esimi hic anlamadim taniyamadim...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zekiyim tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zekiyim
  1. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    biz 10 yillik evliyiz iki oglum var...esimi hic anlamadim inanin su an sinirlerim bozuk...aklimda hicbir art niyet yoktu....aksama kadar cok yoruldum....ev isi cocuklar biraz uzanmak istedim ...yataga uzandim uyuyamadim yaa ...esimin teli yanimdaydi biraz karistiriyim dedim...mesajlara falan....biraz kafam dagildi...derken iceri girdi....dedim bir mesaj vardi guya hallo yazmis...halla falan yaziyordu...iyilikle bunu sordum...halla kim diye....ne ne dedi...aldi kaybetti...hani nerde falan tepem atti!!!!!verdim ya simdi niye kaybettin dedim....arattim haa sumu bumu mesaj cikti...haaa hallo yazdiydim dedi...sonra sinirlendi...bir daha telefonuma bakmayacaksin!!!!!!!!dedi.........dedim ne olduki....merak ettim yaptigin islerin resimlerine baktim....yaptigi islerin resmini cekiyor...kalorifer falan...sinirlerim cok bozuldu...saklinmi var gizlinmi var biktim senden falan....biraz önce iceriye girdim panik bir sekilde beni korkuttun dedi....offff offfffff terapiye gidecem biktim......dedim aslinda senin gitmen lazim......esimin ilk yillar cok yalanlarina rastladim.....tutarsizdir disari(anasi akrabalar)ayari hic kuramaz.....bu yuzden onunla bir yere kendi akrabalarina gitmek istemiyorum hep problem oluyor...gitmeyecemde bayramda....gidince cokmu iyi oluyor...anasida her telde halana ne gitmedin dayina ne gitmedin...esim yalanci ona guvenmiyorum bana baska etrafa baska biktim arkadaslar sevgim o kadar azaldiki...birde guven 0....eskiyi unutamiyorum ....cok inatti bana cok cektirdi....sonra biraz adam oldu bende enerji kalmadi......biktim.......yazmak istedim yorum bekliyorum...

2. 30 Ekim 2010
  3. ecem899

ecem899 askim ve oglum (L) Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    canim insallah duzelir araniz bende hep bakarim kontrolde biraz olabilir ama hicte bise demez wallaha ne sakliyorki 10 yilin paylas sonra tel bakmayacaksin allah islah etsin bozma morelini bosverolumunekankayizsmile

4. 30 Ekim 2010
  5. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    sagol canim da moral bozmadan oluyormu keske olsa....yok sinirlendi beyefendi hazretleri!!!Arkadasim yaa gecmisi hatirliyorum o tuhaflastikca...beni cok SIKTI ilk seneler offf offf yine moralim bozuldu...sanki elime ne geciyorsa....su an iyi yani birseyime karismaz....serbestim...ama benmi bittim nedir anlamiyorum offf offff

6. 30 Ekim 2010
  7. ecem899

ecem899 askim ve oglum (L) Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    insallah duzelir canim ya tatli dillede diyebilirdi ki askim bana guven tel kurcalamana gerek yok falan,

gerci bende oyle bise olsa bende kafayi bozardim

8. 30 Ekim 2010
  9. laylay

laylay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    10 sene az bi zaman degil hala yalan huyu devam ediyorsa haklisin süphelenmekte.madem bisey yok mesaji neden siliyor anlamadim eslerin birbirinden tel saklamasinida hic anlamam yarasi olan gocunur gibime geliyor...al karsina iyi bi konus seni ikna edecek ne cevap verecek bakalim?CADIARZU

10. 30 Ekim 2010
  11. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    o benim firma telefonum bakmani istemiyorum ....dedi....yanlislikla biryerleri sildirin ne yapan:1shok::1shok:bende intten falan iyi anlarim yani...telindeki mesajlari silersemmis....bende dedimki öyle birsey olmayacagi kesin....olsun istemiyorum dedi...konusmuyorum....ilk yillar cok berbat bir insandi...bunu yapinca hepsini hatirlatti sagolsun :KK43:neyse cocukla meyve yiyorlardi banada göndermis...git annene ver diye ...neyse oglum geldi annecigim sana yaptim ...sagol canim dedim sonrada ben sagol deyince ben yapmadiydim haaaa haa diye gulunce bende guldum...cocuklar kadar kimse saf olamaz..hicbir kasitlari yok kimseye...sonra yanima geldi konusmaya calisiyor ne oldu niye guldunuz falan okadar bunu bana izah edenece surundurecem birde bana ne diyor biliyormusun...önceki ben gitti sana guvenmiyorum pembe hayalleri yiktin yiktim artik gercekler var hayatimda sana guvenmiyorum dedim...MAYMUN GÖZUNU ACTIII...deyince zivanadan ciktim....yok sakinim Allah benimle...4 yil depresyon tedavisi gordum birazda o ve onun ailesi girsin 4 yilda öyle gecer cocugumda buyur yeter artik biktim bunlardan...bosansam yine kurtulamam...bunlari görmek zorundayim cocuklar var.....özgur bekar kizlara sesleniyorum niye evlendirirlerki insani yaaa.....

12. 30 Ekim 2010
  13. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    bu yurt disina gelin gelmek degilya ömrum bitti...31 yasindayim birde...

14. 30 Ekim 2010
  15. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    ee bu kadar telaşlandığına göre sakladığı bişeyler var beyefendinin.alsanaalsanasmile

16. 30 Ekim 2010
  17. laylay

laylay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    4 yil depresyon tedavisi gördüm diyosun iyi güzelde esininde yardim almasi lazim yalan huyu icin demekki kendi halledemiyor.almanca kursunda ögretmenimiz bisey demisti hic unutmam:siz türkiyeden gelen gelinler dalindan koparilmis cicekler gibisiniz sizi hic tanimadiginiz bu ülkede yasatmak eslerinizin görevi suyunuzu vitamininizi vermezlerse solarsiniz demisti..

18. 30 Ekim 2010
  19. melike_ecesuu

melike_ecesuu Evli, Mutlu,Çocuklu <3 Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    198
    neden eşiniz birden tepki verip yok ediyoki madem hallo yabancı biri deil neden direk o bizim ahmet mehmet demiyo kaybediyoo....
    bizim eşimizle telefonlarımız hep ortada valla karıstrımama hiç gerek kalmıyo o yüzden çok şükür.....
    daha öncede yalanc ve tutarsız oldugunu şimdide sevginizin azaldıgını sölemişsiniz onu anladım ama ortada iki tane yawrucak var ayrılın desek biz size hiç olmaz.....
    inşallah aranız düzelir canım aklı basına gelir yuvanız dagılmaz rabbim yar ve yardımcın olsun.......