Eşimin doğum günü için süpriz bir doğum günü düzenliyorum yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve Yakamozzz33 tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Yakamozzz33
  1. Yakamozzz33

Yakamozzz33 Bir kalpte üç aşk ... Üye

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    Kızlar 20 şubat eşimin doğum günü süpriz bir doğum günü düzenliycem evlendikten sonraki ilk doğum günü olacak o yüzden çok güzel olmasını istiyorum anı olarak kalsın farklı bişey olsun değişik fikirlere ihtiyacım var evde başbaşa geçirmek istiyorum dışarda istediğim organizasyonu yapamam kaydirigubbakcemile benim aklımda bi kaç şey var aslında ama çok farklı sayılmaz doğum günü pastası kalpli olacak pastanın üzerinde kendi resmi olacak mum ışığında özel bir masa hazırlıycam üzeri gül yapraklarıyla kaplı olacak masanın üzerine yine kalpli kağıtarla notlar iliştirecem ( sevgililer günü için kalpli özel not kağıtları varya ondan) odayı kalpli kırmızı folyo balonlarla dolduracam ( seni seviyoum yazılı ) önceden slow şarkılardan oluşan bi cd doldurup hazırlıycam o içeri girdiğinde şarkı girecek v.s v.s bu gibi şeyler var aklımda şimdilik farklı fikirler için yardımınıza ihtiyacım var eşinize sevgilinize nişanlınıza yaptıgınız tüm süprizleri yazın yada yapmayı düşündüğünüz herşeyi onların size yaptıkları da olabilir... opuyorumnanaktan

Ayrıca güzel bir hediye için de fikire ihtiyacım var önerdiğiniz hediyelerin resmini eklerseniz daha iyi olur Şeniz

Kızlar bide şöyle bişey düşünüyorum ışık efekti falan olsun o içeri girdiğinde tavandan gül yaprakları dökülsün o anda şarkı girsin opuyorumnanaktan ama ben bu gül yağdırmayı nerden temin edecem bunun bir ismi falan varmı CADIARZU
    Başka kapalı ortamda kullanılabilecek görsel bişeyler varmı bildiğiniz :eek: :sm_confused:

2. 21 Ocak 2010
  3. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Sen benim aklıma gelen gelmeyen her şeyi düşünmüşsün zaten. Ben de eşime ve çocuklarıma pek çok sürpriz yaptım; ama hiçbiri bu kadar yaratıcı değildi.
    Örneğin geçen ay oğlumun doğum günüydü. Dışarıda bir yer ayarladım.(Pizzacı) Oğlumun en yakın arkadaşıyla işbirliği yaptık. O da davetlileri oraya getirme işini ayarladı. Biz eşim kızım ve be önceden gittik. Bizden sonra arkadaşları geldi. En son oğlum ve arkadaşı geldi. Bizi görünce çok şaşırdı. Güzel zaman geçirdik.

4. 21 Ocak 2010
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  6. 21 Ocak 2010
  7. Yakamozzz33

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    Teşekkür ederim canım ama daha güzel olsun istiyorum o yüzden farklı fikirlere ihtiyacım var hani yıllar geçsede aklında kalacak özel bi gün olsun onun için opuyorumnanaktan

8. 22 Ocak 2010
  9. Yakamozzz33

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    Ne romantik bayanlarımız varmış bee pes!!! Tek fikir çıkmadı ... :umursamaz:

10. 23 Ocak 2010
  11. nescum

nescum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım hem fikir istiyorsun,hem tavır yapıyorsun
    Hepimiz zaman zaman fikir istiyoruz, konu yukarlara çıksın diye tekrar
    mesaj yazıyoruz, ama bu tavrın sebebi ne

Zaten bir sürü fikir yazmışsın, daha ne yapacaksın
    Fikir bulmak o kadar kolay olsa, burda yardım istiyor olmazdın
    Lütfen emeğe biraz saygı gösterelim

12. 23 Ocak 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    fikirlerin hoş ama şahsen ben olsam o gül yapragı dökme işini fln yapmazdım eşim bana yapsın isterdim bi erkeğe yapılması pekte romantik gelmedi bana hediye olarakta saat alablirisn yada ikinizin fotosunu sevdiginiz bir filmin afişi olarak yaptırabilirsin

14. 23 Ocak 2010
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ayrıca o gül yagdırma işini yapmak için tavanına bir tesisat kurulmalı ve epey pahalıya patlar evinde yapamazsın yani o işi ışıklar fln

16. 23 Ocak 2010
  17. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    cnm gul olayını yapma bence onun yerıne sarap al yatak odasını hazırla bardaklarıda koy yanına 1 tanede mum koy yemekten sonra ortadan kaybol ustunu degıştırıp sexsi bişiler giy ve esıne msj at heyecanla senı beklıyorum vs daha degışık bışı olabılır mumu yak ve bekle devamı gelır zaten cnm

18. 23 Ocak 2010
  19. shqiptare

shqiptare Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bencede bı erkege yapılcak çok fazla bişi yok senın düşündüklerın gerçekten güzel seyler...belkı hediyende farklılık yaratarak güzel bi anı olmasını saglayabilirsin...ama o da senın maddıyatına baglı ben mesela eşimin tutkuyla baglı oldugu bı araba vardı nerdeyse benden cok sevıo dıcem... neyse dogumgununde onu kiralamıstım ona hevesını alsın dıe hala sen bıtanesın der....ama onuda sööle yapmıstım anlatıım...

bı yaz akşamı arkadaslarıyla dısarı cıktık fenerde oturuoruz kafenın önundede arabalar var içlerinden biride onunkı..tam arabanın önune oturduk tabı bızımkı gözünü alamıo konu malum: araba :):)ah bu benım olcaktı flnn...derken ben hedıyemı verıım dedım ve kutu uzattım tabııiçinde anahtar..görünce kısa surelı bi şok geçirdi ama çok çok sevındı:):)