herhalde ondan a.s
    Birde ilk hamileliğimden sonra bir kere daha hamile kalmıştım, kaybettim o bebişi, ondada 27- 28 yıldır ağzıma sokmadığım kırmızı etten kavurma nasıl canım çekiyordu anlatamam ve kaç günde yedim üstüste.
    Hamilelik böyle bişey işte saçma sapan durumlar yaşıyor insan..

16. 7 Temmuz 2008
  17. kSo

kSo Guest

canım bende aynıydım bende eşime aldığım parfümü sıkmamasını istemiştim ama sen aldın beğeniyordun demişti ama o kadar kötü geliyorduki sıkmadı bir süre sonra işe götürdü ama hamilelik ilerledikçe koku problemi azalıyor sabırlı ol tatlım geçecektir

18. 8 Temmuz 2008
  19. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    yaa şampuanda kötü geliyo artıkCADIARZUe ben napıcam şimdi:uhm:kokular cok agır geliyor