Eşimin son incileri

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kucukkedicikler tarafından 27 Ekim 2009 başlatılmıştır.

27 Ekim 2009
    Konu Sahibi : kucukkedicikler
  1. kucukkedicikler

kucukkedicikler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar doğum yapan bütün annelere ve bebeklerine sağlıklı uzun ömürler inşallah. 2,5 a önce 2. doğumumu yaptım. dünya tatlısı bir oğlum var. ancak eşimle büyük sorunlar yaşıyorum. hamileliğimin 3. ayından itibaren birlikte olmuyoruz. hamileyken hiç üstünde durmamıştım, onu zorlamak istemedim. hamileliğimden etkileniyor diye düşündüm. ama doğumdan sonrada yatakları tamamen ayırdı. soruyorum niye yatağa gelmiyorsun diyorum susuyor cevap vermiyor konuyu kapatıyor. ve bunu konuşacak yardım alacak kimsem yok bir anadolu kentine yeni tayin geldik 15 gün sonra göreve başlamam lazım iznim de bitiyor. geceleri bebek allaha şükür 2-3 defa kalkıyor son uyandığında saat 6 oluyor ve bir daha uyumuyor. gece uykusuz kalıp gündüz nasıl mesaiye gidicem, en azından ben çalışmaya başlayınca gece ben emzireyim sen uyut dedim onada yanaşmıyor. bu arada doğumdan önce 38 beden 59 kilo bir bayandım. 20 kilo aldım 7 kilosunu verdim. 72 kiloyum. beni artık hiç beğenmediğini düşünüyorum. her sabah ağlayarak kalkıyorum. ne zaman benim yanıma gelecek diye. yalnız uyanmak istemiyorum. kızlar bir akıl verin

daha önce "doğum sonrası annenin sorunları" topiğinde açmış olduğum konuyu aynen kopyaladım kızlar bu topiğe.

Durum halen aynı. hiçbir değişiklik yok. geçen hafta sonu konuyu açtım gene bir sorunun varsa anlat yeter artık dedim. biraz zamana bırak diyo. ne zamanı yeter artık 9 aydır birlikte olmuyoz.artık yanımda bile yatmıyon dedim. git yat uyu deyip geçiştiriyo.
    Tabi oturma odasında uyuduğu için üzerine battaniye alıyodu onlarıda topladım.şimdi bornozla uyuyo.

size şimdi kocamın bana dün söylediği sözü söylicem. üşütmüş benimkisi gece, böbrekleri ağrıyomuş nedenide benmişim battanıyeleri sakladım vermiyom diye. eğer hasta olursa hesabını benden soracakmış. kafayı yedim yaa. beter ol deyip çıktım işin içinden.

valla artık bitsin isiyorum. bu durumda adam benim yatağıma bile gelmezken ben onun uemeğini yapıyom, ütüsünü yapıyom. evini temizliyom üstüne üstlük bir de para veriyom.
    10 yaşında ve 3,5 aylık 2 tane oğlum var. çok şükür çalışıyorumda valla artık yeter diyorum

2. 27 Ekim 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    kadınlar doğumdan sonra depresyona girer derler acaba eşiniz mi girdi sizin yerinize
    ilk doğumdan sonra eşiniz nasıldı
    bu 2. hamileliğiniz isteyerek mi oldu
    maddi sıkıntınız mı var da onu kafasına takıyor
    miniklere karşı ilgisi nasıl

4. 27 Ekim 2009
  5. kucukkedicikler

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk doğumdan sonra böyle değildi hatta bir an önce doktoruma gitmemi istedi. doğum kontrol için. 2. bebeğimizi ise uzun süredir istiyorduk zaten kısmet bu zamana imiş. hatta hamile olduğumu söylediğimde çok sevinmişti. allah şükür maddi sıkıntımız yok. ikimizde üst düzey memuruz. oğlanlarada çok ilgili hele küçüğe daha çok. normalde babalar kıskanır bebekleri ama bizde ben kıskanıyom neredeyse. sevmesem adamı bir an bile durmam ama salak kafam. ama sevgi de bir yere kadar.
    geçen hafta bizim çamaşır makinası bozuldu. çalışıyor ama 15 dakikada yıkıyo. gitmiş dün makina almış çok söylemiştim alma beni borca sokma demiştim. ama almış gelmiş dinlememiş beni. benim aklımda boşanmak var adam gidip eve çamaşır makinası alıyo

6. 27 Ekim 2009
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    Eşiniz çok ilginçmiş. Yani hamilelikte birlikte olmamasını anlarım da, şimdi neden hala sizden kaçıyor anlamış değilim doğrusu.
    Bence siz biraz daha bekleyin, belki düzelir.

8. 27 Ekim 2009
  9. kucukkedicikler

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu eşimin ilk uzak kalması değil. evveldende normal değildi zaten. ayda 1 felan olurdu zaten. en iyi dönemlerimizde haftada 1 oludu o da kısa sürerdi. gene ayda bire dönerdi. hamililiğim süresince anlayış gösterdim birlikte olmak istememesine. ama 3,5 ay oldu neredeyse doğum yapalı hala uzak. evliliğimizin kaçıncı senesindeydi hatırlamıyorum ama baya oldu gene bir böyle 8 ay uzak kalmıştı. gençlik işte kimseyle de paylaşamamıştım.

10. 27 Ekim 2009
  11. nurbeyza

nurbeyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence eşinin profosyonel psikolojik desteğe ihtiyacı var. 1 oludu o da kısa sürerdi " demişin. eşinin cinsel performans konusunda rahatsızlığı var, rahatsızlığının tedavisini aramaktansa onu kabullenmiş ve onunla yaşamayı tercih etmiişe benziyor.
    iyi bir profosynel destekle kendine gelir gence..

12. 27 Ekim 2009
  13. kucukkedicikler

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle desteğe ihtiyacı var. ama bunu kabul eden bir tip değil. kısa sürerdi derken ilişkinin süresi değil. mesela 1 ay boyunca hafta 1 olurken, bir sonraki ay hiç olmaz ayda bir olur manasında

14. 27 Ekim 2009
  15. duyguygt

duyguygt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Başkası mı var acaba ya :s
    Ya da cinselliği sevmiyordur ya da gerçekten sorunu vardır belki çekingenliği

16. 27 Ekim 2009
  17. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Cinselliği sevmeyen erkek hiç duymadım
    Eskiden de az olur kısa sürerdi demişsin
    Belki ereksiyon sorunu var yada erken boşalma
    Erkekler böyle sorunları bizler kadar kolay kabullenip dile getiremezler
    Zamana bırak diyormuş
    Belki zamanla geçeceğini sanıyor
    ıyi bi anına denk getirip şevkat ve anlayışla konuşmanı tavsiye ederim
    Umarım herşey gönlünce olur
    Sevgiler

18. 27 Ekim 2009
  19. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bencede bir uzmanad görünmesinde ayda var ama burda bazı arkadaşlardan okuduğum kadarıyla bazı erkekler süşkn olmuyor bazılarının aksine.inş yenersiniz bu sorunu seni çok iyi anlıyorum ama sorunu kendinde arama bak çıtır gibi bayansın.