eşimin ailesine gitmek istemiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevgideniz tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sevgideniz
  1. sevgideniz

sevgideniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    eşimin ailesiyle aynı şehirde yaşamıyoruz.4saat uzakta biköyde yaşıyorlar.ama ben köyde çok sıkılıyorum evlerinde rahat edemiyorum.Bir de nebeni ne çocuğumu aramıyorlar bile.bayramda gitcekmişiz hiç istemiyorum.Zaten şehirde büyümüş biri olarak çok sıkılıyorum orda bi de onların davranışları senede 5-6 kez gidiyorum ama içime sıkıntılar basıyo daha gitmede?Benimle aynı durumda olanlar varmı?Şehirde büyüyüp eşi köyde büyüyen ailesi köyde olan ve gitmek istemeyen gitmemeyi başarabiliyormusunuz?gitmicem desem kıyamet kopuyo onezman isterse gitmek durumundayım.Ama neyapayım sevmiyorum.Ailesini sevsem belki zor gelmicek ama...Sizde böyle durumlar yaşıyormusunuz?

2. 25 Ekim 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Eşiniz sizin ailenizin yanına gelmek istemese..

4. 25 Ekim 2010
  5. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ben amerikada yasiyorum , yazin turkiye ye tatile gittim , Esimin ailesinin yanina gittik . ordan da koylerine anneannesigile gittik .. Gidip yillarca aylarca kalmiyorsunuz ya . Bayram tatili icin 4 yada 5 gun kalmak sizi neden bu kadar sikintiya sokuyor .. Yasli insanlarsa onlar sizi neden arasin , siz arayip sorun . Walla ben hicbir zaman kayinvalidem den beni arayip sormasini beklemedim .Elimden geldigi kadar ben arayip hal hatir sorarim..

6. 25 Ekim 2010
  7. redlight71

redlight71 *AŞKIM ve ÇOCUKLARIM* Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    E canım Saruboceg arkadaşımızın dediği gibi o da sizin ailenizin yanına gitmek istemeseydi,kendinizi onun yerine koyun bi.Eşiniz ailemle köyde yaşayalım dememiş ki.Evlilik yeri gelince fedakarlık yapmaktır,böyle etten püften konularla onu yıpratmayın derim ben...

8. 25 Ekim 2010
  9. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    ilginçççççç:ecrin_bebek:

10. 25 Ekim 2010
  11. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    sevmiyorsaniz gitmek istememeniz kadar dogal bir sey yok bunu anlayabiliyorum ama esiniz icin bunu yapmalisiniz. azicik sikiverin disinizi esiniz icin yerimseniben eger kaldiginiz sure uzun geliyorsa esinize daha az kalmayi teklif edin. kendi ailenizi de ziyarete gidin orada da kalin mesela.

12. 25 Ekim 2010
  13. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sadece kendin için gitmen gerekiyor. mutluluğunun devam etmesi ve huzurunun kaçmaması için gitmek zorundasın. maalesef.....

14. 25 Ekim 2010
  15. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    gitme sakın gitme...

onlar köyde oturuyolar kötüdür onlar cahildirler

senin gibi şehirde büyüyen bir hanımın köyde ne işi var...

hem onlarınmı sizi araması gerekiyor sizin onları aramanız gerekiyor acaba....

ya bu insanlar neden böyle anlamıyorum kendi aileleirne yapılınca haksızlık-ayıp

kendileri yapınca yazık sizee!!!!

16. 25 Ekim 2010
  17. sevgideniz

sevgideniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Sivribiber anlayıp dinlemeden konuşma benim köylüleri küçümsediğim filan yok konuyu başka tarafa çekme.Sen hoşlanmadığın ortamlara gidermisin gitmek istermisin?hayır bu ister şehir ister köy olsun farketmez.Konuyu saptırma.Arama konusuna gelince zaten 3 sendir hep ben aradım onlar çok nadir a<rıyodu,1senedir ben de pek aramıyorum benküçüksem sürekli benmi aricam insan torununun sesini duymak için bile aramazmı?
    Evde zaten bi kayın var düşman başına nedediğini ettiğini bilmez densizin teki,eşimle beni kavga ettirdi 10gün konuşmadık onun yüzünden yani sebeplerim var.Durdukyere değil yani.Zaten eşim nezaman dese gidiyorum sadece içimden gitmek gelmiyo yani sevine sevine gitmiyorum onu söyledim köylü şehirli diye bişey yok anlamadan dinlemeden konuşmayın

mavvmavv bunu beğendi.
  18. 25 Ekim 2010
  19. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148

bu cümlelerden ne anlayabilirzi başka...

ayrıca siz eşinizin ailesiyle aranızda geçenlerden değil köyde olmalarından bahsetmişsiniz

anlayıp bilmeden konuşma diyorsunuz bide

o zaman anlatında ona göre yorum yapılsın 1-2 cümle yazıp gerisini bizim tahmin edeceğimizimi zannediyordunuz