Eşimle boşanmak üzereyim, yardım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve funda25 tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : funda25
  1. funda25

funda25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ya çok canım sıkkı nolur yardım edin
    eşimle internetten o askerdeyken tanıştık.nişanlandık ailelerin karşı çıkmasına rağmen evlendik.onun ailesinden bize hiç fayda olmadı.bizim eşyalarımızı ve giderlerimizi hep benim ailem karşıladı.bi kızımız oldu şimdi 2 yaşında.adamda çalışma isteği yok benim memleketime gelip buraya yerleştik .gayet iyi bi işe soktum ama orda da durmadı net başından kalkmıyodu.gene bigün işyerindeki bi kıza şarkı dinletirken yakaladım ve açtım bende ağzımı.kıza da ulaştım ona da saydım.bu benim işyerinde huzurumu bırakmıyosun diye işten çıktı bana 1,5 milyar borç bırakarak annesinin evine gitti.ben çalışıyorum.şimdi o buraya gel diye kendi memleketine çağırıyo.güvenip gidemiyorum boşanmanın eşiğindeyim.ne yapmalıyım?ev sorumluluğu kesinlikle yok adamda ya...

2. 10 Kasım 2010
  3. yumi

yumi askerime aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzüldüm canım eşin bence resmen bahane etmiş o olayı işten çıkmak için,seni düşünmeden borç bırakarak gitmesi affedilir gibi değil,ama yuva kolay kurulmuyo bende kararsız kaldım acaba hatasınımı anladı,memleketine gitsen bişey değişirmi diye:26:

4. 10 Kasım 2010
  5. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    496
    Ödül Puanları:
    153
    valla zorr sorumsuz insanla başedilmez siz elinizden
    gelenin fazlasıyla yapmışsınız ayrıca eşinizin farklı
    niyetleri var belli iş arkadaşına şarkı dinletmeler falan
    zor işiniz ama ben olsam kendi yoluma bakardım
    çocuğumla birlikte böyle bir adamdan ne bana koca ne çocuma
    baba olmaz

6. 10 Kasım 2010
  7. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Sizi ve yavrusunu üstelik borçla bırakıp annesinin yanına gitti demişsiniz...
    Ne olursa olsun evini benimseyip, dar boğazdan çıkmanız için Sizden çok o çaba harcamalıydı ne demek anne yanına gitmek..
    Yani bu beyefendi ne kadar pişman olsa da, ne kadar Sizi oraya çağırırsa da bu tutum "aile babası" kavramına sığmaz..:KK50:
    Bu bakış açısına sahip bir erkeği herkes kabul etmez bu saatten sonra o ayrı tabi...
    Size boşanın diyemem fakat ayrılmayacaksanız bile kesinlikle onun ailesinin yanına gitmeyin...
    Yaptıklarının sorumluluklarını alıp, evine bakacaksa o gelsin...
    Çünkü çok çok temel ve olmazsa olmaz bazı vasıflar eksik...
    Umarım Sizin ve evladınızın lehine sonuçlanır, Allah yardımcnız olsun...:44:

8. 10 Kasım 2010
  9. Egerian

Egerian Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kendi ayaklarınızın üzerinde duruyosunuz sonuçta işiniz var.. eşiniz çocuk oyuncağına döndürmüş işi bi gel bi git.. üstüne üstlük çalışma şevkide yok ki çalıştığında da olanları yazmışsınız şarkı dinletmeler falan.. kesinlikle güvenmeyin yarın şarkı dinletmenin ötesine gidebilir durumlar.. biliyorum ayrılmak kolay değil bebeğinizde var ama ilerde çok çok yıpranırsınız bebek büyüyünce acısını oda çekmeye başlar umarım doğru kararları verirsiniz böyle konular okuyunca hem çok üzülüyorum hemde çok sinirleniyorum karşı tarafa

10. 10 Kasım 2010
  11. zuhal32

zuhal32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    671
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba hemşerim okudum çok üzüldüm.bende 4 ay önce ayrıldım.kolay değil hiçbir şey iyi mdüşün o nereli?

12. 10 Kasım 2010
  13. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsam bu anlatılanlara karsı bosanırdım..
    kesın ve net sekılde hemde..bune ya ne sahıplenme ne korum var cocugu ıcın bıle olsa ınsan mucadele verır bırazcık..!

14. 10 Kasım 2010
  15. zuhal32

zuhal32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    671
    Ödül Puanları:
    93
    ne ayrıl diyebilirim ne de ayrılma.çünkü bir çocuğunuz var.onun için bir kez daha konuşun bereber bir çözüm bulmaya çalışın.yine yanaşmıyorsa artık ona göre hareket edersin

16. 10 Kasım 2010
  17. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eğer çok gençse belki zamanla aklı başına gelir diyeceğim ama karakter meselesi bu işler.. sorumsuz insan ömür boyu sorumsuz oluyor.. onun yükünü ve çocuğunuzun yükünü tek başına sırtlanabileceğine gözün kesiyorsa ver bir şans daha git.. büyük bir ihtimalle yine bir kıza bir şey dinletirken ve birşey gösterirken yakalayacaksın. ama öyle bir durumdasın ki, gitmezsen acaba'lar seni yiyip bitirecek.

18. 11 Kasım 2010
  19. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    acaba esinizin is arkadasi ile arasindaki iliskiyi yanlis anladiniz da kalbi kirildigi icin ve cevresine mahcup oldugu icin mi isi birakti acaba?
    neler yasadiniz bilmiyorum suan esinizi anlayabilmek acisindan tahminlerde bulunuyorum...
    yani bu iki kisinin arasinda kesin bir sey gectigine emin misiniz?
    belki esiniz hakliysa buna kizip gitmis olabilir.
    ama yine de size borc birakip gitmemeliydi.

onun memleketine giderseniz orada esiniz ne is yapacak size nasil bakacak bunlari hic konustunuz mu canim?