Eşimin arkadaşı bana hep eşimi kötülüyor, neden ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bahargelirse tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : bahargelirse
  1. bahargelirse

bahargelirse Guest

biz 3 yıllık evliyiz...evliliğimizin ilk aylarında çooookkk büyük problemlerimiz oldu defalarca ayrıldık tekrar birleştik...kavgalara neden olanlar ise eşimin arkadaşlarıydı...her fırsatta bana eşimi karalayıp onu benim yanımda küçük düşürürlerdi...eşimse hep beni suçlardı..sonunda ya çevren ya ben deyip onu terkettim ve sonuçta beni seçti..şimdi eskilerden hiç samimi arkadaşı hatta akrabası bile kalmadı çok şükür...sadece benim için yaşıyor...ama son zamanlarda eşimin bi arkadaşıyla benim bi iş münasebetim oldu...günde bikaç saat beraberiz...ilk başlarda pek anlamamıştım ama farkettimki eşimi aşağılayıp küçük görüyor..yok çirkin yok saf bilmem ne...en son düün bana sen x ile evlenmeyi nasıl kabul ettin dedi...bende sevdim dedim...oda nasıl tanımadan sevebildin dedi...sonrada bizim bi arkadaşın karısı vardı çok güzeldi adamsa çok çirkindi o kadını o adam nasıl kandırmış hala merak ediyorum..bu kadınları anlamıyorum tipsiz adamlarda ne buluyorlar dedi...ne demek istedi şimdi bu adam...kafam karıştı...eşim beni tekrar kazanabilmek için çoookkk fedakarlık etti herkesi karşısına aldı...bunu çok iyi biliyor...eşimin bana taptığınıda çok iyi biliyor...bakışlarınıda hiç beğenmedim...dün müdüre söyledim artık onunla muhattap olmak istemiyorum diye...ama neden böyle bişey söylediki....çevremizdekiler benim çok çok güzel bir kadın olduğumu söylerler ancak eşimde çirkin değildir...kendinden yakışıklı en azından...sinir olmakta haksızmıyım...ne yapmaya çalışıyor salak....

2. 15 Nisan 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    arkadaşım sen ters tepki verip sustursan millet sana gelip eşini kötüler mi ?
    sende ses cıkarmıyorsun dinliyorsun anlasılan

4. 15 Nisan 2010
  5. esila86

esila86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kötülesinler sen eşinin iyi olduğunu bildikten sonra.... bunu diyen erkeğin amacı ara bozmaktır, seni soğutmaktır belki eşinden... bir de arkadaş olacaklar... bunlar arkadaş değil, arkadeşen anacım.....
    çirkin, saf onlara ne sen sevmişsin almışsın.... ne insanlar var yaa.......

6. 15 Nisan 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yani bana boyle birsey dense acayip bozardım o sinirle baska ne yaparım bilmiyorum..daha sert bir cevap vermen gerekirdi bir daha konusabilceklermi bakalım

8. 15 Nisan 2010
  9. kantaron

kantaron -benim güzel kanaryam- Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    esını neden kotuletıosun agzının payını veremedın mı..

10. 15 Nisan 2010
  11. bahargelirse

bahargelirse Guest

hepiniz haklısınız ablamda dedi neden bozmadın diye..ama adam direk söylemiyori dişinin arasında geveliyor...yani bunları ima ederek söylüyor direk demiyor..işte onu bunu örnek vererek...bide benim eşimi sevemeyeceğimi falan zannediyor galiba...bende eşimi sendiğimi defalarca vurguladıkça dahada kıskanıyor...allahım ya..eşimle aramı bozacaktı neredeyse...bende sonunda tepkimi verdim tabi...sen bu kafayla tabiki evde kalırsın eşim kadın ruhundan çok iyi anlıyor..beni kandırıp evlenmeye ikna edebildiğine göre var bi numarası demekki dedim..iyice sinirendi..ailen nasıl izin verdi falan onların yerinde olsam seni silerdim diyor...bende sildiler zaten ama umurumdamı kocam yanımda ya yeter dedim...adam sorunlu biri...agrssif korktum biraz..muhatttap olmadım...şimdi görüşmüyoruz....çok şükür ama eşime bahsetmedim bunlardan...

12. 15 Nisan 2010
  13. civcivy

civcivy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Neden arkadaşlarının eşinizi aşağılamasına küçük düşürmesine izin veriyorsunuz , hadi olabilir bir verdiniz, iki verdiniz ama ne hakla eşinizi küçük düşürmeye çalışıyolar.

ama kendi arkadaşlarının davranışları içinde eşinizin sizi suçlamasınada hiç anlam veremedim enteresan bir durum.

Bununla bende karşılaştım. Aşkım çok kibar ve çokiyi niyetli bir insandır. Çok yakın bir arkadaşı samimiyetten haddini aşıyordu bazen, daha o anda deli gibi sinirlendim. ızin vermeyin , eşiniz bişey demiyorsada siz edebe davet edin. yani ben dayanamam kimsenin aşkımı küçük düşürmesine.

O ve ben yokuz çünkü biz varız. ona söylenen her kötü kelime bana söylenmiştir.Tepkinizi anında koyun.Haddini bilsin herkes.

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Nisan 2010
  14. 15 Nisan 2010
  15. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aaaa ne terbiyesiz salak bişey o yahu.. deli midir nedir durduk yere sinir bozuyor.. aman boşver allah aşkına hiç takma.. bence bi daha da muhatap olmamaya çalış..

16. 15 Nisan 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    densizlğinden neden olacak :eek:lmaz:

18. 15 Nisan 2010
  19. Queen.

Queen. Rüzgâr.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çirkin falan dediğin de Hiç aynaya bakdınız felan deseydin de morarıp gitseydi terbiyesiz :eek:lmaz: