Eşimin ailesi beni çok bunalttı..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melisam09 tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : melisam09
  1. melisam09

melisam09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    meraba arkadaşlar ben 7 aylık evliyim eşimi çok seviyorum ancak şu kısa zamanda çok büyük bir sorunumuz var.eşimin annesi ve babası beni eşimden kıskanıyorlar.niye eşim beni çok seviyor diye 4 tane ablasıda var onlarda dahil bu kıskanmanın içine neymiş ben yokken onlar varmış eşim24 yaşında 3aylıkta asker 4 ay yanımda kaldı sadece buarada eşimin ailesiyle beraber oturuyoruz malum sorunlar daha büyük oluyor böyle.inanırmısınız kendi ailemden çok değer verdim hepsine ama hata yapmışım.eşimin annesi babası biz bi konuda tartışalım hemen konunun içine atlıyolar bnde buna çok sinir oluyorum çünkü olaylar büyüyüor eşime kaç kere dediim onların yanında bana laf söyleme küçük düşürme diye ama her defasında yapıo kaynanamda hemen atlıyor.daha bugün kahvaltı hazırlıyorum eşimde izinli kendi annemin taklidini yaptı(kaç kere yapma dememe rağmen)kaynanamda hemen taklidini yaptı bnde eşime kızdım kaç kere dedim sana yapma diye kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali bilmiyorum kızlar çok doluyum bu anlattıklarım hiç birşey daha nasıl yazıcam bilmioyrum yardım edin kızlar lütfen başka anlatıcak kimsem yok... senağlama :gitme:

2. 13 Nisan 2010
  3. .AY.TASI.

.AY.TASI. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Askerlik bitene kadar sabretmekten başka çaren yok gibi gözüküyor. Asker dönüşü evinizi ayırın. Bu kadar iç içe olunca böyle durumlar oluşuyor maalesef. Hep orada kalmak gibi zorunluluğun yoksa ve sorun olmazsa biraz da kendi ailenin yanında kalarak geçirebilirsin bu zamanı.

4. 13 Nisan 2010
  5. melisam09

melisam09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    izin vermiyorki eşim annemin yanına gitmene trip yapıyor hemen bende askerde diye sesimi çıkaramıyorum...asker dönüşü ayrılamaz bizden oğlumuz ayrılmayız biz tabii 7/24 kim hizmet etse ayrılmazlar napcam bilmiyorum... mafoldumben

6. 13 Nisan 2010
  7. .AY.TASI.

.AY.TASI. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Eşin askerdeyken ona yansıttığın her sorun sana katmerlenerek geri döner maalesef bu erkekler böyle.
    Dediğim gibi sesini çıkartma şimdilik sessiz kal. ıdare etmeye çalış.
    Eşinde ayrıca ne demek trip yapıyor annene gitmene yani. Evlendik diye kendi ailemizi silecek miyiz yani. Seni gaza getirmek istemem ama ben olsam trip mirip dinlemem bu durumda.sempatiksalakcinni

Son düzenleme: 15 Nisan 2010
  8. 13 Nisan 2010
  9. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım zor bir durum ama sen bunları göe alarak evlenmedin mi?eşinin seni kendi ailesi yanında küçük düşürmesine çok üzüldüm olgunluk denen şey yok eşinizde belli..askerden dönüşünü beklemekten başka çareniz yok galiba ayrı eve çıkma durumunuz yok mu?

10. 13 Nisan 2010
  11. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    32.866
    Ödül Puanları:
    563
    Daha 24 yaşında ki bir erkek olgunlaşmamış ki nasıl eşine sahip çıksın nasıl trip atar canım ya seni sokaktan mı buldu bu adam sahipsiz filan sanıyor herhalde.
    Göster dişini biraz hem neden askerliğini yapmamış bir insanla evlenilirki anlamam bunu bekleyin bitsin sonra evlenin .

12. 13 Nisan 2010
  13. BenGulsu

BenGulsu Kiymetlim,Devrimim ve Rüzgarim Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    canim neden ailesinin yaninda oturmaya evet dedinki,en bastan hata yapmissin.keske ayri ev sartiyla evlenseydin.neyse canim kesinlikle ailenle dalga gecilmesine izin verme onlar kim oluyorki anlamadim.ne esim nede ailesi benim ailemin taklidini yapip eglenemzler hadlerine düsmemis yani.simdilik sakince bekle esinin askerligi bitince acikca konus bence ayri ee cikmak istedgini böyle olmayacagfini falan anlat.sizinde bi özel hayatiniz oldugunu defalarca söyle.tabi kirmadan sakince.insallah en kisa zamanda feraha kavusursun cok fazla üzülüp ken dine dert etme olurmu.

14. 13 Nisan 2010
  15. nisandakar

nisandakar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Annemin taklitini yapma sevmiyorum bu hareketleri diyeceğine sen de otur onun cadı annesi ile kardeşlerinin taklitini yap. Kısasa kısas. Terbiyesizler daha yeni evlenmiş ailesinden yeni ayrılmış bir genç kızın annesinin hareketlerini yapıp alay konusu yapıyorlar. Ben hep diyorum. Bu tiplerin akli dengeleri yerinde değil. Normal bir insan yapar mı bu hareketleri. Ayıp ayıp.

16. 13 Nisan 2010
  17. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    söyleyene değil söyletene bakacaksın derler.
    kocan niye ailesinin yanında bu şekilde konuşuyor.
    hem o kim oluyor da senin annenin yanına gitmene trip yapıyor.

şu kocaların eline ipleri niye bu kadar verirsiniz anlamam ki.
    askerlik yapmamış bir adamla niye evlenirsiniz onu da anlamam.
    hele ki kaynanayla oturmayı niye kabul edersiniz onu hiç anlamam.
    bu anlayamamazlıklarım evliliğe bakış açılarımızın farklılığından oluyor sanırım. :nazar:

18. 13 Nisan 2010
  19. melisam09

melisam09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    söylüyorum bende ama kötü olan hep ben oluyorum...annesi çok acaip bir insan eşimin yanında cnm cicim diyor gidince bana zindan ediyor hayatı böyle oluncada hep kötü ben oluyorum anlatamıyorum kendimi...benim ailemi pek istemiyor ama kendininkine ölüyor ablaları zaten bizden çıkmıyor inanırmısınız hergün bizdeler evliliğimizin ilk zamanlarındada böyleydi hep sabrediyorum ama bnde insan evladıyım..