Eşimin davranışlarını değiştirmeyi cok isterdim..Azıcık zariflik cok mu...?:(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve lizzie tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : lizzie
  1. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba..eşimin toplum içinde bana olan davranıslarını hiç hoş bulmuyorum ne yazıkki:KK43: bu beni cok üzüyor.en basit örneği annesiyle babasının evine gittiğimizde gecen sefer benim yanıma oturmak beni sahiplenmek yerine gitti en uzagıma oturdu ..onların evinde yemek yerken de öyle..yanımda oturmadı.sordugumda önemsizmiş bunlar...belki de kimbilir benim beklentilerimdi bunlar.

gecen sefer de caddede yürürken iş yerinden bi kız arkadasıyla denk geldik.tanıstırdı falan,sonra kız giderken(ii aksamlar derken) eşimin koluna dokunmasın mı?!!bnm yanımda üstelik!sinir oldum tabi..sen cesaret vermesen bunlar ne die bi erkeğin koluna dokunsun ki..iş yerinde biraz mesafeli ol dikkat et kendine!dedim.o da 'erkek gibi bi kız zaten,abartılcak bişi yok.işyerinde cok erkek var o da erkeklerle cok alısık hareket etmeye'dedi.neyse yuttum artık..ya sizce ben mi cok kıskancım.kızlar empati yapıp fikirlerinizi söylerseniz cok sevinicem.

üstelik beni sinirlendiren bir diğer nokta da..bana ne yapmam gerektiğini sölemesi cogu zaman.hayır ihtiyacım yok zaten ama demesi deli edioo!mesela bi arkadası ve nişanlısıyla denk geliyoruz;'evlilik tarihlerini almışlar,tebrik edersin muhabbet acmak için'diyor.yani sanki ben onun demesine muhtacmısım gibi....

bunun gibi bir sürü şey beni onun arkadaslarından da kendisinden de sogutuo kimi zaman.kızlar ne yapmalıyım???artık birileriyle beni tanıstırmaya kalktığı zaman alarma geciorum...sanki her an beni tenkit edecekmiş gibi ya da bişi söleyip asabımı bozacakmş gibi gelio.cok kötü bir durum biliyorum:KK43:kafamçokkarıştı benim istediğim bana eşiymişim gibi davranması.insanların yanında da onure etmesi .tatlı dille konusması..zariflik yani..gittiğimiz bir ortamda benim yanımda olması bana güvenmesi.....hiç anlamıyorum,ona karsı bu duygularımın nasıl olustugunu......

2. 15 Kasım 2008
  3. burcucello

burcucello Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım tatlı dille bi anlatsan derdini ilk once şoyle evde guzel romantik bir yemek yerken"bençok uzuluyorum vs." diye guzel guzel konussan?

haa baktın olmuyo anlamıyo tatlı dili bırakıp adam akıllı anlat derrdini..

4. 15 Kasım 2008
  5. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    acaba birkaç pot mu kırdınız onun ailesinin arkadaşlarının
    yanında ondan mı böyle davranıyor size?..mirmirmirmir

6. 15 Kasım 2008
  7. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

yani aslında şöyle bakıldığında önemsizmiş gibi duran ama sinir bozan şeyler bunlar,,
    sana yapman gerekeni söylemeside siznir bozucu,tabiki birbirinize fikir verirsiniz ama incitmeden...
    pot bile kırsan başkalrının yanında san güvenmeli söyleyeceğin şeyler konusunda,
    tatlı bi dille hayatım aslında böyle söyleseydin daha iyiydi demeli..
    yanında oturmamak da yanlış senin heran yanında olduğunu sen böyle hissediyorsa onada söylüyorsan buna dikkat etmeli diye düşünüyorum..
    bence durumun senn açından ciddiyetini anlatmalı,ve güzel bir dille konuşmalısınyerimseniben

8. 15 Kasım 2008
  9. asdfgh789

asdfgh789 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ewet canım kocalarımızamı kızalım kızlaramı bilmiyorum benim eşimin de öyle arkadasları var bir tane kız yavrum nasılsın diye mesaj atıyor aynı sey bana gelse kıyamnet kopar neymiş kızın huyı oymus dedikleride gercek aslında var öyle birsürü kız

10. 15 Kasım 2008
  11. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sardunya 34 , hislerime tekrar tercüme oldun yaaaaaa.kızlar söyledikleriniz ne bir eksik ne bir fazla....hakkaten cocukmuş gibi eğitmeye calısıyor.bu hiç güzel deil...sanki kendileri cooook uzmanmış gibi...ooof ooofffff cahal olsak,cocuk olsak,nerde nasıl davranılcagını bilmesek içimiz yanmıcak!! evet öle salak kız cok kızlar yaaaaa. ne bu yaaaaa.zevzek insanlar!!!dokunmak zorunda mısn,cok kaba gelio bayanların böle seyler sergilemesi evli erkeklere...!!

12. 15 Kasım 2008
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bence hicte önemsiz birsey degil bu arkadasim!!:kahve:

Cok haklisin, bir es olarak bunlari beklemen gayet dogal!:nazar:

Anladigim kadariyla esin arkadas cevresine cok önem veren bir insan yani onlarin yaninda cok dikkatli olmani istiyor muhtemelen...Neden acaba???fisfisfis

Esinle konus ve rahatsiz oldugun davranislarini anlat ona, ben cocuk degilim bana herseyi izah etmene gerek yok neyi nerde yapacagimi gayet iyi biliyorum de, is arkadasinin yaptigi olayida acaba benim is yerimdeki veya tanidigim herhangi bir erkek bunu yapsa hosuna gidermi de??:mymeka:

14. 15 Kasım 2008
  15. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

ben öyle kızlar var denmesinide doğru bulmuyorum..
    varsa var tabiki ama eşimin böyle kızlarla sohbet etmesinede hiç gerek yok
    kendini sakınsın böyle insanlardan eğer kızın davranışları oysa muhattap olmasın
    eğer olmak zorundaysa iş gereği mesafeli olsun,
    canım hiç kimse aradaki mesafeyi aşıp kendini zorla kabulettirmek istemes..
    benim eşim hep der sen kendin meyil vermiceksin diyee çok doğruu bencede:nazar:

16. 15 Kasım 2008
  17. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen öle konustum gülsüm sultan,ama insanda artık bi tedirginlik kalıyor....su anda hakkaten hiç bir arkadasıyla onunla aynı ortamda olmak istiyorum.belki bi kız yine usturupsuz davranır benimki de izin verir diye!yani insanlar atık konusmalarına bile dikkat etmio.bi erkek arkadasımın eşinin yanında ben olsam oldukça ihtimam gösteriridim.hakkaten zaman cok kötüüüüükötükedihüsosenağlama ondan belki de psikolojik destek almalıyım sırf bu yüzden!!belki de beraber eşimle!!! :eek:klava:çünkü bu tarz seyler beni hem sogutuo hem de aynısını ben de ona göstersem belki dilimizi daha ii anlarız diorum!!! artık o kademeye geldi........

18. 15 Kasım 2008
  19. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bende ailemin yanında çekinirim.eşimle yan yana oturamam
    kız arkadaşı koluna dokunsa ne olacak.bence çokta büyütülecek bir olay değil.hatta bilinçli bile yaptığını sanmıyorum.bazen hayatımızda motor davranışlar sergileriz.
    bende bazen eşime bir yere gidecekken böyle yapalım,şöyle davranalım falan filan derim.hatta bazen eşim bana kızar.sen beni yönlendirmeye çalışıyorsun der.ama napayım elimde değil,ister istemez söylüyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.