Eşimin iş sorunları bitmiyor...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Glikoz tarafından 21 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Glikoz
  1. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sinirlerim iyice bozuldu
    bu işe başladıgından beri aksilikler peşimizi bırakmadı sözüm ona iyi para alacak biraz rahatlayacaktık madden olmadı
    tır şoförü uluslar arsı çalışıyor kelle koltukta her an aklım onda yanımızda olamadıgınamı yanim hala maddi sıkıntı çektiğimizemi değmedi gitmesine
    şimdide borç çıkardı şirketi ramazan bayramında kaza yapmıştı dorsede hasar varmış 4000 ytl eşime yıkmaya çalışıyorlar arabasının kaza resimlerini gördüm başka bir tanker çarpmış bir kaç saniye farkla dorseye vurmuş ya sürücü mahalline çarpsaydı:1shok: dorse haşat ya eşime bişey olsaydı o şirket bize ne verecektide eşimi geri getirecekti sinir oluyorum :mymeka:
    2 bayramda da çalıştı evine dört ayda ikikez ikişer günlügüne gelebildi ne mesai var ne birşey sabit asgari ücret yola çıkınca belli bir harcirah yemesi içmesi herşeyi içinde değmiyor şu anki kriz ortamındada gelemiyor ne yapacagımı şaşırdım of allahım yardım
    arkadaşlar dua edin ne olur hakkımıza hayırlısı olsun pzartesi eğer borçta ısrar ederlerse işini bırakıp gelecek
    iş buldum bir iki yerden çocuklarım küçük olmasa bende çalışacagım ama bakacak kimsem hem üç tane olnca ailelerde yanaşmıyor :çok üzgünüm:

2. 21 Aralık 2008
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    canim esinin isi gercekten cok tehlikeli bir is...
    bence biraksin bu isi...
    belki biraz sIkIntI cekersiniz ama en azindan esin yaninizda olur...
    hem is buldum diyorsun o baska bir is bulana kadar sen calisirsin oda cocuklara bakar....
    esin yaninizda olsun ne sen esinden nede cocuklar babalarindan mahrum olsun....
    dilerim hersey yolunda gider canim...

4. 21 Aralık 2008
  5. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    iyi dilek ve önerin için teşekkürler içimdeki ses bakalım pazartesi belli olacak her şey gelir yanımıza her şeyden çok istiyorum gelmesini İnşallah borç çıkartmazlarda oda gelir borçta ısrar ederlerse zaten bırakacak ama en azından para ödemek zorunda kalmayacagız ne saçma bir şey ya canım çok sıkılıyor hem çalış hem suçsuz yere borçlan hasara eşim neden olsa eyvallah diyecegimde bir başkası gelmiş çarpmış hem sigorta ödüyor masrafı hem bizden almaya kalkıyorlar birde baya büyük bir firma küçük olsa yine anlayacam of Allahım

6. 21 Aralık 2008
  7. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    hayat maalesef çok zor..kim istediği işte ,istediği paralala çalışıyorki
    keşke herşey daha iyi olsa..
    abnka büyük bir şehir..eşinin bir iş bulabileceğini sanıyorum
    ayrıca illa akrblrın çocuklara baması gerekmez..devlete bağlı kreşlere bir sor bakalım..onların ücretleri çok azdır
    kolay gelsin

8. 21 Aralık 2008
  9. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim bence esin ayni maasa ankaradanda iyi bir is bulabilir en azindan bayramlarda calismak zorunda kalmaz ve yaninizda olur.. bir an önce o isi biraksin nereye kadar giderki bu böyle..hem cok tehlikeli bir is..biraz disinizi sIkarsaniz oda is bulur cocuklariniz biraz büyüyene kadar..sonrada sen calisirsin..dua et bol bol sükür et beterin beteri var cnm herseyin gönlünce olmasi dilegiyle..a.s.

10. 21 Aralık 2008
  11. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    zor bir durum tabii
    ama eşin işi birakip döndüğünde ne iş yapicak peki varmı hazırda yapabileceği bir iş?
    en azından başka bir iş olana kadar idare edin derim ben
    bu şartlarda iş bulmak zor gerçekten inşallah herşey gönlünze göre olur

12. 21 Aralık 2008
  13. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    inan çok üzüldüm beterin beteri var dedikleri bu olmalı, ben küçücük şeylere takılırken.senin için özellikle dua edicem.ne olur sıkma canını.

14. 21 Aralık 2008
  15. BEBS

BEBS Guest

cnm eşinin işi gerçekten çok riskli.değermi onca zorluğa.daha düzgün bir iş baksın biryandan.buluncada çıksın.çok kolay değil biliyorum ama çekilirmi hiç heran iyimi bişey oldumu endişesiyle yaşamak.üç çocukla çalışman elbette çok zor.Allah yardımcınız olsun.bu zamanda iş seçme lüksüde yok insanların ancak umarım şansınız bol olur:teselli:

16. 21 Aralık 2008
  17. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kıyamam sana
    rabbim yardımcın olsun

18. 21 Aralık 2008