eşimin tavrı canımı sıkıyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zeynebada tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : zeynebada
  1. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    selam kızlar bu bölüme konu açacagım aklıma gelmezdi başıma böyle bi durum gelene kadar konuya gireyim
    gçen hafta eşimle temizlki yapıyom die tartştık ikimizde dolmuşuz olay büyüdü çok bagrıştık ve ben sinirlerim çok bozuldugundan bir haftalık aileme gittim kızımı alıp oına haber verdim git kafanı topla gel dedi dedi hem birbirimizi üzmeyiz yanyana olup sinirliyiz ikimizde şuan dedim döndügümde bana direk ist benim için bitmiştir ailene gitmicem bayramdada evde olcam dedi şok oldum ailem oraya niye gittigimi bile bilmiyodu babamın dogum gününe gittigimi sandılar geldim barıştık ama gel gör eşim tavrında deva mediyo selamları var diyom almıyo sanki ailem biliyomuş desteklemiş beni gibi detaylara girmiyom fazla kızlar uzun olur die ve ben eşimin ailesi yukarda üst katta oturuyo yinede çıktım yukarı kırgınlık olmasın die kavgamızın ana nedeni hergün yukarı çık demesiydi bende işim gücümvar bi kızım var sorumlulugum var hergün çıkamam dedim die uzamıştı konu şimdi kayınpederim ikigündür dikkat ettim selamımı almıyo konuşmuyo bende çıkasım kalmadı oysa eşim aileme gitmicegi halde gidicektim yukarı gitmiştimde surat çektim resmen çıktıgımda selam almadı allahın selamını şimdi diyom benle sorunları yokken eşime karın niye gitti bile demeyen adam bana küsmüş ben çıkmasam haklı degilmiyim yoksaç ıkıyımmı bayramda uzamasınmı ama eşim gitmicek aileme ve ben hala aileme bu konuyu söyleyemedim eşimi kötü bilmesinler arası bozulmasın onlarla die tıkandım çok yarıdm edin:KK43:

2. 10 Kasım 2010
  3. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Eşin ailene neden tavırlı onu anlayamadım..sonuçta oraya giden sensin onlar çağırmadı değilmi?
    Belki bir bildiği vardır diyeceğim bu kezde eşinin ailesi sana neden tavırlı?
    Karı-koca arasındaki olan bitenden onlara ne?
    Sorun sadece anlattığından ibaretse çok saçma geldi bana.

4. 10 Kasım 2010
  5. honeysuckle

honeysuckle istanbul delisi Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    153
    bence siz genede gidin eşinizin ailesine küçüklüğünüzü yapın onlar kötüde davransa vicdanen rahat olursunuz herşeyi ailelere söylemeyin onlar karışınca durum daha kötüleşiyor inanın bayrama daha süre var eşiniz fikir değiştirip gider belkide kötülük olmasın bu yüzden dilerim herşey gönlünüzce olur..:KK71:

6. 10 Kasım 2010
  7. tuysorunu

tuysorunu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    61
    valla canim bence annene hafiften bi citlat. icine ata ata catlarsin. annen bilsin en azindan.

8. 10 Kasım 2010
  9. zeynebada

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkürler kızlar yorumlarınız için evet aynen anlattıgım gibi malesef ailem bilmiyo durumu ve ben onların çok üzülcegini hissediyom damatlarını bendne çok seviyolardı çünkü ben zaten yukarı çıkıp eşimi utandırma taraftarıyım ama tek kızdıgım ben zaten çıkıyodum hergün yukarı çıktınmı çıkma sen pcde otur demesiydi dayatmaya kızdım 28yaşındayım aşkım bana çocuk gibi diretme dedim die kızıyodu sanki o benimkileri hergün arıyomuş gibi diyodum insanlarında eşref eşşek saati var belki müsait degiller belki emziremicem kızımı orda anlamıyodu ve eşim çok inat kızlar 1hafta gittim aramadı bile döndügüm gün sarıldı çok özledim dio anlam veremiyom bu inadına kıramıyomsa altından üstünden giriyom konuya

10. 10 Kasım 2010
  11. efsal

efsal Fikrim Firarda Üye

Beğenildi:
    691
    Ödül Puanları:
    148
    yanlış anlamadıysam 1 hafta evden uzaklaştınız.hem de yok yere evet eşinizin ailesinin böyle tavırları sizi incitiyor ama bırakıb gitmektede bence gecerli sebebleriniz yok.hem eltlı üstlü oturuyorsunuz bu olayı onların duyacağını biliyordunuz keşke cok uzamasaymış.ailenize yakın zamanda geldiğiniz için gelemeyeceğinizi söyleyin

12. 10 Kasım 2010
  13. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    olay ailelere sıçrarsa durduk yere olaylar büyür. anlattığına göre eşinin kaprisleri gururu ağır basmış.
    ben olsam alttan alırım birşey yokmuş gibi davranırım. ama kayınvalide bu durumu çakmasın..

14. 10 Kasım 2010
  15. zeynebada

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    anneme bugün çıtlattım cnm siz mutlu olcaksanız gelmeyin hiç kızım yeterki huzurun kaçmasın dedi ama ses tonu bozuldu çok üzüldü bi kusurumuzmu oldu damada dedi yok annem ailesine tavır almışım ona göre dedim sen çık kızım sen utandır onuları dedi bayramdada çık bize bi gelcek sen vardın olsun istemezse sende gelme mutlu olun yeterki dedi bu beni yıkıyo işte

16. 10 Kasım 2010
  17. zeynebada

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    cnm detaylara girmiyom dedim ya detayı el kaldırdı bana ilk defa çok kırıldım temizlik yapıyo die eşine insan çenelerini sıkarmı kırılcaktı nerdeyse çenemki ben erkek gibi kadınım canım kolay yanmaz agladım acımdan ittim onu olay büyücekti kalsaydım çok içim acıdı gitmek oanlık çözüm oldu kızımın gözü önünde yaptı bide 1yaşında bebegim 5gün agladı uykusunda

18. 10 Kasım 2010
  19. skopca

skopca Elma yanak:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    bencede sen yınede gıt ıyıce kotu olur bızdede tam tersı durum var kayınvalıdemler alt katta her gun cıkıyo zırt pırt cok rahatsız oluyorum ustelıkte anlıyordur rahatsız oldugumu aama hala devam edıyo esımde rahatsız oluyo bazen ama kırılmasın dıye susuyoruz boyle devam ederse esım uygun bı dılle konusacak malesef eşin yanlıs anlamıs annenlerın onayladıgını dusunup tavır almıs sanırım degıl sıkma canını her sey duzelır ama bayramda gıtmemezlık yapma esınlede duzgunce konus oda bayramda gıtsın senın aılene aranızda sevgı ask devam edıyorsa senı kıracagını sanmam cok mu ınatcıdır esın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.