Eşimi muayenede içeri almadılar!

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve DivaSatanica tarafından 18 Ekim 2012 başlatılmıştır.

18 Ekim 2012
    Konu Sahibi : DivaSatanica
  1. DivaSatanica

DivaSatanica Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    81
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kızlar,
    Şu anda 7 haftalık hamileyim.İlk muayenede eşimi benimle gelmesi için çağırdım ancak doktor hanım erkekleri içeri almıyoruz dedi.Pek belli etmedim ama bozuldum buna.Sonuçta bu çocuğu ben tek başıma yapmadım.Görmek onun da hakkı.Toplam 3 kez muayene oldum.Elimde 2 tane ultrason görüntüsü var.Eşim pek dert etmiyor zaten ne işim var içeride diyor ama ben görmesini isterdim.
    Siz de muayene olurken böyle birşey yaşadınız mı?Acaba bir süre sonra mı alacak içeri.Bu yüzden de doktorumu değiştirmek istemiyorum.Bunun dışında pek bir sorunum yok çünkü.

2. 18 Ekim 2012
  3. manolya tan

manolya tan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım gayet normal devlet hastanelerinde erkekleri kesinlikle alamıyolar na mahrem olduğu için biz kadılar her türlü şeyi yaşıyoruz ama onlar bunu göremiyorlar ancak özel bir doktorun olursa her zaman eşini içeri alıyolar jinekolojik muayenelerde hariç sadece ultrasonla bakıldığı zaman sıkma canını erkekler bu tarz şeylere pek önem vermezler ultrason sonucunada baksa anlamaz bişey zaten ben kendimden biliyorum :)

4. 18 Ekim 2012
  5. DivaSatanica

Beğenildi:
    81
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel hastane,özel doktor,hep karından ultrason...Demekki benim doktorda var birşeyler.Anlamasa bile eşimin yanımda olması beni rahatlatırdı. :KK14:

6. 18 Ekim 2012
  7. rengarenk00

rengarenk00 mucizem göbişimde Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ya doktorunuzla konusun ya da degıstırın.benı alttan muayene ettıgı halde uzerımı ortup esımı de kendısı cagırmıstı.

8. 18 Ekim 2012
  9. hepberaber

hepberaber İki Erkek Büyük Aşk Üye

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    gittiğiniz hastanenin politikası olabilir ama
    özel hastaneyse almak zorunda bence

10. 18 Ekim 2012
  11. Nesemcim

Nesemcim Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Beğendikleri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    Hem devlet hastanesine gittim, hem özele gittim devlette kendim çağırdım içeri eşimi doktor bişey demedi, özelde de eşim kapıda bekliyodu doktorum zorla çağırdı :KK9:

12. 18 Ekim 2012
  13. yawuzzz

yawuzzz huzur huzur huzur... Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben özel bi hastaneye gittim pazartesi gunu gebelik suphesiyle sükür varmış eşim işten izin alıp gelecekti malum trafik biraz geç kaldı ama doktora eşim yolda ddim bekleriz oda görsün dedi hemşire çıktı dışarı eşimi bekledi gelir gelmezde aldı içeriye oda gördü ekranda görmek başka o an yanında olamk başka fotograftan görmek başka bence sonuçta tek başımıza yapmadıkya onunda hakkı bence orda olmak saçmalamış sizin doktor içeri almamakla

14. 18 Ekim 2012
  15. cennetimbenim

cennetimbenim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Esim izin alip gelirdi gormek icin valla...

Ben olsam doktoru degistirirdim..garanti olsun diye randevu alirken sormanizi tavsiye ederim...

16. 18 Ekim 2012
  17. DivaSatanica

Beğenildi:
    81
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Üzüldüm şimdi böyle olduğu için.Zaten psikolojik ve fiziksel olarak iyi değilim bir de bunun üzüntüsü çıktı.
    Gittiğim hastane sülale boyu gittiğimiz bir yer üstelik.Tabii muhit biraz muhafazakar.Ondan oldu sanırım.
    İşte baştan sormamanın sonucu bunlar.Neyse en azından sorar emin olurum bir dahaki muayenede.İşin daha başındayım.

18. 18 Ekim 2012
  19. Karla38

Karla38 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim eşim ilk kontrollere gelememişti ultrason resimlerine bakıyordu sonrakine ben götürdüm ve doktor kalp atışlarını dinletti aşim ağladı. o günden sonra karnımı sevdi daha bi olaya girdi. onlar taşımadıkları için bizim gibi hissedemiyorlar ne yazık ki anca kucaklarına aldıklarında. Ayrıca artık babalar doğumada giriyor ve benim eşimde girdi bebeğimizin sesini elele tutuşarak ilk biz duyduk ilk biz gördük ilk biz kucağımıza aldık çünkü o BİZim. İKİMİZİN. Benim ne kadar hakkım varsa babasınında hakkı .Namahreme bişey diyemem ama zaten karından bakılıyor birsüre sonra. ayrıcada o benim kocam. Kadın kendisi çıplakken babasını görse kocasının arkasına saklanırmış. Doktorunu değiştir diyemem ama doktorun ameliyat yapmıyor veya komşumu yanıma alayım demiyorsun ki sonuçta. Israrcı ol bebeişinizn ilklerini yaşayın birlikte hayırlı olsun bebişin.