Eşimle başım dertte ne yapsam olmuyor bunaldım artık.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zeytintanesi tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

29 Ocak 2009
    Konu Sahibi : zeytintanesi
  1. zeytintanesi

zeytintanesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşimin ailesiyle aynı şehirde yaşıyoruz evlendiğimizden beri. her pazar buluşma gunumuz. hanımefendi baştan öyle alıştırdı. özel bi işleri var mı yok mu bilmez. sanki o gün onlarla buluşmak zorundayız. ne aptalmışım ya.. yeni yeni anlıyorum. bi bahane bul gitme atlat. arkadaşlarınla buluş ama nerde. aklım yeni başıma geldi. bir oğlum var 2.ye hamileyim ve psikolojim çok bzuldu. eşim oğlumu gezmeye çıkardı.yıne onlara goturmuş. ben evde olmayınca da hemen kardeşini getirir
    hayır gelmeleri sorun değil ama bi gorseniz aşırı pisler. haftada 1 banyo. ayda camaşır yıkar. evime gelirler her tarafı onların pis kokusu sarar. çekilir gibi değil valla. el yıkama sıfırç bıktım artık. midem bulanıyo. eşim de ne dersem tersini yapıyor. bana sormadan getirir onları. yer icerler. bu hamile halimde yorulurum.ayrıca eşim bi oturur netin başına gece yarısına kadar kalkmaz ne benle ne oğluyla ılgılenır. ne desem boş. inanın ölmek istiyorum artık. siz olsanız ne yapardınız

2. 29 Ocak 2009
  3. TheShe

TheShe Guest

İşin çok zor, gelmeyin diyemezsin, temizliği öğretemezsin..
    Seninkisi ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin türünden :a015:

4. 29 Ocak 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bu yüzdenmi ölmek istiyorsun arkadasim??:teselli:

Yapma allahini seviyorsan, bunlar dedigin esinin ailesi, piste olsalar pakta olsalar nasil geliyorlar evimi pis kokutuyorlar, yiyorlar iciyorlar diyebiliyorsun??benneyaptımki

Haftada birgün onlarla bulusmak neden bu kadar zoruna gidiyor anlamadim, tabiki mecbur degilsin fakat her allahin günü kaynanasini görmek gitmek gelmek zorunda olanlar ne yapsin??:nazar:

Cocuk onunda cocugu tabiki götürecek ninesine dedesine ne var bunda? Yabanciya götürmüyorya:kahve:

Ama en cok neye üzüldüm biliyormusun, esin sen evde yokken kardesini eve getirebiliyor bence cok aci bir durum...düsünsene sende kardesini aileni böyle birseye maruz kalmasini istermisin...benneyaptımki

Belki hamileliginden dolayi asiri sinirli ve tepkili olabilirsin fakat yinede esinin ailesinin haftada bir defa ogullarinin evlerine gelmek istemesi cok büyük bir kabahat degil bence...:kahve:

6. 29 Ocak 2009
  7. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim ya hamileliğindne ötürü aşırı alıngan sinirli olmuş olma olasılığın varmı.. yıllardır içlerindeymişsin sabretmişsin şimdi hemen kendini itme bunalıma.. güzle yönlerindne bakmaya çalış bak ne güzle bi bebğin varmış 2. si olacak.. buluşmalarıda okadar olumsuz görmeye çalışma tadını çıkarmaya çalış.. yavaş yavaş senden temizlik titizlik öğreneceklerdir tatlım..

8. 29 Ocak 2009
  9. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    zor canım zor durumun
    evlenenince seni daha iyi anlıyorum şimdi
    kocan biraz seni anlasa
    yanında olsa bazı şeyler daha güzel olacak aslında.
    sana sabır diliyorum canım.

10. 29 Ocak 2009
  11. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    allah yardımcınız olsun zor bi durum.

12. 29 Ocak 2009
  13. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım keşke baştan alıştırmasaydın.baştan tavır koymayınca işte böyle arkası geliyor her şeyin.sonradan tavır koymakta zor oluyor malesef eşinle konuşup bir çözüm orta yol bulun bence.

14. 29 Ocak 2009
  15. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bencee hamilelikten dolayı hassassın. pis diye dert yandığın insanlar evlenmeden önce de pis değillermiydi. madem bu kadar dert olacaktı baştan niye görmedin. sanırım seni rahatsız eden onların varlıkları titiz olsalar bu seferde bu kadar su harcanırmı diye başlık açardın gibi geliyor. madem rahatsızsın kocana söyle ben titizim haftada 1 eve temizlikçi alalım de.
    milletin başında ne dertler var. öncelikle allah çocuklarından ailenden ayırmasın, eşin sana hep sadık kalsın, sağlığınız hiç bozulmasın varsın ayda bir banyo yapın ne olacak dert buysa ... ölmek istiyorum diye nice dertler yazılıyor burada...

16. 29 Ocak 2009
  17. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    hamileliginden dolayi sana pis kokuyorlar olmasinlar ????
    ama yinede bukadar pis felan diye konusmani yanlis buldum
    ayda bir camasir yikiyorlarsa buda senin sorunun olmamali sonucta kendileri bilirler
    herkes sen ben gibi temiz degildir
    bence daha cok pazar ziyareti seni kasiyor
    esinle konus ve hal yolla anlatmaya calis derdini
    allah kolaylik versin

18. 29 Ocak 2009
  19. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Off,nedir bu kayınvalidelerden,erkek tarafından gelinlerin çektikleri...Neden rahat bırakmazlar anlamıyorum.:1closedeyes:
    Ben evimin yol geçen hanı olmasını istemem.Hele ki ben yokken gelip,etrafı dağıtıp gitsinler hiç istemem.Kim ister ki?Ben o kadar geniş biri değilim.Siz üstelik hamile halinize sırf eşinizin ailes, diye hizmet etmek zorunda değilsiniz.Tavrınızı takının yapmayın.Canınızın kıymetini bilin.:dilcikar: