Eşimin ailesinden nefret ediyorum... Ne olur yardım edin

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve dlkbhd tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : dlkbhd
  1. dlkbhd

dlkbhd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eşimi çok seviyorum ama ailesinden bıktım. bu kadar anlayışsız insan görmedim ben ya onlar yüzünden eşimden uzaklaşmaya başladım delireceğimi falan düşünüyorum

2. 4 Şubat 2010
  3. bengu38

bengu38 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mesafe koy canım az görüş görüştüğünde de çok içli dışlı olma sana yaklaşamasınlar hem sen rahat edersin hem evliliğin düzene girer ben öyle yaptım çok iyi oldu böyle

4. 4 Şubat 2010
  5. Denmur

Denmur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hepimiz yaşıyoruz böyle sorunlar anlayışlı olmalarını bekleme zaten
    12 yıldır benide anlamadılar eşine bak sen seni anlıyomu yeter
    seviyosan niye uzaklaşasınki onlarlamı yaşıyosun fazla samimi olmazsın olur biter:1hug:

6. 4 Şubat 2010
  7. damlam123

damlam123 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende eşimi çok seviyorum ama ailesini sevmiyorum. altlı üstlü oturuyorum en kötüsüde bu eğer uzaksan akafan rahat olur ama yakınsan çok kötü eşine sahip çık eşinin sana ait olduğunu hissettir onlara sorıun ne canım sizde?

8. 4 Şubat 2010
  9. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim ya
    inan herkes yaşıyor bu tür sorunları
    sabır gerekiyor
    bazı şeyleri görmezdan gelmek gerekiyor.
    bol bol dua et canım Allahım sabrını veriyor inan
    .

10. 4 Şubat 2010
  11. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    48
    Önemli olan senin eşinle olan durumun. Eşin seni anlıyor ve arkanda duruyor ise sorunları biraz daha kolay atlatırsın. Aileler malesef çok önemli. ınsan eşini ne kadar sevsede ailesi yüzünden ondan da soğuyor. ınsan aileside olsa herkese karşı yuvasını korumak zorunda. Eğer sizi bu duruma getirecek kadar üzüyorlar ise kendinizi geri çekin çok sıkta görüşmeyin.

12. 5 Şubat 2010
  13. bengu38

bengu38 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bizde 1yıl önce aynı sizin gibi altlı üstlü oturuyoduk ben senemiz dolunca eşime öyle direttimki çıkalım diye hiç aklında yokken ev bakmaya başladık şimdi ayrıyız ohh çok rahat valla ayda bir görüşüyoz işte ama aynı bina zor sürekli zil çalacakta gelecekler tedirginliği evin herzaman düzenli temiz olacak kaygısı fln birde lüzümsüz çeneleri saygısızlıkları çıldırıcaktım artık

14. 5 Şubat 2010
  15. PatikliPenguen

PatikliPenguen Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    kesinlkle tek sen yasamıyosun bu tür sorunları kendıne dert etme sonucta esine gereklı saygını göster gerısını bosver cn m dua et allah yardımcın olsun

16. 5 Şubat 2010
  17. dlkbhd

dlkbhd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim arkadaşlar
    ben uzaktayım yani aramızda birbuçuk saatlik uzaklık var ve sorunda burda
    işi düşen bana geliyo hastaneye gelen bende kalıyo sıvava gelen bende kalıyorne biliyim alışverişe bile geldiklerinde bende kalıyorlar artık nevresim yıkamaktan nevresimlerim eskidi ben 3 yıllık evliyim ilk günden bu yana bu böyle ve şuan 8.5aylık hamileyim hala gelip benden hizmet bekliyorlar bıktım artık ya

18. 5 Şubat 2010
  19. dlkbhd

dlkbhd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah nasip ederse ilk torunlarını vericem ama okadar umursamazlar ki anlatamam hiç sevgi göstermiyorlar yoruldum artık bebeğimin nerdeyse herşeyini annemler aldı ve doğumda onlar olacak yanımda ama kayınvaldelerde gelecek zaten ailemle anlaşamıyorlar ne olacak bilmiyorum gelmelerini istemiyorum benim onlara değil kendi aileme ihtiyacım var zaten gelseler bana yük olmaktan başka bişey yapmayacaklar eşime söyledim napıyım gelmeyin diyemem diyor offffffff offffffff çok sıkılıyorum ailemde istemiyor onları ne yapıcam bilmiyorum