eşimin annesi,babası beni delirtmeye niyetliler

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve karamel89 tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Mart 2010
    Konu Sahibi : karamel89
  1. karamel89

karamel89 Canım kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim sizi uzun zamandır takip ediyorum.Benimde derdim var.Bir kızım var 8 aylık.Kppss ye hazırlanıyorum.Eşimin annesi ve babası geldiler 1,5 ay önce hala bendeler güya ben dershaneye gideyim diye gelmişler...O kadar hizmet bekliyorlar ki benden...Her işe ben koşacam..Küçük kızım var sabahlara kadar uyumuyorum...Sabah kalkıyorum kızıma kahvaltı yaptır onlara hazırla sonra evi topla yemek yap çamaşır yıka her şey bana bakıyor ben nasıl ders çalışcam o kadar yoruluyorum ki anlatamam..Her şeye karışıyorlar...Hiç laflarını bilmiyorlar...Küfürlü konuşuyorlar.Kızımı sevmeleri bile hoyratça yer koyup ayağıyla itekliyor..Ben kızdığımda ne kadar kıymetli çocuğun var diyorlar..
    Evimde hiç rahat değilim...Mutfak lavabosunda ağzını yıkar kaynatam yemek yerken çıkarır dişini arasındakileri alır..Gözümün önünde burnunu karıştırır koltuğa sürer..Tuvalete artık gitmek istemiyorum her zaman pis bırakıyorlar...Hep laf sokuyorlar çıldıracam var ya...
    Benim geleceğime mal oluyorlar ders çalışmam lazım onlardan gelen gidenden fırsat bulamıyorum...Daha önce ben de böyle kalmazdılar neden bu kadar kaldılar anlamadım..Beni çıldırtmaya niyetliler hiç gitmeye niyetleri yok.Eşimle konuştuğumda ne yapayım atamam ya dışarı diyor..Tarzları öyle onların diyor..
    puuff ne yapacam ben arkadaşlar akıl verin bana...

2. 1 Mart 2010
  3. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım wallahi gece gece midem kalktı, Allah yardımcın olsun.

4. 1 Mart 2010
  5. karamel89

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Amin canım...Bu da benim imtihanım:KK43:

6. 1 Mart 2010
  7. ABERK

ABERK Canım zuzum Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    Sevgili karamel Allah yardımcın olsun,gerçekten çok zor bir durum.Eşinin anne babası birşey desen kovdu gibi anlaşılır.Ama çocuğuna yaptıklarını tabiki kabul etmemekte haklısın bende olsam kızardım.Ayrıca diğer yaptıkları bana iğrenç gelen onlar içinse alışkanlık olan şeylerde de ben olsam kibarca uyarırdım.Mesela baba biz banyo da ağzımızı yıkıyoruz,burada yemeklikleri yıkıyorum lütfen banyoya,masa da dişlerinizi çıkartmayın gerçekten hoş değil.Ders çalışmam lazım ben odamdayım der hizmeti yaptıktan sonra çekilirim.Yani ne denir,sana nasıl moral verilir gerçekten şaşırdım.Allah yardımcın olsun canım benim

8. 1 Mart 2010
  9. marul

marul HAYALLERİM,EYLÜL VE BEN:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    :kızgın: ne denir,ne yapılır,
    laftan anlayacak birileri olsalar,
    işi zaten bu hale getirmezler,
    söylesen dert,söylemesen dert,
    nereye kadar çekilir :gitme:
    en iyisi eşinle ciddi ciddi konuşman,
    yoksa işler daha kötü ,içinden çıkılmayacak durumlara gelecek,
    haberin olsun deyip , olaya müdahale etmen,,
    aklıma başka bişey gelmiyor,
    allah sabır versin sana :çok üzgünüm:

10. 1 Mart 2010
  11. sewal84

sewal84 rüyalar gerçek olsa...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ne anlayışsız insanlarmış hemde anlattığına göre temizlik kurallarından bi haberlermiş bence eşine söyle bi yolunu bulup söylesin sonuçda öyle bi ortamda sınava hazırlanman imkansız

12. 1 Mart 2010
  13. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eşinizden başka bu işin anahtarı yok gibi

kovsun diyen yok tabi ama, bir yolunu bulup söylemeli, kpssye az kaldı, çalışamıyor böyle diye.

kırmadan söylemenin yolunu bulabilir, ne de olsa o onların evlatları, dillerinden o anlar...

valla allah sabır versin gerçekten :1hug:

14. 1 Mart 2010
  15. karamel89

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım uyardım ama anlamak istemiyorlar...Amaçları ne anlamadım..Ders çalışmak istiyorum ama o kadar yoruluyorum ki takatim kalmıyor...Depresyona girecem:KK43:
    canım eşimle ciddi bir şeklide konuştum diyorki çocuğa kim bakacak ben kursa gidince onlar bakıyorlar aklım hep evde kalıyor zaten..bakacak kişi var dedim..annemi babamı dışarı mı atacam ne yapim diyor...

16. 1 Mart 2010
  17. ay katil olmamak elde değil valla gitsinler yoksa ben gelir kovarım onları ay deli oldum okurken koltuğa sümük sürüyolar he ay o sümükleri yediririm ona ben haddini bilsin insan olsun ay defolsun !

18. 1 Mart 2010
  19. karamel89

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hem de çok anlayışsızlar canım ben böyle insanlar daha görmedim..İşim dualara kaldı.Allaha sığınıyorum yapacak başka bir şeyim yok..
    inşaallah bir şey çıkar da evlerine gitmek zorunda kalırlar ben de rahat bir nefes alırım...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.