eşimin burnundaki izi kapatacak bişe varmı

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve geniekiller tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : geniekiller
  1. geniekiller

geniekiller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar benım esım gecen sene bı kaza gecırdı burnundan bı parca koptu derısınde o parcayı yerıne dıktıler ama cıkıntılar cokuntuler falan var ız kaldı yanı orda acaba onun ıcın dogal duran burnundakı ızı kapatabılecegı kapatıcı stık veya fondoten gıbı bıse varmı ama bellı olmaması lazım yuzunde bıse oldugunun bırı yuzune bakıpta makyaj mı yaptın derse kaldırır parcalar urunu dogal durması lazım bırı bana da yardımcı olsun ya cokta sorun yapıyo 1 senedır bant kullanıyo valla gorunmesın dıye cok uzuluyorum :çok üzgünüm:

2. 8 Şubat 2009
  3. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    bahsettiğiniz çıkıntı ve çukurların fondatenle kapanacağını zannetmiyorum
    dr a gittinizmi bunlar için belki estetik ameliyatla çözümü olur

4. 10 Şubat 2009
  5. atxixka81

atxixka81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzüldüm ama eşin kazadan sağ kurtulmuşya önemli olan canının sağ olması değilmi daha kötü bişeyde gelebilirdi ayağı kopardı yada kollu allah korumuş o kadarla atlatmış ama daha sonrada psikolojik olarak heralde kafaya takıyo bizim başımıza gelse bizde öyle yapardık heralde başına gelmeyen anlayamıyo iz kapatıcı bir reklam vardı( turukavur) diye turkçesini yazıyorum ingilizce biilmediğim için ama internetten satılıyodu şimdi çıkmıyo netten araştır belki bulursun

6. 17 Şubat 2009
  7. braest

braest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşım çok geçmiş olsun ben tvlerden bi ürün duydum her türlü izi yarayı lekeyi doğum lekesi hatta dövmeyi bile kapatıyo istersen siteye bir gir bak truvecover umarım ii gelir