Eşimi çok üzdüm......

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve bilgeunal tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : bilgeunal
  1. bilgeunal

bilgeunal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SLM ARKADAŞLAR EŞİMİ ÇOK KIRDIM 30,04,2006 YILINDA EŞİMLE ÇOK MUTLU BİR EVLİLİK YAPTIK ŞU AN 1 BUÇUK YAŞINDA BİR OĞLUMUZ VAR.AMA ARTIK EŞİM BENİ SEVMİYOR VEDE SEVMEYECEKMİŞ.ÖYLE SÖYLÜLÜYOR.ONU ÇOK KIRDIM.GENELDE TOPLUM DA ONA SERT ÇIKTIM HERKEZİN YANINDA KAVGALAR ETTİK BİR YERE GİTTİĞİNDE BENİ YALNIZ BIRAKTIĞI İÇİN SURAT YAPTIM VE ORTADA HİÇBİŞEY YOKKEN BENİM BİLE HABERİM YOKKEN EŞİM AİLESİYLE GÖRÜŞMÜŞ VE BENDEN AYRILMAK İSTİYOR.AİLESİ VE BEN KARŞI ÇIKTIK.BANA HER KAVGAMIZDA ÜSTÜME GELİYORSUN BENİ SIKIYORSUN NİYE SÖYLÜYORDU AMA BU KADAR CİDDİ OLDUĞUNU GÖRMEMİŞTİM.TAM 15 GÜN OLDU EŞİMLE AYNI EVDE VE AYNI YATAKTA İKİ YABANCI GİBİYİZ BEN SEVGİ VE İLGİ İSTEMİŞTİM.AMA O BANA SEVGİSİNİ GÖSTEREMEDİ.NE YAPACAĞIMI BİLEMİYORUM.EŞİMİ ÇOK SEVİYORUM OĞLUMU DÜŞÜNÜYORUM AMA EŞİM BANA BENİ SEVMEDİĞİNİ VEDE BUNDAN SONRADA SEVMEYECEĞİNİ SÖYLÜYOR.YA GERÇEKSE DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM.ŞU AN PSİKOLOJİK DESTEK ALIYORUM ÇÜNKÜ ARTIK MEFES ALAMIYORDUM.ÇOK KIRILDIM VEDE ÇOK YIPRANDIM EŞİM BENİM DEĞİŞMEYECEĞİMİ DÜŞÜNÜYOR.AMA BEN DEĞİŞECEM VE BUNU ONA GÖSTERMEK İSTYORUM BANA İZİN VERMİYOR ZORLA BENİMLE BERABERMİŞ.HATAM YAPTIĞIMI ONU ÇOK KIRDIĞIMI ANLADIM AMA ARTIK ÇOK MU GEÇ.
    ARKADAŞLAR NE OLUR BANA YARDIMCI OLUN AYNI DURUMLARI YAŞAYANIZ VARMI DESTEK OLUN BAN OĞLUM OLMASA ALLAHTANDA KORKUM OLMASA 1 DK BİLE DURMAYACAĞIM AMA AMA.....ÇOK TŞK EDERİMbenneyaptımki

2. 13 Nisan 2010
  3. nevaM0707

nevaM0707 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    sen istedikten sonra herşey düzelir üzülme mafoldumben

4. 13 Nisan 2010
  5. bilgeunal

bilgeunal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bılemıyorum eŞım evlılıĞımızı bıtırmıŞ ama hala aynı evdeyız bılmıyorum ne yapmaya ÇalıŞıyor ben eŞımı Çok sevıyorum ama o benı sevmıyor hatamı anlamama raĞmen benı terslıyor...

6. 13 Nisan 2010
  7. ayyildizz

ayyildizz askim ve canlarim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadasim oncelikle en buyuk hatan neydi onu pek anlamadim

8. 13 Nisan 2010
  9. gulsum50

gulsum50 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin içinde kavga etmişsin peki eve gidip yanlız kaldığında ben niye eşime bunu yapdım diye düşünüp üzülmedin mi
    ilk yılımızda bende böyle bir olay yaşayıp birdaha kimsenin yanında annesi dahi yanında kavga etmedim belki sert konuştum ailesinin yanında ama asla kavga etmedim bağırmadım ogün yaptığım şeyin yanış olduğunu anladım düşündm karar verdim kendini başkalarına kötü tanıtıyorsun dedim ve yapmadım
    keşke sende kendini biraz tutsaydın yapmasaydın kararlar alsaydın.

belkide üstüne çok gittin sevigsini göstersin diye sen üstüne düştükçe o kendi çekmiş olabilir canım.her zaman seninle beraber olmaski oda arkadaşlarıyla gezip bi çay içmek isteyebilir yengemde dayıma böyle davrandı hep onunla ilgilenmesini istedi her zaman yanında olması istedi bayram seyran nasıl geçti anlamıyom derdi dayım ve onlarda şuan ayrılar sırf yengemin herşeye maana bulmasından dolayı.
    eşisin sen seni tabiki seviyor ama keşke adama bu kadar baskı yapmasaydın
    şuanda sana ne diyebilirm yada içini nasıl ferahlatırım bilmiyorum ama minicik bebğini düşünerek daha iyi davransaydın eşine çok üzüldüm ama en çok o güzel bebeğine her evde yaşanıyor buna benzer şeyler kendi adıma söyleyim anne oldukdan sonra düşüncelerim ve söylüyeceğim kelimeleri daha bi dikkaet ediyorum çünkü ben bir anneyim benden önce bir evladım var öncelik artık onundur bizim hayatımızda artık gezmelere bile giderken kızım sıkıldığı için gidiyoruz
    inş eşinle aran iyi olur değiştiği şimdiden belli etmeye başla bence arkadaşım

10. 13 Nisan 2010
  11. ayyildizz

ayyildizz askim ve canlarim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya tamam da bu bir sebep degilki seni sevmemesine sevgisinin bitmemesine ben oyle insanlar taniyorumki miletin yaninda esine demedigini birakmiyo ama yinede esine olan sevgileri bitmiyor demeki bir sey olmus ki sende esini azarlamisin

12. 13 Nisan 2010
  13. jade

jade Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Sen değişicem diyorsun ama bir insan neyse odur canım değişemezsin..
    Severse onun da seni böyle sevmesi gerekiyordu...
    Bir laf var :
    Olmadığın biri olarak sevilmektense olduğun biri olarak nefret edilmek daha iyidir...

Hakkınızda hayırlısı olsun işallahhh...

14. 13 Nisan 2010
  15. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    bi anlık öfke ve kızgınlığın doğurduğu sonuçlar eskilerin dediği ğibi öfkeyle kalkan zararla otururmuş...eşinizle konuşmayı deneyin işiniz zor Allah yardımcınız olsun...

16. 13 Nisan 2010
  17. ilaydahey

ilaydahey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    belki sana ders vermek emaçlı böyle bişey yapıyodur bilmiyorumkismile
    onun gönlünü alırsan bi şekilde affeder belki

18. 13 Nisan 2010
  19. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Seni sevmemesini, senden boşanmak istemesini destekler birşey görmedim ortada..
    Tamam birkaç kez hatalı davranmış olabilirsin herkesin içinde tartışma ortamı yarattın diye, ya da sert çıkışların oldu diye ama o , çok mu mükemmeldi bunlar olurken?
    Baksana bir yere gittiğimizde beni yalnız bıraktığı için surat yaptım ..demişsin örnek olarak..Yani o da sütten çıkma değilmiş.

Şimdi de ayrılma tehdidi ile senin de gözün korkmuş belli ki..
    Tamam anlıyorum da burdan resmen kocanın ayaklarına kapanacak gibi bir halin var..
    Bu kadar kendini salma..
    Dediğim gibi;asıl derdi gerçekten senin davranışların mı ? Bundan eminsen , madem söz ver değişicem diye..

Mutlaka bir şans vermeli.
    Bir şans vermeyecek ne var ki ortada sanki?

Yine de Nuh der peygamber demezse, sana bir şans vermezse o halde, ben ayrılmak istemesinin sebebinin bunlar olmadığını düşünücem kendi adıma.