eşimin varikosel ameliyatı sonrası hamileyimmmm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve bemt tarafından 14 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : bemt
  1. bemt

bemt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim eşim ocakta varikosel ameliyatı geçirmişti. bu ay tam 6. ayımız ve ben hamile kaldım allaha şükürler olsunki. 3 ay önce gittiğimizde eşimin dr bize 3 ay daha bekleyin demişti. tam dediği gibi oldu 6. ayda hamile kaldığımı öğrendim. benim dr.umda ağustosta tedaviye başlıyalım demişti. çok şükür gerek kalmadı. benim durumum eşi varikosel olanlara bi umut olsun sakın umudunuzu yitirmeyin 15 ay sonunda bu mutlu haberi almak çok güzel tarif edilemez bi duygu.Şenizallahım isteyen herkeze nasip etsin inşallah.

2. 14 Temmuz 2008
  3. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrıkler..saglıcakla kucagına alırsın ınsallah bebısını..:nazar::nazar:
    pekı esının degerlerı amelıyattan once cok mu dusuktu amelıyat olduktan sonra kac oldu?bır sakıncası yoksa bızımle paylasırmısın?sevgıler..a.s.

4. 14 Temmuz 2008
  5. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    :hooray::hooray::hooray: Tebrikler canım. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. :nazar::nazar::nazar:

Ben de erkek infertilitesi sebebiyle hamiş olamıyorum. Morfoloji bozukluğu var. Böyle güzel haberler duyunca bize umut oluyor. Bizim başlığımız var. "Erkek infertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi" diye. Oraya da yazarmısın canım rica etsem. Linki şu :

http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...ayan-bayanlarin-listesi-t191909/index140.html

Bizlere de umut olursun. Eşinin sperm değerleri önceden kaçtı? Ameliyat sonrası nasıl bir değişme gösterdi? Doktorlar ne önerdi? Siz ne gibi kürler ve ilaçlar kullandınız? Canım çok soru sordum kusura bakma ama heyecanlandım yani :dance:

Seni topiğimize bekliyoruz. Listemize de eklemek istiyorum seni. İlk hamişimiz sen ol. Biz henüz çıkaramadık. Orada baktıkça umudumuz olursun. a.s.

6. 14 Temmuz 2008
  7. TUANAY

TUANAY Allahım şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım nasıl bir sevinç yaşadığını tahmin edebiliyorum.Tebrik ediyorum.ALLAH sonuna kadar sağlıklı bir şekilde götürsün.Benim eşimde 5 ay oldu ameliyat olalı.Umarım ben de senin gibi bir başlık açabilirim yakın zamanda.İnan ki kendim hamile kalmış gibi yürekten sevindim.Seni ve eşini tebrik ediyorum.

8. 14 Temmuz 2008
  9. bemt

bemt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim canım. eşimin değerleri aslında çok düşük değildi ama bi türlü olmadı işte. 30 milyondu önce 3 ay önce 40 milyon çıktı. şimdi belki dahada yükselmiştir. ama olmuyordu işte. 3. derece varikoseldi eşim. en son derecesi 4 müş zaten. yani baya ileri dedi dr.lar.

10. 14 Temmuz 2008
  11. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    :1shok:
    varikosel ameliyatı gecirenlerin çocuğumu olmaz mış anlamadım ben ya :1no2:
    kardeşim çünkü ameliyat oldu da

12. 14 Temmuz 2008
  13. bemt

bemt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    özel bi kür hiçbizaman hiçbirşey uygulamadık. ilaç inanki hiçbirşey kullanmadık. allahtan bekledik umduk çok şükür o da verdi bize.

14. 14 Temmuz 2008
  15. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    sanırım konuyu yanlıs anladın.arkadasımızın esı amelıyat olmus ve sonrasında hamıle kalmıs...yanı amelıyat olmak ıyı cocuk oluyor..yerimseniben

Son düzenleme: 14 Temmuz 2008
  16. 14 Temmuz 2008
  17. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler cnm allah kucagina lamayi nasip etsin isallahhhhh:KK46::KK46:

18. 14 Temmuz 2008
  19. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    yaaa süper bir haber cnm yaa
    tebrikler ....benim eşimde 14 martta ameliyat oldu 3 ayın sonuncunda değerleri yüzde otuz arttı ...........ama sorun benim:çok üzgünüm:yani eşimin ameliyatından 6 ay değil 6 sene geçse bişeydeğişmeyecek ben adet olamıyorum...

allah sağlıcakla doğum nasip etsin hep bugünki gibi sevinç dolsun yüreğin