Eşimin kullandığı ilaç

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve yelent tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : yelent
  1. yelent

yelent Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba doktor bey,iyi çalışmalar.Şüpheye düştüğüm bir konuda size bir soru sormak istiyorum.Bundan yaklaşık 2,5 sene önce su kesesinin erken açılması sonucu 7 aylık doğum yaptım ve bebeğimi 5 gün yaşadıktan sonra kaybettim.İlk hamileliğimdi.Eşim panik atak hastası ve 2,5 seneden beri paxil adında bir antideprasan kullanıyor.İlacı bırakma taraftarı değil.Ben de ilacı bırakması konusunda ısrar ediyorum ama yakın çevremden aldığım duyumlar da ilacın hamileliğe ve çocuğa zarar vermeyeceği yönünde.Çeşitli araştırmalar yaptım ama sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım.Tekrar hamile kalmak istiyorum ama bu ilaç kullanımı yüzünden sürekli erteliyoruz,tekrar aynı acıları yaşamamak ve risk almamak adına.Sizden ricam beni bu konuda bilgilendirmeniz.Şimdiden teşekkürler ve tekrar iyi çalışmalar.

2. 29 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : yelent
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    İlacı siz kullanmıyorsunuz, onun için bebeklerinizde sorun olması beklenmez. Geçmiş olsun...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.