Eşimin sperm sayısı 28 milyon, hareketlilik oldukca dusuk...

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve AYSEECE tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : AYSEECE
  1. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba Doktor Bey
    14 aydır bebek sahibi olmak için uğrasıyoruz, eşimin sperm sayısi 28 milyon, hareketlilik sınırda, morfoloji 13. Bende rahim filmi çekildim ama 2 tüpte kapalı ama ceken doktor tekrarlayalım filmi dedi. Sebep tam belli değil. Filmi cekti ertesi gün sabah 8'de aradı gel cekelim diye ama bende güvenemiyorum bir daha. Niye emin değilki ? Rahimde bir sorun görmedi.

Baska doktora gittim rahimde sorunlu dedi. Bir baskası doktora bir daha gittim rahim net gözükmüyo dedi. Herkes farklı bişey dedi. Bakalım bu ay bir daha baska iyi bir yerde cekilsem olurmu sizce. Yumurtlamamda sorun yok sanırım. Sürekli yumurtalıklarıma bakıldı ama normal dendi. Birde ben her ayın 14, yada 15. günü yumurtlama kanamsı oluyorum. Bu normal mi ? Simdi ben napmalıyım yardımcı olun lütfen. Tüp bebek mi ? Kapalıysa tüpler ne yapılması lazım ?

2. 6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : AYSEECE
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    eğer tüpleriniz kapalıysa tüp bebek doğru karar ancak çeken doktor kendinden emin değilse yapacak bir şey yok. Tavsiyem HSG filmini bu işi iyi yapan bir radyoloji merkezinde bir daha çektirmek. Ara kanamalar için doktornuzn sizi adet döneminizin ortasında muayene etmesi gerekir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.