Eşimin sessizliği

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve assu4 tarafından 26 Aralık 2009 başlatılmıştır.

26 Aralık 2009
    Konu Sahibi : assu4
  1. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha 4,5 aylık evliyim çalışıyorum eşime pek zaman ayıramıyorum evde beraber oldugumuzde eşim pek konusmaz genelde pc başında olur gelip bişey anlatmaz birlikte vakit geçirememe gibi bi sorunumuz var istiyoki o pcdeyken gidip onun oyun oynamasını izlim hep güler yüzlü olayım ama olmuyo kızlar yardım edin ne yapmalayım bu durumunu konusuncada genelde tartışyoruz konusulmuyo benımkıyle :KK43:
    sizce napmalıyım evlilikte tecrübesi olanlar sizi dinliyorum :kedi:

2. 26 Aralık 2009
  3. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    valla bu erkeklerin ne yapmaya çalıştığını bide ben anlasam.4,5 aylık evliyim demişsin eşinin deil pc nin başına oturması senin yanından bi saniye ayrılmaması lazım.neticede daha cicim aylarındasınız.bence o pc yi kafasında kır yoksa bu böyle gider..

4. 26 Aralık 2009
  5. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    akannehir sonunda öle bişi olucak zaten maddi sorunlarımız var bunları kafasına takıp sorun ettgnı söylüyo istiyoki pcde onun oyununu izleyıp alkışlım sevınım zıplım felan 5,5yıldırda beraberız yenı tandgm bırısıde degıl napcağız böle bilmiyorum

6. 26 Aralık 2009
  7. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    canım benim eşimde hemen hemen herakşam pc başında fakat iş için
    ilk zamanlar bende şikayetçiydim bu durumdan ama alıştım çünkü iş yapıyor keyfi değil
    ilk zamanlar ne yapardım küserdim trip yapardımm kapatırdı ama huzursuz olurdum işini engelledim die
    şimdi ne yapıyorum mısır patlatıyorum oturuyorum yanına ben dizilerimi izliyorum oda işini yapıyor umursamıyorum kapat die zorlamıyorum kendisi kapatıyor artık. sende gitme üzerine bırak bakalım napıcak.

8. 26 Aralık 2009
  9. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pc yi yeni aldık heves diyorum ustune gtmek ıstemıyrm ama 1 gun 2gun snra patlıyrm bakalım az daha beklıcem bu konuda cok taviz vermekte istemıyrm

10. 26 Aralık 2009
  11. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili nilüfercim güzel demişsin ama atladın sanırım bunlar daha yenimi yeni evli.bu yıllar geri gelmez.niye karın varken pc de vakit geçirisinki be adam.

12. 26 Aralık 2009
  13. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bırlıkte tv izlıyoruz v.s reklam arasında koşuyo pcye bı gol atıp gelım askım kapatcam söz dio aynen çocuk gibi yemek hazırlarım askım dur arabayı parkedım gelıyrm kızma dıo
    kıyamıyrm da aslında ama sınırlerım bozulmuyoda degıl trıp atyrm yada cok tepem atarsa gıdıp pcnın fısnı cekyrm 3gun açmıyo gonlumu alyo snra yıne devam :tomato:

14. 26 Aralık 2009
  15. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    sende o zaman aç kadınlar kulubünü ,dur aşkım şuna bi cevap yazayım,dur aşkım bi rep vereyim,dur aşkım bi foto ekleyim deyip saatlerce sap gibi tek başına beklet..

16. 26 Aralık 2009
  17. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hep itiraz ediyodum 4aydır ama artık itiraz etmıyorum pcdemi vakıt gecrmek istyo ok eve gdyrm yemek yıoruz isterse cıkıyo ısterse yanmda otryo yuz vermıyrm belkıde ben ustne dusup hadı kapat kapat dedgmden oluyodu sımdı bole bıkaç gun beklıcem ses soluk yok bakalım anlıcakmı

18. 26 Aralık 2009
  19. cicibisi

cicibisi http://ygtnblogu.blogspot Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kesinlikle katılıyorum :jeyyar::jeyyar:

:içelim: