eşimin eli çok açık:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve persil07 tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Mart 2010
    Konu Sahibi : persil07
  1. persil07

persil07 Guest

yaa diyeceksiniz ki senin ki de sorun mu ama iki yada üç aydır doğru düzgün huzurmuz yok kızlar
    evlenebilmek için 18 bin lira kredi çektik her ay 570 olarak ödüyoruz bnm harç kredim eşimin de hem öğrenim hem de harç kredisi hala duruyor ve vergi idaresine bizim borçlar bildirilmiş arık hacize mi verilmiş bilmiyorum
    eşim ise özel sektörden bunaldığı için işten cıktı 10 temmuzdaki kpss sınavına hazırlanmak için
    diplomasını calıştırmak için ugrasıyor ama iş yok:KK43:
    gecen ay kayınbabam için 5000 lira daha cekti emekli olabilmesi için ben cok karşı cıktım sen aileme güvenmiyorsun onalr şöle de böle de altında kalmazlar da kayınbabam da işini görmüş bizim için şu ankredi çekmeye çalışıyormuş
    o kadar cnm sıkkın ki ben de eşime dün şöle dedim evlenmedn önce senle anlaşmıştık her 4 ayda bir alışveriş yapmak için kasımdan sonra 4 ay gecti ben istiyorum
    dedim
    eşim başladı yine şu kadar borcumuz var bu kadar borcumuz masrafımız biraz fedakarlık yap filan cok bunaldım
    yani şu an bnm maaşımla geciniyoruz

2. 10 Mart 2010
  3. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eşiniz baya keyfine düşkün anlaşılan ,özel sektörden sıkıldığı için işten çıktığına göre :nazar:

Hem kayınpederiniz kredi çekmeye hazırlanıyormuş çekmezse o zaman konuşun derim ben...

Son düzenleme: 10 Mart 2010
  4. 10 Mart 2010
  5. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    4 aylık muhabbeti inat için mi söylediniz yoksa ciddi olarak mı söylediniz..
    18 bin lira çok büyük para..
    eli açık değil de ikinizde çok rahatsız bence..
    biz de yeni evlendik bne işsizim eşim çalışıyor..
    hiç borcumuz yok.
    Allah'a şükür geçiniyoruz ama kaygılanırım hala geçim konusunda.
    sizde ki rahatlık hayret verici..

6. 10 Mart 2010
  7. persil07

persil07 Guest

keyfine düşkün dersem haksızlık etmiş olrum pazar günleri bile çalşırdı kimi zaman 13 saat calışırdı
    üstü başı kir pas içinde diploma vereceğim ve kps calışacağım diye işten cıktı
    yeterince fedakarlık yaptım ama daha da yapmam gerekiyrmu bilmiyorum kaç aydır borç üstüne borç istediğim hiçbişi alamıyorum ki
    almak istiyorum derken biraz bunaldım ben hemde baya bir cünkü bnm maaşımla geciniyrz iki günde elde avuçta bişi kalmıyor

8. 10 Mart 2010
  9. persil07

persil07 Guest

inat için sayılır cünkü bnm maaşıma güvenmemesini hatırlatmak istedim bir de o kadar borcu hatırlmasını:KK43:

10. 10 Mart 2010
  11. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evlenirken eşinizin ailesi yardım etmedi sanırım onlar da kredi çektiğine göre onların durumu da iyi sayılmaz :nazar:

12. 10 Mart 2010
  13. persil07

persil07 Guest

evt cnm aynen öle ben onlara yük olamam dedi ve kredi çekti şu an ugrasıyoruz
    en son 5000 liraya karşı cıkınca da yine bana anlayışsız dedi

14. 10 Mart 2010
  15. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    E siz haklı olarak tepki vermişsiniz ben olsam ben de tepki verirdim muhakkak :nazar:

İnşallah borcunuzu en kısa zamanda ödersiniz...

Şuan eşin çalışıyor mu yoksa hala sınava mı hazırlanıyor :nazar:

16. 10 Mart 2010
  17. persil07

persil07 Guest

gecen haftalarda zaten büyük bir kavga ettik
    ne olacak halimiz dedim 10 liralık bir cam ı bile almaya korkuyoruz ama o kadar borcun içine giriyoruz dedim
    bana sinirle kartlarımı verdi bundan sonra borçlar bm borçlar ben öderim filan dedi tmm dedim sonra dayanmaım geri verdim
    yarın merkeze inecek kardeşi yüksek lisans yapıyor laptopa ihtiyacı varmış bizim kredi kartıyla alınacak tabi kart ben de nasıl davranacağımı bilemiyorum

18. 10 Mart 2010
  19. persil07

persil07 Guest

4 ayda bir alışveriş derken biraz inat olarak dedim borç ödeyecez diye bişi alamıyorum ben almak istiyyorum dedim sen bana böle söz veridn dedim
    tabi yne kıyamet koptu
    şu an kpss calışıyor işte karınca kararınca

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.