Eşimle çok kötü kavga ettik...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aysana tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : aysana
  1. aysana

aysana Guest

kizlar lutfen bir seyler yazin moralim cok bozuk. benim esimin is yerinde bir bayan var bosanmis,1 kizi var.yaklasik 1 yildir ayni is yerinde calisiyorlar. ilk gordugum gunden hic sevmedim bu bayani, esim de yazik ayrilmis falan diye soyluyordu ilk baslarda ben daha cok nefret ettim.2 yasinda kizim var krese verip ise cikmak istiyordum esim karsi cikti, bu bayan kresler cok kotu demis, cocugu doktora goturuyoruz bu bayanin haberi oluyor, yani esim soyluyor ona.aralarinda bir sey var demiyorum ama ismini bile duymak istemiyorum. neyse bugun aksam esim eve geldi bundan bir sure once krediye araba almistik bugun arabayi o bayanin ustune yaptirmis.bu ulkenin vatandasi olsak bile nufus kaydimizin oldugu sehir disinda baska sehirde araba alamiyormusuz.ben deliye dondum, esim benimle danismadan yaptirmis.ben kimim ki evde oturmus cahil biri olarak mi goruyor,onunla danisiyor, onun her seyden haberi var cok sinirlendim sen ona benden daha cok deger veriyorsun,aranizda bir sey mi var diye konustum.cok kirildim esime anlamiyor beni.

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2010
  2. 22 Ocak 2009
  3. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    nasıl yaa gerekçesi ne imiş arabayı üstüne almanın:uhm:

4. 22 Ocak 2009
  5. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ben evi yıkardım başına kesin
    hem nasıl başka yerden araba alınmıyormuş
    hadi ölee olsun
    insan bu devirde babasına güvenemiyor senin kocan öylesine bir iş arkadaşına
    güvenip nasıl arabayı onun üstüne yapar
    bana çok masumane gelmedi canım

6. 22 Ocak 2009
  7. newlife

newlife Guest

art niyet aramak istemiyorum kesinlikle ama samimiyetin dozu biraz aşmış mı acaba? tanışmak isteyin bakalım ne tepki vericek..kadınlar hissediyo böyle şeyleri..huzursuz oluyosanız size saygı göstermek zorunda en azından..herşeyi onunla konuşuyo olmasıda ayrı bi huzursuzluk sebebi..kendimi düünüyorum şimdi sizin yerinizde..evet yaa bende hoşlanmazdım bu durumdan..hemde hiçç

8. 22 Ocak 2009
  9. Derin__Su

Derin__Su derin sular ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    118
    Ödül Puanları:
    163
    Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye boşuna dememiş büyüklerimiz.. bu kadın büyük bi tehlike kokusu verdi bana.. O kadını bigün sana davet et boylu boyuncana konuş bakalım.. böyleleri çok yüzsüz olur uyarı yapman gerekiyosa bizzat kendisine yap, eşin başka dünyalarda sanki kötüye yormak istemiyorum..Allah yardımcın olsun arkadaşım sakin olmalısın.. Sabırlı ve dikkatli ol herzaman

10. 22 Ocak 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hersey olabilir lakin hicbirseyde olmayabilir!!

Dur bakalim hele bir sakinles canim...bende bir erkekle kadinin böyle dostca sammimi olmasina pek sicak bakmam helede evli bir erkegin...fakat yinede günah almayalim..

Senin yapacagin tek sey kadini ne kadarda sevmesen tanismak ve niyetini ögrenmek! Senin varligindan daima haberdar olmali!:1closedeyes:

Araba olayina ben hicbir anlam veremedim ama yinede isin asli belki cok farklidir!! Esinin sana danismasi gerekirdi o baska konu tabiki...

Kadini davet et birgün ve konus....:nazar:

12. 22 Ocak 2009
  13. aysana

aysana Guest

kjkml;m,;/

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Temmuz 2009
  14. 22 Ocak 2009
  15. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    ay bu ne pişkinlik....
    tövbeler olsun yaaa...
    bu kadın neymiş neciymiş ya...
    ona neymiş sizin kızınızı kreşe vermenizden falan...
    sizin eşinizinm kendi kendine karar verme yeteneği yok mu yani...

bence siz bu kadınla bi tanışın benim burnum hiç hoş kokular almadı...
    umarım altından farklı bir şey çıkmaz...

16. 22 Ocak 2009
  17. newlife

newlife Guest

hesap sormak için tanışmasın zaten..olurmu öyle şey hiç..benide tanıştır desin eşine..bakalım ne tepki vericek? hem kadınla tanışırsa kontrolü daha kolay olur..

18. 22 Ocak 2009
  19. aysana

aysana Guest

aralarinda bir sey oldugunu zannetmiyorum,samimilik te yok sadece ise gec kaldiginda iste doktora gittik falan diye aciklama yapiyor gibi.sen ona hesap mi veriorsun dedim, benim esim biraz sinirli,kucuk bir tartisma buyuk kavgaya di=onusuyor, kendine vuruyor, duvara vuruyor,cok yiprandim.aslinda cok iyi bir insan ama bir evde yapamiyoruz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.