Eşimle anlaşamıyorum....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ysm_ysm tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ysm_ysm
  1. ysm_ysm

ysm_ysm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba , siteyi üye olmadan hep takip ettim kendime örnek almaya çalıştım hiç yazmayı düşünmemiştim...ama biraz önce olanlar beni çok üzdü ve sinirlendirdi bende siteye üye olup derdimi paylaşmayı düşündüm...eşimle sürekli sorunlar yaşıyorum hafta da 1 kez temiz bir tartışmamız oluyor...şoförlük yapıyor özel bir şirkette son 1 aydırda iş saatleri, getirip götürdüğü kişiler değişti bu kişilerin çoğu kızlar oldu hayatında 2 kez gördüğü bir kızla numaralarını almışlar ve bu sabah kız aradı ne zaman geliyosun diye o da 10 dakikaya kadar sendeyim görüşürüz diyip kapattı... sabah birşey demedim akşam eve geldiğinde 'sendeyim' ne demek diye sorduğumda bunun çok normal olduğunu söyledi ve bende bu tür şeylere çok dikkat ediyorum kendiside biliyor sinirlendim tabi o da hemen sinirlenip aksama kadar çalışıyorum diyip ve ağır kelimeler konuşarak beni iteledi bilmiyorum 'sendeyim ' demesi cok tuafıma gitti bana açıklama yapıcağı yerde yaşadığımız durumda beni çok üzdü şimdide yukarıya annesinin yanına gitti daha bugün 7. ayımıza girdik... Normaldede hep bu tür sorunlar yaşıyoruz ne yapacağımı bilmiyorum... önerilerinizi bekliyorum

2. 1 Mayıs 2009
  3. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canımm evliligin en tehlikeli zamanlarııı bencee
    daha herşeyiin başındasınız bence eşinle konuşş agırlıgını koyy
    hoşş olmayan bişey oldugunu ses tonunu ayarlayarak konuş

4. 1 Mayıs 2009
  5. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaa oturup güselce konuşsanıs,kızmıydı telefondaki ona mı birasdan sende yim dedi yanii

6. 1 Mayıs 2009
  7. lojel

lojel Guest

canım benim çok üzüldüm bu durumaa ama sende sanki biraz aşırı kıskançsın ??? Suana kadar eşinin bir yanlışını yakaladın mı peki ? eğer gerçekten yakalamadıysan fazla üstüne gidiyorsun adam da ne sonunda bunalmış itelemiş. gerçi hiç bir sebep itelemesini gerektirmez ama herkesin de bir sabrı wardır.
    eşini uyarırken kibar şekilde sormanı tavsiye ederim 10 dk sendeyim demiş..... mesela kibar bir şekilde diyebilirdin ki nedne bu kadar samimi konuşuyorsun hayatım bu kadar samimi konuşman beni rahatsız ediyor çünkü seni çok seviyorum gibilerden :) erkeklere ilk önce seviceksin sonra arkasından vurucaksın :) soruların da böyle olucak kibar bi giriş yapıcaksın sonra asıl sorunu da kibar şekilde sorucaksın :) neymiş tatlı dil yılanı deliğinden çıkarırmış

site geneline bakınca senin sebebin hafif kalıyor kendine bu kadar sorun etme evliliğin tadını çıkar :) adamı kızdırp kızdırıp ta annesine yollama anasıda doldurur adam iyice dellenir :)

8. 1 Mayıs 2009
  9. ysm_ysm

ysm_ysm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet kızdı kendiside söyledi kız olduğunu 10 dakikaya kadar sendeyim dedi demek istediğim madem hayatında 2 defa görmüş nasıl sendeyim diyebiliyor anlamıyorum anlayamıyorum

10. 1 Mayıs 2009
  11. ysm_ysm

ysm_ysm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nişanlıyken eski kız arkadaşıyla buluşmuştu ve ben bunu başkasından öğrendim onayladı , evliyken yine bir kız aradı ve ben yanındayım diye müsait olmadığını söyledi sebep olarakda saçma şeyler söyledi

12. 1 Mayıs 2009
  13. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sen aynı şeyi yapsan tepkisi nasıl olurdu acaba.canım bencede tatlı bi dille sor bakalım neyin nesiymiş.gerçi kızın evine gitmesi de pek normal dii ama..

14. 1 Mayıs 2009
  15. lojel

lojel Guest

nişanlıyken eski kız arkadasıyla buluştu diyorsun ??? eee ozaman sen sindirmişin bunu bile bile evlenmişin şimdi neden sorun war diyorsun anlamadımCADIARZU

16. 1 Mayıs 2009
  17. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım "10 dakika sonra sendeyim" demek yerine, "10 dakika sonra sizdeyim" demesini isterdin.Aslında haklısında...Arada biraz resmiyet olması gerek bana kalırsa..
    Ama bir de şöyle birşey var; eşinin niyeti farklı olsaydı senin yanında bu kadar rahat konuşamazdı gibime geliyor..

18. 1 Mayıs 2009
  19. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Henüz yeni evlisiniz bekarlıktan kalan konuşma tarzı alışkanlıkları olabilir. Bunları büyütmeye gerek yok. Ona çatarak değil de karşına alıp güzellikle konuşmalısın. Şu tavırların yanlış geliyor, üzülüyorum gibi. O da zamanla bırakacaktır. Zıtlaşırsan o da inadına gidebilir. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye boşuna söylenmemiş.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.