Eşimi kendime nasıl bağlarım?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zamannn tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : zamannn
  1. zamannn

zamannn Guest

kızlar aranınıza yeni katıldım benim derdim ayıp kaçarmı bilmem ama evli tecrübeli ablalrımızdan yardım isityorum eveleneli 6 ay odlu ama eşimle cinsel yaşamımız çok az.kendimde kusur bulamıyorum çünkü hem fiziki hem yüz olarak güzelim eşimde nişanlılık zamanında böyle değildi çok değişti.anlamıyorum niye bukadar uzakalştı iletşimiz bile kopma noktasında izin günüde kahvaltıısını yapar annesine gider ordanerkek kardeşleriyle takılır senağlama niye benden bu kadar uaklaşmış olabilir?

tecrübeli ablalrımızdan tavsiye isityorum taktik yada eşimi kendime nasıl bağlarımsenağlama

2. 20 Şubat 2009
  3. gelincik53

gelincik53 canım kocam biricik oğlum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok üzüldüm.evlililik için cinsel hayat oldukça önemli.üstelik siz 6 aylık evlisiniz henüz.çok enterasan.eşinle konuş bence belki bi sağlık problemi olabilir.konuşursanız ortak bi çözüm daha kolay bulabilirsiniz.bunu için evlilik danışmanları var,doktorlar var,psikologlar var..umarım ciddi bişey yoktur.sende kendin eminsen yani bakımlıysan cilveliysen tek çaren önce nedeni ni bilmek yani konuşmak..

4. 20 Şubat 2009
  5. tencere_tava

tencere_tava __ hersey senin icin __ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH yardimcin olsun güzelim ..

otur konus esinle .. belki onunda bi derdi vardir ..

sen bisey söylemessen .. kösene cekilirsin .. bu hep böyle devam eder ..

biseyler yapmalisin .. konus esinle ..

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Mayıs 2009
  6. 20 Şubat 2009
  7. ela nil

ela nil Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    eşinle kesin konuşman gerekiyo çünkü daha cicim aylarındasınız en güzerl günleriniz birlikte vakit geçirip eğlenmeniz gereken günlerr eşinle konuşmanın faydası olcaktır.

8. 20 Şubat 2009
  9. bistrogirl

bistrogirl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bu durumun pek çok nedeni olabilir. Aklıma ilk gelen eşinin evliliğe adapte olamaması. Yani izin gününde kahvaltı yapıp annesine gitmesi ve kardeşleriyle gezmesi bunu gösteriyor. Cinsel yaşama gelince birazda sen yakınlaşmaya çalış bakalım eşine. Güzellik ve fiziğinin yanında biraz ilgisini çekmeye çalış. bazı erkekler eşlerinin onları istemesinden hoşlanırlar.

Olmadı otur konuş derdini anla. Ne istiyormuş canı...:eek:klava:

Son düzenleme: 20 Şubat 2009
  10. 20 Şubat 2009
  11. bebisim52

bebisim52 Tüm varlığım kızımmm... Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    bencede eşinle konuşmalısın belki sana söylemediği bir sıkıntısı vardır belkide senin bişeyinden rahatsız oldu çünkü bizde evlendiğimizde eşim bi süre böyle olmuştu meğer maddi sıkıntılarımız isteksizlik yapmış sonra problem kendiliğinden çözüldü ben ce sor eşine tatlım.sende fazla kafana takma.

12. 20 Şubat 2009
  13. deniz_7

deniz_7 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım 1. yılın içinde erkeklerin bir çoğunda aynı şey oluyor. her fırsatta ailelerinin, arkadaşlarının yanına kaçıyorlar. mutlaka psikolojik bir sebebi vardı diye düşünüyorum. çevremden akrabalarımdan da aynı şeyleri duydum. bende bir kaç ay yaşadım bu sorunu. güzelce konuşmaya çalış istersen, tartışıp kavga edersen inadına yapar. giderken sende ona katılmaya çalış. sevgiler

14. 20 Şubat 2009
  15. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım cinsel yaşamımız çok az demişsiniz..
    eger ozel degılse haftada ayda olarak net bır ornek verırmısınız..
    belkı çok normaldır ama sana az gelıyordur..
    istersen akşam eşini karşına al bir konuş..

16. 20 Şubat 2009
  17. sila66

sila66 ceviz kabuguna girmisim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben böyle erkekleri hic anlamiyorum.simdi evliliklerinin engüzel döneminde bu kadar sogukluk neden yani.ben yeni evlendigimizde esim firsat kollardi,heleki bi yalniz kalalim.hos halada öyle.bazen kiziyorum bizim 14 yasinda kizimiz var.biraz oturakli oldiye.

18. 20 Şubat 2009
  19. sila66

sila66 ceviz kabuguna girmisim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim benim,acaba esine karsi seni ondan uzaklastiracak bi hareket yada bi sözde bulundunmu.esinin ailesinide sürekli yaninda elestirirsen onalar hakkinda olumsuz konusmalar yaparsanda uzaklasa biliyorlarmis.aile ve cocuklar hakkinda bi kitap okumustum orada yaziyordu.