esıme surprızz yapmak ıstıyorum fıkır veren varmıı

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve yesilli tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : yesilli
  1. yesilli

yesilli cok sukur yanımdasın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kocısım mayısda teskere aıp gelıcek ona guzel bı surprız haırlamk ıstıyorum bı fıkrı olan varmı degısk bısey olsun ıstıyorum amaaklımada hala bısey yok off ya ne hazırlasamfisfisfis

2. 4 Nisan 2009
  3. blueangel1771

blueangel1771 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm yeşşilli.hmmfisfisfis .öncelikle allah sağsalim kavuştursun sizi.anladığm kadarıyla evlisniz.eminim oda seni çok özlemiştir ve başbaşa kalıp hasret gidermek daha iyi olur.oyüzden evinde ona en sevdiği yemekleri hazırla kendi ellerinle.evinizn en güzel köşesinde (salon olablr) yemek masanı aç güzelce süsle mumlar filan koy inciler at.eğer alkol alıorsanız bir şişede şarap aç.en güzel en kıymetli tabaklarını çatal bıçaklarını koy masaya.sonra kendine hoş bir elbise al.saçını başını güzelce yap eşinede şık bir hediye alablrsn oda güzl bir sürpriz olur yemekte.sonra akşamına eşin ve sen senin hazırlamış oldğn romantik bi gecede harika vakit geçireblrsiniz ha burada arkafondan güzel bir müzik çalmayı unutmaa.s.

4. 4 Nisan 2009
  5. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım oncekı konulada boyle bır acılmıstı ordanda fıkrı alabılrısın

6. 4 Nisan 2009
  7. yesilli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teskkr ederım fena bı fıkır deyıl saol

8. 6 Nisan 2009
  9. mlk2004

mlk2004 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence butun bunları o geldıkden sonra evlılık yıldeonumu vs dede yapabılırsın eger maddı ımkanın varsa bı otel tut tatıl yerı ayarla uc gunlugunede olsa oda oraya gelsın dırek canlı muzık eslıgınde masaj salnunda saunada vs hep guzel zaman gecırın aksam ıcınde o asyada beklesın senı sen en guzel kıyafetlerını gıyın sacını yaptır asagıya oyle ın adeta dugun gunununuz gıbı olsun ıns haaa bu arada ıns esın kadır kıymet bılenlerdendır anlar

10. 6 Nisan 2009
  11. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    tatlisim ev kapisinin girisine güzel bi hosgeldin msj i yazabilir ve duygularini eklersin :) yada bi zarfin icine koyup kapiya asarsin
    sonracigima evin her kösesine kücük kücük mumlar yak söyle romantik bi atmosfer olsun ve ayricada evin her yerine ufak ufak notlar duygularini anlatan illaki görecek nasilsa
    bi arkadasiminda yazdigi gibi romantik bi masa ve en sevdigi yemekler sende söyle süslenip püslenirsin
    yatak odanida cok özel ve güzel ayarla derim ben :jeyyar:
    en sevdiginiz ve özeliniz olan romantik parcalar ayarla dans da edebilirsiniz mesela
    allahim tez vakitte kavustursun sizi canimcigim

12. 6 Nisan 2009
  13. ummahan_d

ummahan_d miniqim kübra'm kollarmda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşların fikirleri çok hoş bana söleyecek bişey kalmamış.bence güzel fikirler
    güzel bir elbise almayı unutma ve makyaj harika olacaksın :) sengözlerimebaksanab

14. 6 Nisan 2009
  15. yesilli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa cok tesekkur edrım fıkırler guzel ama bı sorunum var esım sabah 5 bucuk gıbı gelıcek masa hazırlamk ıcın bırz erken deyılmı ıste erken gelecegı ıcın degısık bı fıkır arıyodum ama en azından ogleden sonra faln gelse super olurdu uyardı ama fıkırler cok guzel saolun

16. 6 Nisan 2009
  17. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
  18. 8 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

hımm ne süpriz yaptın kısaca özet geçersen sevınırız :) olusumuna katılamadık ama.!