Esimi cok seviyorum ama güvenemiyorum.... yardim edin lütfen

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve niles25 tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

11 Mart 2010
    Konu Sahibi : niles25
  1. niles25

niles25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar ,kisaca kendimden bahsedeyim biz esimle 9 yildir tanisiyoruz 7 yil olcakda evleneli,ailelerimiz cok karsiydi evlenmemize ama biz cok direndik,bu evlilikden 3 yasinda bir kizim ve 2 aylik oglum var,esimle cok iyi anlasiyoruz allah nazardan saklasin,ama gecen yil ben hamileyken esim bir bataga düsdü kumara dadandi yurt disindayim bana ilk zamanlar söylemedi bunu ama hesapdan sürekli yüklü miktarda para cekildini görünce sordum basda inkar etsede kabul etti ,bosanicakdim konusdum söz verdi yapmayacagina birdaha 1 ay gecti yine yapti yine ayni oldu ,sonra 2 ay sonra yine yapti ve ben annemlerin evine gittim annemelr o sira türkiyede tatildelerdi,cok pisman oldugnu defalarca söyledi cok agladi yeminler etti oynamayacafina bidaha ,birkere daha inanndim ona ve gittim eve onunla ,o sira cok sikinti cekdik 7 bin euro sirf el borcu olmusdu birde kredi karti borcu ,sakin beni yanlis anlamayin ,aam avrupada kizimin kresine beslenme dahi koyamadim götüremedim krese ,süt dahi alamadiigm günler olurdu kizima ,8 ay ooldu bana söz verdigi allaha sükür düzeldik durumuzu ,ama haftada 1-2 saat disari cikiyor arkadaslariyla pazar günleri felan bilardo oynuyolar ama bazen cebindeki paranin hemen bititnigi görünce acaba yinemi diye soruyorum kendime sormakla kalsam keske hemen kavgaya gidiyorum yine oynuyorsun dimi diye oda yeminler ediyor oynamiyorum icecek felan aldik ne diyor ,insanlara cok zor güveniyorum birde güvenim yikilinca kivilcimdan yangin cikarabiliyorum...bana bi akil verin güvenmemekle hatami ediyorum:çok üzgünüm:

2. 11 Mart 2010
  3. cobanylldlzl

cobanylldlzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok zor bir durum ama bence kocanı psikolojik destek alma konusunda ikna etmeyi dene. ÇÜnkü kumar da uyuşturucu, sigara gibi bir bağımlılık, bir hastalık. Tedavi olması gerektiğini düşünüyorum. Çocukların geçiminden kısmayı göze alacak kadar istekli olmuşsa bu konuda, tekrarlaması çok doğal olur. Güvenmemen çok normal...

4. 11 Mart 2010
  5. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Kumar gerçekten büyük bir batak...
    Sen iki defa şans verip güvenmişsin...
    Üçüncüde güvenememen çok normal...

6. 11 Mart 2010
  7. niles25

niles25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklisin ben 9 yildir esimin bir aglayisini görmemisdim ama en son bana 8 ay önce söz verdiginde cok aglamisdi ben nasil bir insan oldum diye,cünkü kizima cok düskün onsuz birgünü bile geciremez ,8 aydir afedersin pesimizde köpek oldu halada öyle sürekli der ne salakmisim 7 bin eruoyu havaya attim cok aptalim felan cok der,cok hatali cok suclu ama onuda böyle görünce pismanligini görünce icim burkuluyor ,neden bilmiyorum cok seviyorum belki ondan,sorun dil problemi almancasi iyi ama psikolaga dert anlatacak kadar degil,cevremizde aylarca türk psikologu arastirdim yokdu halada bakiyorum.

8. 11 Mart 2010
  9. civcivy

civcivy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Güvenmemen çok doğal elbette. Bir günde ne kadar para harcıyor bu bilardoya gittim dediği günlerde. Eğer çok fazla harcıyorsa kim olsa şüphelenir yine. Ama sen sakinliğini korumaya çalış.Emin olmadan , kesinleşmeden huzurunuda huzurunuzuda bozma.

10. 11 Mart 2010
  11. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    güvenmemekle hatalı degilsin sonuçta başından bir şeyler geçmiş ve sıkıntısını yaşamışın.haklısın
    ama böylede güvenmeyerekte yaşanmaz belkide eşin gerçekten oynamıyor bıraktı.
    bence eşini takip et nereye gider ne yapar tanıyorsan arkadaşlarına sor ki arkadaşta ele vermes....
    yani güven sevmekten daha zor oluşan birşey güven gidincede heleki şüpheler başlayınca hayat çekilmez olur.....
    ya eşin arkadaşlarıyla gidecegi yeri sana açık açık söyleyecek yada gitmeyek
    ya eşine inanıcan yada eşini takibe alıcan yapıcak bir şey yok...ama işin gerçekten zor.işallah aklını başına almıştır da oynamıyordur.

12. 11 Mart 2010
  13. cobanylldlzl

cobanylldlzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kocanı suçlama, ona destek ol. Bu sizi daha da uzaklaştırıp, kocanı çaresizliğe itmekten başka bir işe yaramaz. Oradaki psikiyatri kliniklerine danış bir. BElki Türk doktorları vardır.Ya da size birini tavsiye edebilirler. Çok zor bir durumdasın şüphesiz. Ama umutsuzluğa kapılma sakın. Ölüm dışında herşeyin çaresi var. Kocan da gözünde umutsuzluğu görmesin, onu cesaretlendir ki bu hastalığın üzerine gidebilsin.

14. 11 Mart 2010
  15. niles25

niles25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o yönden hep dedigi yere gidiyor ,ben yinede hep telefonda takip ayarim var adresleri hep biliyorum bilardo diyorsa orda oluyor ,evet harciyor orda para ama hep harcanan para 5-10 euro ,2 yil önce ayni harcamayi yapsaydi hic üstelemezdim ama simdi 100 kerede dese bilardo oynarken iciek felan aldik arkadaslarla desede icimdeki kusku beni öldürecek,kalbim oynamadigina inaniyor ,ama aklimda inanmasini cok istiyorum,zaten evde o maddi sikintilari biz oynamasi bittikden sonra cekmeye basladik ,el borclarini ödemeye basladigi zaman bizde sikinti cekmeye basladik oda gördü her defasinda pismnaligini dile getirdi,insallah olmaz bidaha diyorum ama su kusku süpheninde icimden artik azda olsa gitmesini istiyorum.

16. 11 Mart 2010
  17. niles25

niles25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok sagol ,haklisin oldugunca yaninda olmaya calisiyorum sen bu yollari birakirsan bu uzun yolda elini hep tutarim ,eger devam edersen cocuklarimda bende seni yalnizliga terk ederiz dedim .bugün bugündü yarin ayri bir güne uyanicaz insallah bu süphelerdende kurtulmus olucam diyerek yasiyorum.

18. 11 Mart 2010
  19. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sen haklısın arkadaşım güvenmemekle...

Kaç kere şans vermişsin adama gene aynını yapmaya devam etmiş.

Batak işte insan bir düşünce zor kurtarıyor paçasını.Düzeldim demiş yeminler etmiş ,inanmasan da üstüne fazla gitme bu sefer inadından felan yapar Allah korusun da.