eşimle boşanma noktasından döndük ancak...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve betxuxl19 tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : betxuxl19
  1. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    eşimle tayin nedeniyle 1 yıldır ayrı yaşıyorduk.asla aldatacak bir karekteri yoktu.beni de çok seviyordu.hafta sonları geliyor güzel vakit gçiriyorduk.her ihtiyacını karşılıyordum.ancak son 1 ayda kafayı bozdu.geçer diye bekledim geçmedi.kavga ettik.kavgada çok şey söylenir bilirsiniz.sonra o telefonlarıma ve mesajlarıma karşılık vermedi.o hafta sonu 5.evlilik yıldönümümüzdü. gelmedi.sonraki hafta okullar kapandı ancak gene gelmedi.üstelik alanyada tatil parası ödenmişti.çağırdım.gelmeyeceğini söyledi.yalvardım.yok.en son dakika geldi.otobüs bileti yandı.birlikte gittik.o gün bana seninle eskisi gibi olmaz dokunma bana ben senin için gemedim çocuğumuz için geldim dedi.yanıma tayin istemeyeceğini söyledi.böyle bir evlilik olurmuyu.iyice benden tiksinerek konuşunca ona boşanmak mı istiyorsun dedim evet dedi.boşanmak istediğini söyledi.kovdum.gitti.sonra okulundan araştırdım.bu başka 2 şehre 2 kız ve yanında 2 erkekle geziye gitmiş.önce tam olarak aldatıldığımı zannettim.ama o kızlar bununla flört bile etmeyecek kadar havalılarmış.son zamanlarda bu bir sürü elbise de almıştı.yani ikili görüşme ve seyahatte yok.benden ilk soğuduğu hafta okulla anıtkabire gitmişlerdi orda bir kızın 2 resimin çekmiş güye mekan çekiyor ama kız ortalanmış.o kızlarla gezerek havalanmış beni takmamış bu gezilerden haberim yoktu.üstelik resimlerine baktım sanki bekar biriymiş gibi o kızların fotolarını çekmiş hatta toplam 3 kızın.onlarda poz vermiş.önce seni hiç aldatmadım hep sevdim dedi.sonra tatile geri dön dedim dönmedi.sonra boşanıp boşanmamanın krarını veriyorum dedi.ben kindarım bunları unutamam dedi.ben gene alttan aldım biraz yalvardımda aslında demeliydimki hatayapan hem sensin hem de neyi düşünüyorsun?hiç düşünme bitti .ama diyemedim.ben ona şöyle bir mesaj attım.kabinden birine çarpıntın olduysa bu evliliğe dönme ama devam etmek istiyorsan tayin iste ya da resmi olarak mahkemeyle bu işi bitir.sonra tayin istemiyorum bu evliliği bundan sonra yürütemeyeceğim kararım bu diye mesaj çekti.uzun mesajlar konuşmalardan sonra ben sensiz yapamam tayin isteyeceğim seini seviyorum dedi.affetttim.tayin istedi ve çıktı da.bana gelip yanına kendimi sana affettireceğim dedi.bir gün sonra o kızları facesinden sileceksin dedim.kabul etmedi ben de o zaman herşey bitti dedim teli kapattım.1 gün sonra aradı ev kirası için.facesi ne yaptın dedim.napacam sileceğim dedi.bana 2 aydır zulum çektirmesine rağmen silmek çok ağrına gitmişti.üstelik beni de faceden silmiş.ancak 15 gündür barışmamıza rağmen 2kere aradı.şimdi kendi memleketinde.ben de onu aramıyorum.gelirmi gelmez mi bilmiyorum.sonumuz ne olur kızlar?çok hatalar yaptı kabalıklar, haksızlıklar.peki bu aldatmaya girer mi?lütfen yanıtlayın.benim aklım benim durumuma yetmiyor.ne yapmalıyım?

2. 31 Temmuz 2010
  3. BenGulsu

BenGulsu Kiymetlim,Devrimim ve Rüzgarim Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    canim esin senden vazgecmis ve yeni heycanlar pesinden kosmus,halada devam ediyor bence.bide cocugunuz varmis ama benim fikrimce eskisi gibi olamazsaniz.seni bukadar üzen bi adama pek sans verme derim.

4. 31 Temmuz 2010
  5. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    baska arayislara girmis hala aldatma oluyormu diye soruyorsun, arayan bulur mevlasinida belasinida. bu adamin nesine güveniyorsunki . nasil baskalariyla beraber olmadigina inanabiliyorsun. bide senden tiksiniyor diye yazmissin :bbo:
    adam seni istemiyor neden yalvariyorsun anlamadim:sinifsinif:

6. 31 Temmuz 2010
  7. Selayhus

Selayhus Dışı buz içi balım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    cok merak ettim ona neler dediginizi , nasil oluyorda kavgada söylenen sözlerden sonra insan bir anda tiksinmeye basliyor sogumaya basliyor istemiyor bosanacagim diyor ve hala yalvaran siz oluyorsunuz, ne güzel mesleginizde varmis , zaten anlattiginiza görede baska sulara yelken acmis birde silmem o kizlari diye inat ediyormus yüzsüzlüge bakarmisin yaa..
    bence siz ona tekmeyi vurun sag gösterip soldan cakin... tiksiniyormus beyefendi ne kadar agir bir söz yaa ,esinizden bunu duyduktan sonra yalvarmaniz cook ama cok büyük hata.. insallah biran önce bosanma davasini acarsiniz.. oda ne halt ediyorsa etsin, ayri ayri poz verenleri ceksin dursun.... utanmazlik resmen okurken daral geldi o derece yani adamin hareketlerine cok sabirli bir insanmisiniz..
    cocugu icin geliyorsa yilda birmi görecek ayda birmi görecek gelsin görsün gururunuzu cignetmeyin bu kadarda

8. 31 Temmuz 2010
  9. boncuklar

boncuklar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzülerek söylüyorum ama bu evlilik çoktan bitmiş.eşiniz hiç de evli gibi hareket etmiyor ve edecek gibide durmuyor.şuan yanınızda olmamasıda buna işaret.

10. 31 Temmuz 2010
  11. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Kabullenemiyorsunuz ama evet aldatılmışsın..
    Bu şekilde evliliği sürdürüp sürdürmemek sana kalmış ama biraz gururlu olun ve bitirin diyorum ben..

12. 31 Temmuz 2010
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Adam hem suçlu hem güçlü! Ama ona bu cesareti siz vermişsiniz.
    Gelip onun yalvar yakar olması gerekirken yalvaran siz olmuşsunuz.
    Amiyane tabirle de kıçı kalkmış maalesef.
    Bundan sonra uğraşan siz olmayın bari.

14. 31 Temmuz 2010
  15. jolly982

jolly982 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    108
    Eşin hatalı ama mesajla telefonla olacak iş değil yüz yüze gelip açık açık konuşmanız herşeyi içinizden sözcüklere dökmeniz gerek diye düşünüyorum...

16. 31 Temmuz 2010
  17. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yazık hem suclu hemde güclü.
    Var mı öyle seyy??
    Yapan o düsünen de o.
    Valla arkadasım bence bu düpedüz aldatmadır.
    Karar sizin..
    :kahve:

18. 31 Temmuz 2010
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence bu ilişkii bitmiş devam edip nereye kadar gidecek ki.. affedilen bir kere daha yapar yıllar sonrada olsa yapar... ki ciddi anlam da bir çabası da yok buna rağmen istemeniz yanlış.
    zaten uzakdayken kısmende olsa alışmışsınızdır. yalnız devam edin yolunuza..