Eşimi seviyorum ama...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve turanj tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : turanj
  1. turanj

turanj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :uhm: kızlar eminim hepiniz eşinizi çok seviyorsunuzdur ama bazen bizi deli eden halleri de yok değil ama dimi. ben bi kaç tanesini paylaşmak istedim eğer sizde paylaşırsanız bu konuda yalnız olmadığımı hissedicem -ki- buda bana iyi gelicek :KK70: işte bunlardan bikaç tanesi; ailesine karşı hep pısırık davranması değil beni kendini bile savunamaması, bazen sadece kendi fikirlerini doğru görüp diretmesi, bazen benden çok başkalarının fikirlerine öenm vermesi vs vs...

2. 10 Nisan 2010
  3. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    Morelını bozmak gıbı olmasın ama bızde bular sÖz konusu deĞıl eŞım herzaman ıkımızın ortak dÜŞÜncesını uygular aılesını hıÇ bırŞeye karıŞdırmaz

4. 12 Nisan 2010
  5. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Konu ilgili bölüme taşınmıştır, bölüm yetkilisi arkadaşımın bilgisine yerimseniben

6. 12 Nisan 2010
  7. bulgar

bulgar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.037
    Ödül Puanları:
    238
    başkasına gelince kuzu oluyor.sana gelince aslan kesiliyor.

8. 12 Nisan 2010
  9. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşimde ilk önceleri öyleydi veya bana öyle geliyordu. hep kızardım ailene gelince pısıyorsun bana laf söyletme diye çok bağırdım. ama şükür ki şimdi hiçde öyle değil. zaman geçtikçede benim düşüncelerimi daha fazla benimsiyor ve uyguluyor. bende yuvamız için çabalıyorum ama yani yapması gerekenleri yapıyor artık. erkek işte napcan bebekten farkalrı yok

10. 15 Nisan 2010
  11. turanj

turanj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz ailesi yüzünden nişanlıyken bi ayrılık yaşadık. 1 yıl boyunca pişman olup peşimden koştu çok özürler diledi. neyse bende bu 1 yılın sonunda onu affettim ve evlendik. ama onun ailesi hala tepemizde ve beni sevmiolar bu çok bariz babası sürekli eşimi dolduruo annesi hayatta diil ama üvey kayınvalidem var o bile bazen karışıo. eşimse hep bişilerin ii yanını görmeye çalışıo. bi kerede burda eşim haklı yeter artık diemedi ailesine eşimden 5 yaş küçük görümcem var o bile abisine bazen saygısızlık yapıo. herşeyi ben savunmaya kalkıncada ben suçlu gelin oluorum haliyle onun söylemesi gerekenleri de ben söylemek zorunda kalıorum. artıknapıcamı nasıl davranıcamı şaşırdım :KK43:(

12. 15 Nisan 2010
  13. esila86

esila86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepsi öyle, sıkma canını.....

14. 15 Nisan 2010
  15. senosss

senosss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    aynı canım aynı üzme kendini.Onlara göre aileleri 4 4 lük . ınan eşim 4 5 aydır çalışamadı doğru dürüst rahatsızlandı düşün keyfi değil yani 3 4 kere aradılar.Kaynanam 1 kere geldi sadece ... ve aramızda sadece 1 mahalle var.Onu da geçtim insan 1 2 şey alır getirir dimi çalışmadın yoktur durmunuz diye.. Yok nerdee eşimde hala onları över durur..Zavallı adam beyni küçüklükten yıkanmış.Bız sizi büyüttük baktık bilmem ne diye ...

16. 15 Nisan 2010
  17. nisandakar

nisandakar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Eşimi seviyorum ama, geceleri uykusunda, dişlerini gıcırdatmasından nefret ediyoruuuuuuuum, kafayı yiyeceğim. uyuyamıyorum, uykumdan bu diş gıcırtılarıyla uyanmak beni artık iyice bunalttı. Söyleyince de bir bozuluyor bir bozuluyor sanki küfür ediyorum. , söyleyince o, 2 dk bozuluyor ama benim sabahlara kadar uykusuz kalmaktan sinirlerim bozuluyor, oturup ağlamak istiyorum, ve bu soruna yapılabilecek hiçbirşey yook. Kulaklarımı tıkıyorum ama yine duyuyorum.

18. 15 Nisan 2010
  19. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Bu genel sıkıntı, eşlerin kadınların yanında olmasması. Bu durumda bütün iş sana düşüyor, huzurunu bozmadan, eşinle devamlı tartışmadan, derdini karşı tarafa anlatmanın yolunu bulacaksın. Yeri geldiğinde de umursamayacaksın.

Son düzenleme: 16 Nisan 2010