eşimin ailesine düşkünlüğü

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve spook_girl tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : spook_girl
  1. spook_girl

spook_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşim ailesine çok düşkün yani tamam düşkünolurda bu kadarmı olur ya ailesiyleyakın oturuyoruz..misal kayınvalidemgilin evine gittik ordan çıkası gelmio ya burda yatalım dio gündüz oluyor aklı fikri orda...

hayır nişanlıyken böyle değildi evlendik kıymete bindi herşey..

ha ailesi kötüi nsanlarmı hayır..eşim kötü bi insanmı hayır banada düşkün ve çok sevdiğinide biliyorum..

gitmessek komşular laf edermiş yeni gelin olunca annesinin yaptığı yemekleri öğrenmemi istiyomus acelesimivar ya ömür boyu birliktyiz nasıl olsa..

bazen iş oluyor gitmiyorum bi bakıyorum belli bi saatten sonra annesigile gidio..nerdesin diorum annemgildedio napıyosun diyorum yatıyrum dio..hey yarabbim ya...

bende sinirleniyorum bazen pat pat söylüyorum herşeyi öle yaptıkca dahada tat kesio hrşey..of nasıl davrancağımı bilmioum yaaaa alsanaalsanasmile

böle bi evlilik hayal etmemiştim bilmiyorumkismile

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mayıs 2011
  2. 23 Ağustos 2010
  3. EftelyaSanem

EftelyaSanem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten hoş bir durum değil.benim ailem yanımda onunki şehirdışında ben işte kendi ailesine uzagız benimkine yakın kıskanabilirmi ya da başka düşüncelere kapılabilirmi diye aileme bile çok olmasada uzak bir ev tutmak istiyorum..daha fikrim netleşmedi oturup nabzını yoklcgm..yani hassas konular evlendin diye kimse sana aileni at demiyor ama sonuçta sende bi yuva kurduysan onun bilincinde olcaksın anamın evinden çıkmıcaksam niye evlendimm.yada aynı şekildeonun içinde geçerli.sonuçta bunlar sorun olabiliyor.hassas konular..

4. 23 Ağustos 2010
  5. EftelyaSanem

EftelyaSanem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    senin ailene sukadar gideriz benimkine niye bu kadar..seninkine böyle benimkine niye öyle polemiklerine girmmek için hassas davranmaya çalışıyorum.erkeklerde öyle bir durum malesef söz konusu..evlendikten sonra aileleri pek bir minnete biniyor nedense.devir tersine döndü önceleri kızla ana babalarının dizi dibinden ayrılmazken şimdi erkekler ayrılmak istemiyorlar..sinir bir durum..ama oturup sakince konuşmaya calış..sabır gererktiren bir konu..ama çıkışırsan pekte olumlu sonuçalanacagını sanmıyorum canım..

6. 23 Ağustos 2010
  7. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.101
    Ödül Puanları:
    238
    evliliğin ilk zamanlarında böyle oluyor.bi kere bütün anneler sanki oğullarını ellerinden kaçırmışlar gibi davranıyorlar,eşşek kadar oğulları sanki bebekmiş gibi.oğluşuumm,kuzuşummm diye neler yapardı kayınvalidem ilk günlerde,bebek sever gibi:)))erkeklerin de kafası karışıyor bence.
    eşim daha yakın zamanlarda söyledi,ilk aylarda bu ev hiç benimmiş gibi gelmiyordu hep babamgilin ev kendime ait geliyordu diye.üzülmüştüm,çünkü kendini evinde hissetsin diye neler neler yapıyordum.ama oluıyor bunlar zamanla geçer umarım.

8. 23 Ağustos 2010
  9. spook_girl

spook_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ....

nasıl davranmalıyım sizce

Son düzenleme: 25 Ağustos 2010
  10. 23 Ağustos 2010
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Eşiniz sizede düşkünmüş.Daha ne istiyrosunuzki??
    Hayır ne yapsın adam haftada bir mi gitsin sizinle evli diye annesine anlamıyorum..
    Bu mantığı anlamıyorum..
    Kocam benim,ailesine düşkün olmasın kimsesi olmasın filan.Vallahi şaşırıyorum..

12. 23 Ağustos 2010
  13. spook_girl

spook_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben öyle bi düşüncede değilimki..tabikide gitcek ama kendi evimiz bucağımız varken neden hergün orda yatalım....bizim bi özel hayatımız olmıycakmı..

Son düzenleme: 25 Ağustos 2010
  14. 23 Ağustos 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Oldum olası şu birilerinin evinde yatmayı kalkmayı anlamamışımdır..:eek:lmaz:
    Gurbet olsanız anlıcam da..
    Aynı memlekette ne yatması, ne bu kadar mıç mıç görüşmek anlamadım..:dilcikar:
    Arkadaşım tavrınızı koyun,eşinize artık evli bir adam,sahip olduğu bir yuva olduğunu hatırlatın..
    Sonra önüne geçemezsiniz bunun..
    Kişi nerede rahat ediyorsa oraya alışıyor..
    Önce kendi evim sonra diğerleri..gamyoncuiremsu

16. 23 Ağustos 2010
  17. s3nna

s3nna Yakışıklım 2 Yaşında Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bence eşiniz ile konuşun.Her iki aileye de eşit mesafelerde davranın.Herkezin anası babası kıymetli, ama kendi evini barkını bilsin.Elalememi dertmiş ayrıca sizin hergün gidip gitmemeniz ?

18. 23 Ağustos 2010
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Benim eşimde çok düşkündür oradayken kalalım der,gidelim derim.Düzenimiz bozuluyor.
    Yni eşinizin ailesine düşkünlüğü sizin için bir kızma konusu olmamalı..
    Yatma konusuna takıksanız söylersiniz evimiz düzenimiz var ne gereği var hayatım diye.Anlamayacağını düşünmüyorum.
    Erkekler çocuk gibi anneleri konusunda,ki haklılarda.Benimde annem yaşıyor olsa bende aynı durumda olurdum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.