eşimin amacı sizce ne ???????

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve caldion78 tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Mart 2010
    Konu Sahibi : caldion78
  1. caldion78

caldion78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kayınvaldemle bazı problemler yaşadık ve artık görüşmüyorum eşim bunu problem yapıyomuşkafasında öle dio ... eşimi seviyosam evliliğimin devamını istiyorsam ailesiyle ii gecinmek zorundaymışım yoksa bu böle gitmezmiş hıı bu arada bu zamana kadar ikimiz sadece ailesi yüzünden tartıştık nese bende sen bilirsin o zaman dedim oda tekrar sonumuzu göremiyorum dedi ve ben tekrar sen bilirsin dedim sizce boşanmak mı istiyo veya ilk adımı benden atmamımı bekliyo ama ben atamam ki daha 4 aylık bebeğim var ama annesiylede ii olamam ki soğudum bi kere yalandan seviyomuş gibi davranamam doğama aykırı başta... siz olsanız bu durumda ne yapardınız

2. 23 Mart 2010
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bu tarz tehditvari yaklaşımlardan hiç hoşlanmam.
    problemlerinizin ne olduğunu bilmiyorum ama eşiniz daha mantıklı yaklaşsaydı hatırı için selam verin geçin derdim ama dediğim gibi bu şekilde tehdit eder gibi konuşulursa iş inada biner bence.

4. 23 Mart 2010
  5. caldion78

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    zaten slm vermem demedim ki sen olduğun müddetce giderim ama tek başıma asla gitmem artık annene eski yakınlığımı asla bekleme göstermem artık dedim ....
    hayır efendim ben onları sevmek zorundaymışım

6. 23 Mart 2010
  7. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    sence seni birakirmi bu durum yuzunden?
    yoksa tehtit edip gozunumu korkutmaya calisiyor yalandan
    bunlari iyi anla ona gore davran
    boyle devam ederse biter aramiz demeye getiriyor lafi
    ne kadar samimi orasini bilemeyiz sen daha iyi bilirsin

8. 23 Mart 2010
  9. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yaa yapmayın lütfen bebeğiniz var eşinizi seviyosunuz aslında,e bi kaynananızı da kabulleniverin canım sonuçta annesi insan ne olursa olsun annesini atmaz bunu unutmayın,yazık değil mi çocuğunuz baba sevgisinden yoksun büyüsün bu kadar kolay mı evliliğinden vazgeçmek...eşiniz sizi aldatıyo mu?hayır,evine bakmıyo mu?hayır,sorumsuz mu?hayır.bunları yaşadığı halde evliliğini kurtarmak için çırpınan kadınlar var bu forumda bile onlarcası var...
    çok sıkı fıkı olmak zorunda değilsiniz ama bir bayramda seyranda elini öpmekle ne kaybedersiniz?eminim eşiniz sizden fazlasını beklemiyodur...
    bir erkeği annesiyle eşi arasında seçim yapmak zorunda bırakırsanız iddia ediyorum %90'ı annesini seçer(özellikle evliliğin ilk yıllarında)
    yazık günah bu kadar fevri davranılır mı,söz konusu evliliğiniz ve ortada bir çocuk var:eek:lmaz::eek:lmaz:

10. 23 Mart 2010
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    zorla nasıl sevdirecekmiş onun da tarifini verseydi kocanız bari.
    tek başınıza gitmenize gerek yok zaten, anlamadım valla eşinizin derdini.
    he deyin çok seviyorum diyin; ama birlikte gidince aşkım kabarıyor onun için yalnız gitmeyeyim diyin kaydirigubbakcemile3

12. 23 Mart 2010
  13. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    "saygida mecburiyet, sevgide ozgurluk vardir" zorla sevemezsin ama esinin ailesi diye saygi gosterirsin o kadar

14. 23 Mart 2010
  15. melike_ecesuu

melike_ecesuu Evli, Mutlu,Çocuklu <3 Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    198
    hımm canımm anladıgım kadarıyla eşin ailesine cok acayip düşkün ki geneli öle benim eşimde öle tabiki.......
    annasiyle aranın iyi olmasını istiyo belli ki....canım sanki duymuyomuyuz ailesi için eşini evden kovanları bak bide bebişin varmış nolur sevme ama napıcan eşin için iyi gecinmeye bak o halde sende tatlışım.....
    canım biz olsak sileriz ama erkekler cok cekiniyo ailelerinden sende çok haklısın sevmiyosan o öle gider artık ...
    rabbim yar ve yardımcın olsun canımcım ne diyeyim.....

16. 23 Mart 2010
  17. caldion78

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    valla arkıadasım konu annesii olunca hiç kestiremiyorum ne yapacagını ama gercekten bırakmayı düşünüyorsada beni bebeğini annesi yüzünden bırakan adamdan ne son bekleyebilirdim ki derim hiç üzülmem çeker giderim

18. 23 Mart 2010
  19. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    aman canım seviyomuş gibi görün gitsin... :nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.