eşimin gece hayatı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve elektraya tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : elektraya
  1. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar benim sorum aslında psikolojik.bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim.
    eşim son iki aydır uykusunda o kadar huzursuz ki..sürekli ııııhh ıııhh diye acı çeker gibi sesler çıkırıyor,sık sık hopluyor hem de öyle sıçrama şeklinde değil beni uyandıracak kadar hopluyor.sanki işkenceye maruz kalıyormuş gibi mimikler yapıyor.onu öyle görünce bende kötü oluyorum.bunun sebebini ve çözümünü bilen var mı?

2. 7 Mayıs 2010
  3. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    rüyasında birseyler gördüğü kesin. hatırlamıyormu gördüğü şeyleri.
    ayrıca bu başlıkla konu pek alakalı değil yada sız bırseylerı eksık anlatıyorsunuz. rüyalarda görülen seyler bilinç altına yerleşen seylerdir. belki yanlış birşey yaptı söyleyemıyor ama ruyasında göruyor ve azab oluyor ona

4. 7 Mayıs 2010
  5. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eşimin gece hayatı deyince ben de heralde kocası gece hayatına düşkün aleme akıp duruyor dedim ve tıkladım konuna :nazar:

Meğersem adamcağız gece hayatının uykusunda tuhaf sesler çıkarıyormuş,mesele buymuş.

Kabus görüyordur olamaz mı ? Bazen bana da eşim söyler gece ses çıkarıp sıçrayıp durdun diye.Ben de kabus gördüğüm zamanlar hep böyle hareketler yaparım uykumda.

İnsan uykusuna hakim olamaıyor ister istemez de ne yaptığının farkında olmuyor .

Sizin eşiniz de kabus görüyordur muhtemelen.

6. 7 Mayıs 2010
  7. elektraya

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    açıkcası bu başlığı özellikle seçtim tıklama sayısını artırmak için ticari amaçlı yani.kaydirigubbakcemile3

şimdi kabus olsa bu adam her gece mi kabus görüyor.sorsam ben hiç rüya görmem ki diyor.
    benden sakladığı bir şeyler mi var sorusu benim de kafamı kurcalıyor,en korktuğum da bu ama kesinlikle benden bir şey gizlemediğini söylüyor.nedir bu durum anlamadım.bir de ben 1 ay sonra doğum yapacağım Allah'ın izniyle.acaba babalıkla ilgili mi stresleri var?

8. 7 Mayıs 2010
  9. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya amaaan hemen paronayaklaşın emi ah biz kadınlar :nazar:

Adam uykusunda sayıklar,sıçrar benden birşey mi saklıyor acaba diye düşünüp dururuz.

Bırak adamcağız bari uykusunda rahat etsin kız sempatiksalakcinni

10. 7 Mayıs 2010
  11. elektraya

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    ya aslında ben o kadar rahat,40 yıl kalsa aklına kötülük gelmeyecek bir insandım canım ama öyle durumlarla karşılaştım ki hayatta malesef böyle paronayak biri olup çıktım.
    yani ben böyle değildim yaşarken oldum.:nazar:

12. 7 Mayıs 2010
  13. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşarken öldüm diyorsun sempatiksalakcinni

Bırak bu bunalım ayaklarını ,kocişin sayıklıyorsa sen de onunla beraber sayıkla.sempatiksalakcinni Adrenalin dolu bir gece yaşatmış olursunuz birbirinize naniknanik

14. 7 Mayıs 2010
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.148
    Ödül Puanları:
    463
    bence psikolojiktir, son zamanlarda sıkıldığı bişey varsa, sana anlatmadığı bi sıkıntıda olabilir, artı bide sır saklama sıkıntısıda eklenince.... amma yazdım ha
    ama aklıma cidden bu geldi
    :hulya:

16. 7 Mayıs 2010
  17. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bak netten biraz göz attım da kaygı bozuklukluğuyla alakalıymış uykuda inleme,sıçrama vs..Gün içinde yaşadığı stresten de kaynaklanabilirmiş :1rolleyes:

Doğal bir durumdur ama sürekli oluyorsa nörolojik kontrolden geçmesi gerekir diye yazılmış.CADIARZU

18. 8 Mayıs 2010
  19. elektraya

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    iğrenç bir fikir.
    ben de sayıklasam ne olacak sanki böyle adrenalin olmaz olsun.hoplayıp duruyor zaten karnıma çarpacak diye ödüm kopuyor huzurum kalmadı fani dünyada.:sinifsinif: