Eşimle aramız çok kötü

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ayse_73 tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

31 Mart 2010
    Konu Sahibi : ayse_73
  1. ayse_73

ayse_73 tamara Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhab kızlar sürekli sii ztakip adiyorum ve herkesin bi sorunu var benim sorunumun olduyu giib ben eşimle severek evlendim ve 5 yıldır evliyim 4 yaşında önceleri çok mutluyduk am bu son 1 yıldr hiç anlaşmıyoruz birbirimiiz nalamıyoruz bi hafta önce aladtıldıymı anladım dünya başıma yıkıldı hyaytta en korkuyum şeydi eşimle armızda 8 yıl va rve ben annemin ismemsine rağman evlendim çünkü o zman çok seviyordum güveniyordum çok değişi benide sanl yoldan evli 2 kız sabhibi biriyle aldattı hemde 4 aydır şüpe vardı am arkadaşalrımla görüşüyorum bir gün ban istersen bu akşam anannende kal dedi bend eolur deedim am oğlum eve gelmek isedi kapıyı açtıyımda biriyle görünülü konuşıyordu ve telaşlandı hemen kapapatı rengi değişti bazen biiz uyutup sabaha kadr msndeydi sürekli ban sen böylesin beni anlamıyorsun falan filan derdi biizm bilgisayarda msnede kinmile görüşüysen kaydediyor bned eyeni buldum bu söze mutsuzmuş bi piskolkıgla görüşüyormuş sonradnda sevgili oluyorlar am neler yazmışlar neler cinselki aşk şarkı herşey var ben okudukça dedli oldum ban demediyi sözleri ona nasıl dedmiş aşkım bi tanem hayaım kadınmı daha neler neler demiş anlatım gösterdim hemen hepsini sildi utanıyorum ve beni affet dedi pişmanım şeytaan uydum diye ma ben kaldıramıyorum dedim ben aynısın sana yapsaydım seni evli biriyel aldatsayım ne olacak ddim sen yapamazsın kadınsın dddi ve affetmedim ban diyorki hatat sende sen beni mecbur ettin dedi ve şok oldum ben n eyapptım ddim san zevk veremiyorsam ne yapa bilirim diye ve hiç konuşmuyorum oğlum bile nalıyorasla affetemem affetsemde güven asla olmaz sevgimde yok zaten bi evliklte saygı sevgi güven olmasa yüümüyor çok çaresizizm kims beni anlamıyor ailemde öyle sizinle paylaşmak istedim siz beni anlarsınız am hiç bi kadın aldatmayı haketmiyor

2. 31 Mart 2010
  3. lovelinya

lovelinya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayrılmayı düşünmüosunuz sanırım siz de ?

4. 31 Mart 2010
  5. ayse_73

ayse_73 tamara Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bilemiyorum ilkin çokm istedim am şimdi oplum dan dolayıda ne yapacağımıda bilemiyorum kafam çok karışık

6. 31 Mart 2010
  7. .AY.TASI.

.AY.TASI. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Vallahi bu yazıyı okuyana kadar göbeğim çatladı, neden daha dikkatli yazmazsınız ki?

8. 31 Mart 2010
  9. lovelinya

lovelinya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    anlıyorum...
    zor bi durum...
    benim için de sanal veya gerçek farketmez;
    hatta cinsellik olup olmaması bil eönemli değil;
    bana söylediği ve hatta bana bile söylemediği sözleri bi başka kadına söylüyorsa gidip istediği kadınla devam edebilir hayatına...
    bu erkekler herşeyi kendilerine hak görmüyorlar mı bir de yapıp yapıp özür dilemeler falan...

neyse ben çok yorum yapıp gaza getirmeyim sizi...

10. 31 Mart 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Ay bu nasıl bir yazı.

Ne diyon bacım sen:sm_confused:

12. 31 Mart 2010
  13. _CandaS_

_CandaS_ Çok şükür seni bana verene ... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    eşinin savunması hiç hoş değil.
    ne kadar ayıp ya.
    sanırım eşinizin pişmanlığıda olmadı?
    Siz ne yapmayı düşünüyosunuz peki ?

14. 31 Mart 2010
  15. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi ne yapmayı düşünüyosunuz?
    affetmeyimi
    ayrılmayımı?

ayyy aldatmalar ne kadar çoğaldı kk yüzünden pimpirikli biri oldum çıktım
    eşim kk yı yasaklamasa bari sempatiksalakcinni

16. 31 Mart 2010
  17. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Haklısın aldatılmayı hiçbir kadın hak etmiyor ama senin eşin aldatmış. Şimdi oturup ağlama zamanı değil. Düşünüp bundan sonraki hayatında ne yapmak istediğine karar ver artık.

18. 31 Mart 2010
  19. ayse_73

ayse_73 tamara Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar çok pişmna am ben afetdemiyorum bide yüzük almış gelmiş yüzne fırlattım git ona ver dedim sevgililer gününde doğum güünmde bişey getirmedi özür için alıyorsa bo almadım am çok kötüüyüm guruurma yediremiyorum ailemden destek istedim alamdım malesef biizm gurumuz var rezil etme beni otur oturduğun yere dedi ve yalnızım çok çalışmıyorumda oğlumuda çok seviyorum