Eşimle anlaşamıyorum ve soğuyoruz artık

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve seksibebek tarafından 15 Ocak 2010 başlatılmıştır.

15 Ocak 2010
    Konu Sahibi : seksibebek
  1. seksibebek

seksibebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 23 yaşındayım, eşim 30. 4 yıldır evliyiz ne evlilik ama. hiç hayalimdeki gibi bi evlilik olmadı.ve herşey hayal olarak ta kaldı. 2,5 yaşında oğlumuz var. hep anlaşmazlık kavga bıktım artık. ona karşı hiç eski şeyim kalmadı. eminim ondada kalmadı. şiddet kavga saygısızlık güven, bir evliliğin sürmesini gerektirecek hiç bişey yok. yardımbeklemiyorum. burda yalnızım hiç arkadaşım yok paylaşabileceğim.o yüzden sizinle paylaşayım dedim. iyi anlarımız çok iyi kötülerde çok kötü oluyor. oyüzden iyi birşeylerede yaklaşmıyoruz artık. bitecek ....:çok üzgünüm:

2. 15 Ocak 2010
  3. babykuzum

babykuzum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ara ara böle dönemler olabilir hemen pes etme.düzelmesi için çabala anlayışlı ol alttan al ve saygını hiç kaybetme eminim düzelecektir

4. 15 Ocak 2010
  5. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım siz kararınızı verdiyseniz hayırlısı olsun. mühim olan insanların güvenli huzurlu mutlu kaliteli bir hayat sürmesidir. bir bireyin kendine en önemli görevi budur.

6. 15 Ocak 2010
  7. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    aslında hala esınıze karsı bısıler var kı ıcınızde ne yapmam gerekıyo dıyosunuz..
    23 yasındasınız ve ergenlıkden genc bı bayan oldugunuz donemde evlılık cocuk sızı bırazcık sıkmıs olabılır...ama ıcınızde bırazcık sevgı aşk var ıse sıkıca sarılınd erım kadınısteyınce yapamıyca sey yokdur..o ateşı aşkı yenıden alevlendırmek sızın elınızde unutmayın..
    ve sunuda eklıyıycem 2,5 yasında cocugunuz varmı onun hayatındakı en onemlı yaşdır hayatını karakterını oturt donemdır ona bence suan ıyı bı anne modelı olusturmalısınız..kı gelecekde mutlu bı bırey olsun..

8. 16 Ocak 2010
  9. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.369
    Ödül Puanları:
    238
    siz kafanızda bu evliliği bitirmişsiniz acaba hayalleriniz neydi evlenirken

gerçekçimi davranmadınız ?
    eşiniz duygusal yoksunmu? egoistmi acaba

bence sorun ne ise konuşun içinizden geçenleri
    :kahve:

10. 17 Ocak 2010
  11. seksibebek

seksibebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yoo hayır kafamızda bitirmiyoruz ama çok kırıldığı zaman yada gelmek istemedin noktalara geldiğin zaman, böyle düşünüyosun otomatikmen. hayallerime gelince küçük yaşta da evlendiğim için tozpembe gözükmüştü gözüme evlilik. hep mutlu olcaz diye zannetmiştim.zor yanları çok varmış ve zormuş... eşim duygusal yoksun asla değil. sadece içine atıyo psikolok gibi onunla konuşmaya çalışmaktan yoruldum .şimdide o konuşmaya çalışıyo. ya evlilik çok tuhaf bi kurum yaa.. iyi mi desem kötü mü desem bilmiyorum.

12. 17 Ocak 2010
  13. Mermaid26

Mermaid26 evrekkaaaa Üye

Beğenildi:
    350
    Ödül Puanları:
    188
    bence her evlilikte olur boyle seyler zamana birakmalisin allah bagislasin bi oglun var onu dusun evinizdeki negatif enerjiyi ona hissettirmemeye calisin. ama baktiniz gercekten hic duzelmiyo o zaman durum ciddi olabilir...

14. 17 Ocak 2010
  15. Mermaid26

Mermaid26 evrekkaaaa Üye

Beğenildi:
    350
    Ödül Puanları:
    188
    evlilik cok guzel bisey hele sevdigin insanla evlenmek herkese nasip olmuyor...
    kiymetini bilin bi yuva kurmak en kutsal seylerden biridir ve zordur
    ama yuva yikmak cok kolaydir.

sen zor olandan vazgecme
    duzelecegine inan
    bak gor basaricaksiniz...

16. 30 Ağustos 2012
  17. nicksizim

nicksizim Kocişini çoooooook sefiyo Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    *****************************************************************************************
    sevgi saygı anlayış.. her zaman olması gereken şeyler ki evlilikte çok daha zorunlu.. bunlar bitince evlilikte bitiyor malesef..
    eşimlebu günlerde sürekli kavga ediyoruz. ben sesimi çıkarmasam sürekli tersliyor, üzerime geliyor. daha çok yeni evliyiz.
    İşi çok stresli ve yorucu.. fakat herzaman öyleydi ozamanlar neden böyle değildi.

eşime belli etmek istemiyorum fakat çok korkuyorum ya biterse diye :KK43:
    *****************************************************************************************

18. 30 Ağustos 2012
  19. Nadiaa

Nadiaa devrim sehitleri olumsuzdur ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    153
    Ödül Puanları:
    88
    konusmayı denedın mı ?