Eşimin ailesi doğumdan sonra hiçbirşey takmadı:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve flowersgarden tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : flowersgarden
  1. flowersgarden

flowersgarden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Daha önce eşimin ailesinin sürekli eşimden para istemesinden yakınmıştım. Halada yakınıyorum çünkü devam ediyor. Yakınmaya başaldığımda hamileydim şimdi doğum yaptım. Acyip bir masraf oldu. ona rağmen eşim annesinin açtırdığı hesaba para yatırmaya devam etti. Eşimin ailesi doğumdan sonra ne bana beni bırakın bebeğimize bir çeyrek altın bile takmadılar. Eşimin ailesinin tarafından kimse bir şey takmadı. ne amcası ne dayısı, ne kızkardeşi. sinir oldum. kayınvalidem 9 aydır kenara bir çeyrek parası biriktiremedimi acaba dedim. nasıl olsa eşim ona sürekli para veriyor. kayınpeder araba aldı yeni, 3 kere filan bindim arabasına 3ündede eşimi benzinciye soktu arabasına benzin doldurttu. Hemde depoyu full yapalım demişte eşim o kadar veremem demiş. onuda nasıl söyledi ben bile saşırdım ya!!!
    Ne yapacağım ben? Eşimini ailesine para vermesinden bıktım usandım. Bana gelip ikide bir kredi kartımızın borcu bu ay şu kadar. ödeyemiyoruz diyip duruyo ama annesine gelince hala vermeye devam ediyor. Sizde olsanız benim gibi kafayı yermiydiniz acaba??

2. 4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : flowersgarden
  3. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.