Eşimin eski sevgilisi!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lucky88 tarafından 11 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Haziran 2010
    Konu Sahibi : lucky88
  1. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar çok moralim bozuk dengesizn birine çattım resmen.eşimin ünv. zamanında bi birlikteliği olmuş 3.5 sene kadar.sonra ayrılmışlar eşime yalan sölediği için.30 mayısta eşimin doğum günüydü salı günü eşimin mailine baktın bu kız eşime d.günü maili atmış eşim maili gmailine göndermiş okumadan zaten anlamıştım ne yazdığını diyo çünkü mutu yollar başlığı adı altında mail atmış dediçgamiline yollamış ordan okumuş ve silmiş cevapta atmamış ama gönderilen mailinden silmemiş maili bende gördüm.eşime sordum neden bana sölemedin diye o da dediki sen sinirleniceksin biliyorum boşu boşuna tatsızlık çıksın istemiyorum dedi gereksiz bi konu yüzünden huzursuz olmak istemiyorum dedi.sonra ben kıza mail attım merhaba c.....ben e.... eşiyim.e.... doğum gününü hatıladığına göre benimde onun eşi olduğu mutlaka biliyosundur.açıkçası eşime doğum günü mali göndermen çok yersiz olmuş ve bu tututmundan hiç hoşlanmadım. eşime nasılsın demek veya umarım herşey yolundadır diyecek en son insan bile siz olamazsınız...bizim evli olduğumuz biliyosanız bundan sonraki hareketlerinizde daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.çünkü birdaha aynı şey tekrarlanırsa benim tutumumda size karşı farklılaşır... bunu yazdım kzıın yazdığıda aşağıdaki
    Merhaba,

Oncelikle ismim c... degil C...!
    Gayet medeni bir sekilde dogum gununu kutlamis olmakta bir sakinca gormuyorum fakat sen ve senin gibi; kendine ve esine yeterince guveni olmayan insanlarin gereksiz yere kiskanclik yapip huzurunu bozarak bilissel celiski kuramina yenik dusmeleri kacinilmaz oluyor gayet tabii.

Bana tavsiyede bulunabilecek seviyen tartisilir!Benimle istesende yarisamayacagini hatirlatarak, kendinle yarismani onerir belki eksiklerini o zaman tamamlayabilme sansina sahip olursun.Sen giderken ben coktan donmustum o yollardan guzelim.

P.S. Ethem’in benim dogum gunumu kutlamak icin neden yeni bir e-mail adresi alip, ordan mail attigini simdi cok daha iyi anliyorum.

ben şimdi buna cap atsammı atmasammı atsam ağzına s... bırakıcam sakn olmaya çalışıyorum yardım edinnnn!!!

Son düzenleme: 18 Haziran 2010
  2. 11 Haziran 2010
  3. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Kız haklı... Kusura bakma da 3,5 yıl beraber olmuşlar.. Şimdi ayrılmışlar siz evlenmişsiniz...
    Sadece bi doğum gününü kutladı diye bu kadar yaygara koparmanın ne alemi var ki....
    Eşin önemsememiş silmiş geçmiş... Sen niye bu kadar üstüne düşüp o kıza mail atıyorsun. Böyle yaparak kendini çok kötü bir konuma sokmuşsun.... Sanki evliliğin bir maille bitecek yada tehlikeye girecekmiş kadar pamuk ipliğine bağlıymış gibi bir imaj çizmişsin..
    O da bunu çok güzel kullanıp senin sinirlenrini zıplatacak cümleleri yazmış da yazmış...
    O maili yazarken böyle bir cevap geleceğini tahmin etmeliydin..
    Bir cevap daha yazıp sakın daha fazla muhattap olma...

4. 11 Haziran 2010
  5. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de zaman zaman aklıma geldikçe eski sevgililerim yada eski arkadaşlarımın doğum günlerini kutlarım... Ve karşılığında da eşlerinden böyle bir mail gelse ben de kızın yazdığına benzer şeyler yazardım....

Bu arada evliyim, eşimi çok seviyorum, oğlumuzu kucağımıza alacağımız günü bekliyoruz... Ama be nhala eski arkadaşlarmın doğum günlerini aklıma gelikçe kutlarım..
    Doğum günü kutlamak adama tekrar yakınlaşmaya çalışmak yada askıntı olmak demek değildir....

6. 11 Haziran 2010
  7. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    önceleri ne yaşadıklarını biliyorum biraz cirkef bi kızmış daha öncede mail atmıştı ve hiç bişi yazmadım ama bu sefer çok sinirlendim eve t biraz fazla abarttım ama engel olamadım yazdım...şimdi cevap atsam bu uzucakta uzucak çok sinirli bi yapım var sakin olmaya çalışıyorum dediğiniz gibi yazmışta yazmış:sinifsinif:

8. 11 Haziran 2010
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.349
    Ödül Puanları:
    363
    Oooooo!!!
    Bence yanlış olmuş sizin yaptığınız..
    Hem kızı dikkate aldığınızı göstererek onu havalandırmışsınız hem de cidden eğer kötü niyeti yoksa kendinizi küçük duruma düşürmüşsünüz..
    Olan olmuş bence muhatap olmayın artık..

10. 11 Haziran 2010
  11. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ya bu kız sırnasıkmış eşim zaten zamanında demediğim laf kalmadı yüzsüzün teki dedi o kadar lafsöledim ama anlamadı dedi.bana göre eski sevgiliyle arkadaş olmak bana ters sizin sölediğiniziede saygı duyuyorum ama bana ters.o yüzden bu durumu sakin karşılayamam

12. 11 Haziran 2010
  13. jalesel

jalesel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eşinin onun dogum gununu kutlamak için yeni mail adresi alması dogrumu bundan senin haberin varmı eşine bu konuyu sordun mu..

14. 11 Haziran 2010
  15. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    beni en çok sinir edende en son yazdığı cümle güya eşim yeni amil adresi alıp onun d. gününü kutlamak için mal atmış :eek:klava:

16. 11 Haziran 2010
  17. jalesel

jalesel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    o kız varya kendını bişi sanmaya calısıyor eşin seni secmıs ye kıskanıo bence..kim atar ki eski sevgilisine evli oldugu halde dogum gunu mesajı onun yaptıgı hata..

18. 11 Haziran 2010
  19. gamzeli1

gamzeli1 Guest

Yalnız farkındaysan eşinde yeni bir mail adresinde kızın doğum gününü kutlamış...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.