eşimle kavga ediyoruz bebeğim için üzülüyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yaslim tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : yaslim
  1. yaslim

yaslim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    EŞımle kavga edıyoruz bebeĞım ıÇın ÜzÜlÜyorum. Babasız bırakmak mı yoksa kavga ortasında kalmak mı? BebeĞımın daha gÜzel yaŞamasını mutlu olmasını ıstıyorum ama eŞıme karŞı sabırlı olamıyorum geÇmıŞte aldattıĞı ve kÖtÜ davrandıĞı ıÇın. En ufak surat yapması bıle Çıldırtıyor eskı anlar gelıyor aklıma..

Son düzenleme: 5 Mart 2010
    Me-like bunu beğendi.
  2. 5 Mart 2010
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Sana bunları yapan adama hala nasıl tahammül edebiliyorsun ? Al çocuğunu git,kendine yeni bir hayat kur.Yapabilirsin...

4. 5 Mart 2010
  5. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    1.si nasıl hala sevebiliyorsun sen gider gitmez kendine kadın edinen adamı?
    akannehir
    Buna açıklık getir...
    :eek:lmaz:
    2.si bebeğin yanında kavga etmeyin... Neden derseniz bizim aynı sizin vaziyetinizdeki bir akraba bebeklerinin yanında kavga ede ede çocuğun psikolojisini bozdular çocuk 3 yaşına kadar içine kapandı... Kimseyle konuşmadı ve sanki vahşi bir hayvana benziyordu davranışları...
    Doktora götürmüşler, çocuğun yanında kavga ede ede psikolojisini bozmuşsunuz dedi...
    2 sene boyu bebeklerinin psikolojisiyle uğraştılar...
    Siz de mi böyle olmak istiyorsunuz?
    Lütfen anlaşamıyorsanız ayrılın o bebeğe daha fazla zarar vermeyin!

6. 5 Mart 2010
  7. yaslim

yaslim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bebeğimi babasız büyütmek kavga içinde büyümesinden daha iyidir değilmi... eve gelmeden çıkmam lazım 11 saat yolumuz var bebişimle Allah yardımcımız olsun.

8. 5 Mart 2010
  9. Chevi

Chevi Guest

çok kötu bebek yanında kavga etmek...
    eşinize bunu anlatın bebeğin psıkolojısı olduğunu bızden daha hassas olduklarını aşılayın siz zaten zıvanadan çıkmıssınız o arbedede çocuğu düşünün

10. 5 Mart 2010
  11. yaslim

yaslim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    düşünüyorum şimdi çıkıcam 11 saat yolu çektiricem bebeğime bir de yatağından herşeyinden mamasından bezinden, 1 ay sonraya kalmadan söylenmeye başlarlar bu kez bizimkiler. oradan oraya onu yanımda sefil etmemeliyim. en güzeli kapıyı kilitleyip onu eve almamak sanırım.

12. 5 Mart 2010
  13. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    ıyi katlanmışsınız cidden, ama düzeldi demişsiniz heralde, niye hala kavga ediyorsunuz. Bence de çocuğun yanında asla kavga edilmemeli, çocuğun psikojısıyle oynadıktan sonra, çocuk için devam ediyorum demenin anlamı yok. Çocuğa zaten iyilik yapmıyorsunuz.

Mantıklı olan eziyet haline gelmiş bir evliliği bitirmek olur .Ama ayrılında diyemem. Ailenizin yanına gidemeyeceğinize göre önce bir birikim lazım.

14. 5 Mart 2010
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.559
    Ödül Puanları:
    463

ya allah aşkına o bebeği niye yaptın, adam sen gider gitmez kız buluyo, seni dövüyo, çalışıyorum diyosun, kocamı çalıştım ben adam ettim diyosun, illaha annenin yada kocanın himayesinde olmak zorunda mısın
    valla tamam anan suçlu kocan suçlu da, bu hayat senin ve bu hayatını sen bu hale getirmişsin, birazda kendini sorgulada, bundan sonra bu kadar kör gözüne parmağın gibi hatalar yapma

16. 5 Mart 2010
  17. canım diyosunki aldattı. madem aldattı bu adama neden bebek yaptın. adamın çekilir bi tarafı var mı? düzeltebileceğine inanıyosan çok emek vereceksin. alttan alacaksın. ya da boşanıcaksın..

18. 5 Mart 2010
  19. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tekrar donerek buyuk hata yapmissin.kendini yakmissin bari cocuguna yapma bunu.ne diyecegimi bilemiyorum sastim kaldim..