Eşimin gariplikleri

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ARKADAXSXXSXXSX tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ARKADAXSXXSXXSX
  1. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nedenini bilmediğim aylardır bir gariplil var eşimde ara sıra düzeliyor sonra yine aynı anloyamıyorum ki gün içinde arıyorum cok arıyosun arama dedi tamama dedim mail atıyorum bişey sormak için yada merak ettiğimden bundanda da rahatsız oluyor şehiı dışı cıktı kayseriye gidiyor gitmedende bir gece ankarada kalacak gitmeden bir gece öncede k.validemdeydi tessatcı gelcekmiş onun başında dursun diye anneme dedimki direk kayseriye gidicem şimdi ordada kalıcam dersem yolarda kar var kafaya takmasın diye tamam ded,m dünde k.validemi bişey söylemek için aradım konuştuk eşim için acaba ankaraya varmışmıdır dedi şok oldum direk kayseriye gidicekti ama dedim banada ankaraya uğrucam dedi dedi bilmiyorumki anne yolda diye aramadım dedim neyse arıyanca öğreniriz dedi şok oldum niye bana böyle diyorda ona öyle diyor anlamadım morelim bozuldu bana yalan söylemedeki maksat ne anlamadım ya kızlar bi akılverin neolur cok kötü oldum

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Nisan 2011
  2. 14 Ocak 2010
  3. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    iyide cnm bunun bizden gelecek bi yardımı yokki bi yalan var ortada ama bunu anca eşinle konuşarak çözebilirsin allah yrd olsun

4. 14 Ocak 2010
  5. ARKADAXSXXSXXSX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım cevabın için nasıl yaol gideyim hiç bilmiyorum neden söylediğini anlıyomuyorum

6. 14 Ocak 2010
  7. mmeerrwee

mmeerrwee Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eşinin daha önceden de bu tür huyları varmıydı yoksa yeni yeni mi farkediyorsunuz

8. 14 Ocak 2010
  9. ARKADAXSXXSXXSX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    daha öncede ufak tefek yapardı yani bana ayrı annesine ayrı ama konuşmuştuk hallettiğimi zanndediyorum ama öyle değilmiş şimdi bana söylediği inandığım herşeyi terkrar düşünüyorun

10. 14 Ocak 2010
  11. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    annesine farklı, size farklı konuştuğu zaman hanginize doğruyu söylediğini ispatlamışmıydı?

onu arayın .. ve sakince annesinden duyduğunuzu söyleyin.. ve sizi cepten değil, numarası düşecek bir ankesörlü telefondan aramasını isteyin.. ama sakin olup bağırıp çağırmadan.. ses tonunuz tok ve kararlı olsun.. ankesörden şehrin kodu düşecektir telefonunuza..

önce şehri öğrenin bakalım.. sonrasına yine bakarız...

12. 14 Ocak 2010
  13. ARKADAXSXXSXXSX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

14. 14 Ocak 2010
  15. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    beste gercekten ıyı taktık su ankesorlu telefndan aratma ısı aklinialirimsmile canımcım senın esın yalan soylemeyı alıskanlık halıne getırmesın sakın. bence konusmadan yalan soyledın ıması yapma ve cosuk gıbı yalanı yakaladım senın tavrıylada davranma konustugunuzla annenıde ara merak etmıs ankaraya gıdecegını soylemıssın de . o kadar cok bulandırma sonra geldıgınde yuzyuze konusursun

16. 14 Ocak 2010
  17. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    nasil yani esin rahatsizmi oluyor onu aramandan ne demek ya ben senin yerinde olsaydim acardim telefonu nerdesin derdim yok kayseri yalanini söylerse annen tam tersinin senin ankarada oldugunu söyledi cabik bana bir aciklama yap ben neyim senin hayatinda bana bu yalanlari neden söylüyorsun vallahi düynyayi yikardim basina ne demek yaaaa
    sizde neden bu kadar taviz veriyorsunuz esin arama dedi arama yok mailler falen valla kizmayin ama sizin davranislarinizda bana cok anormal geldi böyle bir durumda sessiz kalabilmeniz sasirtici

18. 14 Ocak 2010
  19. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Daha önce de böyle ypıyordu annesine ayrı baba ayrı konuşuyordu demişsiniz...
    Bir örnek verebilirmisiniz mesela, ve daha sonra konştuk hallettik demişsin, ne şekilde hallettiniz, nasıl bir açıklama yaptı neden size ayrı annesine ayrı konuştuğunun mantıklı bir aıklamasını yaptı mı???
    Geçmişte yaşanan benzer olaydan yola çıkarak bu son olay hakkında da fikir yürütebiliriz belki...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.