eşime sıcacık bi hediye:))

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve pukaa tarafından 25 Şubat 2009 başlatılmıştır.

25 Şubat 2009
    Konu Sahibi : pukaa
  1. pukaa

pukaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bana yardım edin 3 mart eşimin doğum günü ve bu bizim ilk doğum günümüz olacak ona sıcacık bi hediye vermek istiyorum dışarıdan bişey almak istemiyorum mesela sevgililer gününde ona kısa bi hikaye yazdım:asigim:] doğum gününde de ona bu zamana kadar kimsenin vermediği bi hediye evrmek istiyorum nolurr bana yardım edin zamanımız az:1rolleyes: yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar

2. 25 Şubat 2009
  3. pukaa

pukaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada eşim balık burcu çok duygusal belki bana vereceğiniz hediye önerilerinde yardımcı olur

4. 25 Şubat 2009
  5. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm güzel bi albüm hazirliyabilirsin beraber cekilmis fotograflarinizi koyup
    daha evlenmeden önce cekilmis fotolarinizdan sözünüze nisaniniza dügününüze kadar
    hepsini koy
    yaninada yazi yazabilirsin
    resimli kitap gibi bisey
    her sayfasini doldur tanisma tarihinizi sözlendiginiz tarih bunun gibi seyler iste :1hug:

6. 25 Şubat 2009
  7. EU3

EU3 Guest

benımde aklıma ılk bu geldı..loş bı ortamda mumlr devrede..resımlerınızı kapının girisinden en rahat olduğun odaya kadar donat..şekerli bı içki al..ona mektup yaz ..bence guzel olur:1hug:

8. 25 Şubat 2009
  9. canım mumlarla aydınlatılmış bir odada şık bir masa hazırla. çok şık giyin sevdiği yemeklerden hazırla .. sevdiği şarkılardan oluşan bir liste yap ve sürekli çalsın.
    bonibonlarla süslenmiş küçük kalp şeklinde bir pasta yapabilirsin.
    küçük kartlar hazırla kalp şeklinde kes mesela ilk kartı tabağının altına koy ve bakmasını söyle .karta ona hissetiğin şeyleri ifa eden bir cümle yaz ve sonuna sehpanın üstüne bak yaz. gitsin sehpada 2. kartı bulsun.
    2 kartada güzel bir cümle yaz ve banyo dolabına bak de.
    orda 3. kartı bulsun. ordan başka biyere ... böyle böyle heyecan yarat ve en son o oyalanırken yatak odasına git ve o salonda mutfakta vs oyalanırken sen yatak odanı ve kendini hazırla.
    mesela son karta hediyen yatak odasında yazabilirsin. yatakta uzanıp onu beklersin..

ne fanzazi yazdım bee :1closedeyes:

10. 25 Şubat 2009
  11. pukaa

pukaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım ya öneri süper ama birlikte çekildiğimiz fotoğrafların çoğu bilgisayarda onalrı çıkarttıracak vaktim yok Çok üzgünüm çoook

12. 25 Şubat 2009
  13. pukaa

pukaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım ya harikasın delikafadulden bu olabilir mesela aklıma yattı fantazi hakkaten süpper

14. 25 Şubat 2009
  15. süperde şincik topa tutar bu gacılar beni sen nerden üretion bu fantazyaları diyekaydirigubbakcemile3
    napiim bi tarafımdan uydurdum birden aklıma geldi şakkıdı

16. 25 Şubat 2009
  17. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende 5 mart doğumlu bir balık olarak bu öneriyi tuttum yalnız biz balıklar
    maddi hediyeleride severiz sizde bizi hepten leyla sandınız yani:1hug:

18. 25 Şubat 2009
  19. mervishh

mervishh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    mesela kendi sesini kaydet canım. onu pcnin hoparlörinden açarsın. ve eve girdiği gibi senin sesinle iyiki doğdun aşkımmmmm çalar :)

Son düzenleme: 25 Şubat 2009